Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vlada.hr - pristupačnost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
r3dsc0rpi0n wrote:
odnosno ovo



Hehe!! Dobar clanak nema sta...


"Dodao je* kako je posao izrade Vladinih stranica bio ozbiljan posao koji je četiri mjeseca izrađivao tim od 12 hrvatskih stručnjaka."
*g. Budin

A onda je neki posjetitelj ispalio
"12 stručnjaka x 4 mjeseca x 160 sati (radnih mjesečno) dobije se 7800 radnih sati i kada podjelimo 186 000 kn na 7800 radnih sati dobije se 25 kn po satu. neznam koji to 'stručnjaci' koji rade za 25 kuna bruto po satu, a gdje su još ostali troškovi..."

Bas mi je smjesno sve ovo....


Hej, krades mi slova sa tipkovnice (rijeci iz usta) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 24.08.2007 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
r3dsc0rpi0n wrote:
odnosno ovo



Hehe!! Dobar clanak nema sta...


"Dodao je* kako je posao izrade Vladinih stranica bio ozbiljan posao koji je četiri mjeseca izrađivao tim od 12 hrvatskih stručnjaka."
*g. Budin

A onda je neki posjetitelj ispalio
"12 stručnjaka x 4 mjeseca x 160 sati (radnih mjesečno) dobije se 7800 radnih sati i kada podjelimo 186 000 kn na 7800 radnih sati dobije se 25 kn po satu. neznam koji to 'stručnjaci' koji rade za 25 kuna bruto po satu, a gdje su još ostali troškovi..."

Bas mi je smjesno sve ovo....


Stvarno nekima treba sve objasniti. Uz ovu rečenciu, rekao sam ja i da nisu svi radili non-stop to vrijeme, al taj dio je bio sporedan pa je ispao iz teksta. I nisi ti jedni koji nakon toga radi ovakvu računicu samo na osnovu toga. Ne vjeruj baš SVEMU u novinama...

A žalosna istina je ustvari da za prave europske plaće kojima svi težima, 185k nije dovoljno za platiti multidisciplinarni tim koji radi ovakav projekt, i još za sve ostalo što tvrtka mora platiti, investirati u razvoj i dobit na kraju - koja je sasvim legitimna stvar u poslovanju...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa, bit ce je tatica financirao projekt, sta kosta da kosta, vazno da se para vrti.....
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 24.08.2007 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Admini, dajte molim Vas, neki kick ili žuti karton dok nije puno ljudi ovo pročitalo...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
9r9a



Joined: 23 Aug 2007
Posts: 43

PostPosted: 24.08.2007 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Admini, dajte molim Vas, neki kick ili žuti karton dok nije puno ljudi ovo pročitalo...


Kush, adriane......kush!!!
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 26.08.2007 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
Kush, adriane......kush!!!


E sad si sve uprskao... BTW, nije tebi p4P3r uzeo riječ iz usta, nego argumentirano javno progovorio, a ne anonimno vrijeđao.

Rasprava tipa tko je kome namjestio posao ne spada na mi3, o tome pišite na business.hr ili index-u. Kakva god bila pozadina iza cijelog posla, posao je odrađen korektno i dobar je put prema kvalitetnijim webovima državnih organizacija. Ako treba posao namjestiti da bi bio odrađen kako treba, I can live with it. Sa flejmerima na mi3 forumu I can't.

Post ne brišem iz vrlo jednostavnog razloga — ljepote web arhiviranja.*



* nedavno me jedan klijent koji se bavi PR-om pitao što se može učiniti sa kompromitirajućim rezultatima na prvoj stranici Googlea na upit za stanovitu javnu osobu. Odogovor je bio “Google nažalost ne prašta pogreške iz prošlosti.”. Vrijeme je da to počnete shvaćati i ovdje.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 27.08.2007 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

9r9a wrote:
Aha, dobro da si mi objasnio sto je to designer. Sada cu unajmiti jednog da ode sa mojom bakom na plac da joj kaze koji paradajiz je ljepsi...

9r9a wrote:
Ja mislim da je stranica ruzna, to je moje misljenje..

ljepota je stvar osobnih preferencija, a ne cilj / predmet dizajna.
ovakve izjave mogu doći samo iz usta osobe koje niti zna što je dizajn, niti se dizajnom bavi.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 27.08.2007 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

ovakve izjave mogu doći samo iz usta osobe koje niti zna što je dizajn, niti se dizajnom bavi.


drito u sridu Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 27.08.2007 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svim silama pokusavam ne komentirati na ovaj topic.

samo zelim reci da g.Budin treba malo vise paziti kome prica stvari koje bi trebale biti poslovna tajna jer se svasta zanimljivog nacuje na jutarnjoj kavi. sasvim slucajno su dvije osobe stol do mene i jednom lijepom bircu na sav glas pricale stvari koje ljudi (poput mene) nebi trebale cuti misleci da nitko oko njih nezna o cemu se prica.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 27.08.2007 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
svim silama pokusavam ne komentirati na ovaj topic.

samo zelim reci da g.Budin treba malo vise paziti kome prica stvari koje bi trebale biti poslovna tajna jer se svasta zanimljivog nacuje na jutarnjoj kavi. sasvim slucajno su dvije osobe stol do mene i jednom lijepom bircu na sav glas pricale stvari koje ljudi (poput mene) nebi trebale cuti misleci da nitko oko njih nezna o cemu se prica.


Hm, što se nisi javio, diskusije s kolegama iz struke su uvijek zanimljivije Smile

Thnx na savjetu, imaš pravo, treba biti pažljiv s poslovnim info...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 28.08.2007 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da se ne stekne krivi dojam, da moja firma nize projekte reda-velicine neomedijinih, nebi ni imao potrebe diskutirati o tome kako i koliko sam dobio za projekt. Cool

odnosno, kad cu ja nizati projekte za 200k kuna necu se vise druziti sa nikime na forumu Razz

Laughing

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 28.08.2007 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
da se ne stekne krivi dojam, da moja firma nize projekte reda-velicine neomedijinih, nebi ni imao potrebe diskutirati o tome kako i koliko sam dobio za projekt. Cool

odnosno, kad cu ja nizati projekte za 200k kuna necu se vise druziti sa nikime na forumu Razz

Laughing


Jesus, ja smatram da cijela naša struka zaslužuje veće tržišno poštovanje nego ga trenutno ima, zato se i sudjelujem na ovim diskusijama u nadi da ću neku pozitivnu poruku odaslati svima koji čitaju...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 28.08.2007 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super!

ajde sad odasljite(wtf) jedan novi sajt, ovog gledam jos od puberteta Very Happy

www.neomedia.hr

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group