Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Skener do 1500kn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tozx



Joined: 01 Sep 2007
Posts: 3

PostPosted: 01.09.2007 20:44    Post subject: Skener do 1500kn Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim pomoc oko kupnje skenera.
Zapelo mi oko na ScanMaker S430, nesto slabo sam nasao na netu o njemu, ali uglavnom pozitivne stvari. Zale se na brzinu, no ona je meni manje vazna. Jel posjeduje netko ovaj skener i koji su njegovi dojmovi?
Jel ima nesto bolje za te pare?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 02.09.2007 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

caka kod skenera je da postoje dvije grupe

home i biznis, mislim da sve do neceg puno ozbiljnijeg je banana.
tako da ti je svejedno dal uzeo neki slim za 300kn ili onaj za 2soma kuna

mi u firmi imamo umaxa
ali stariji model

gledao sam nedavno za doma ovu novu epsonovu seriju koja se cini obecavajuce, iako kako rekoh,, nema velike razlike, za ove homefriendly skenere
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tozx



Joined: 01 Sep 2007
Posts: 3

PostPosted: 02.09.2007 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm.. a koja je to fora sa Umaxom i Microtekom?
kaj oni sad nesto zajedno rade kao?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 03.09.2007 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tozx wrote:
hm.. a koja je to fora sa Umaxom i Microtekom?
kaj oni sad nesto zajedno rade kao?


iskreno,, ne pratim bas tokove firmi,, ali lako je moguce. uvijek sam gledao umaxove jace modele. i planiramo sada investirati u jednu mrcinu,, ali tko zna.. vjerovatno cemo kada rikne ovaj Very Happy

pogledaj epsonovu "photo" seriju, cine mi se ok,, iako kako sam ti rekao.. ako ti treba za profesionalnu uporabu,, gledaj nesto ozbiljnije, sve ostalo za web i slicno,, fotkice,, su oni jeftiniji ok.

mozda umaxovu home seriju?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tozx



Joined: 01 Sep 2007
Posts: 3

PostPosted: 03.09.2007 18:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
mozda umaxovu home seriju?

rado bi je uvazio ali jedino sto sam nasao, prihvatljivo cijenom, je scan od navedene dvije firme
no dobro, nije mi za pro, nego cisto za po doma tako da cu si ga ubost pa di puklo da puklo.
Jedino, mislim da ako je umax umjesan u ScanMaker S430, a mislim da je ako sam dobro shvatio, nebi trebalo bit greske.
hvala
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 03.09.2007 18:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tozx wrote:
Quote:
mozda umaxovu home seriju?

rado bi je uvazio ali jedino sto sam nasao, prihvatljivo cijenom, je scan od navedene dvije firme
no dobro, nije mi za pro, nego cisto za po doma tako da cu si ga ubost pa di puklo da puklo.
Jedino, mislim da ako je umax umjesan u ScanMaker S430, a mislim da je ako sam dobro shvatio, nebi trebalo bit greske.
hvala


da.. ne bi znao Sad
iako za home uporabu, scan filmova, fotkica ovo ono,, su sasvim ok i oni jeftiniji 400-500kn. tako da neces fiulati niti ako kupis onaj jeftiniji
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group