Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tehnika preko granice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 10.09.2007 15:55    Post subject: tehnika preko granice Add user to your forum ignore list Reply with quote

idem u španjolsku. avionom iz trsta. kamo sve trebam prijaviti svoj EOS i popratne objektive?
pretpostavljam samo na našoj granici. a u avionu? btw znate koliko bi to max moglo oduzeti vremena?

hvala Cool

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 10.09.2007 21:45    Post subject: Re: tehnika preko granice Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
idem u španjolsku. avionom iz trsta. kamo sve trebam prijaviti svoj EOS i popratne objektive?
pretpostavljam samo na našoj granici. a u avionu? btw znate koliko bi to max moglo oduzeti vremena?

hvala Cool


pretpostavljam da bas zelis prijaviti? mislim da nemas drugdje, osim na carini.
dosada sam isao za kolumbiju, mexico, portugal i jos par zemalja avionom, nikada nisam nista prijavio, naravno da su vidjeli,, sve to spada pod osobne stvari i nikada mi nisu radili probleme.

ono sto ti moze posluziti je da ako ti nedaj boze maznu to, onda valjda sa reportom policije domace i papira da si to odnjela vanka mozda mos dobiti nesto, iako sumljam da si osigurala opremu Very Happy

sretno i have fun
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 11.09.2007 03:07    Post subject: Re: tehnika preko granice Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
pretpostavljam samo na našoj granici. a u avionu? btw znate koliko bi to max moglo oduzeti vremena?


Imas taman tamo na odlasku, kad prelazis u tranzit, kucicu sa carinikom, dat ce ti papir, i samo popises na listu stvari ako bas zelis. Zbilja je jednostavno sve, nemas brige, stavis samo naziv uredjaja i eventualno serijski broj u desnu kucicu. 2 minute posla, dobijes zig i good to go.

Nemas s opremom vise nikakvih briga (niti ce te itko ista pitat), avioni i slicno, jedino kad se vracas na nasem aerodromu kad izlazis iz tranzita opet ako te pita ista pokazes papir i poslije sibas na pivu pricat ekipi dozivljaje Dancing

Sretan put Smile
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 11.09.2007 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala tako sam se nešto i mislila...
vjerojatno na kraju neću ništa prijavljivat

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 11.09.2007 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra stvar je sto (barem je meni tako rekla baba na carini) kad jednom ti taj papir postambiljao, furas ga di god ides, dakle ne moras vise to prijavljivat...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 11.09.2007 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
dobra stvar je sto (barem je meni tako rekla baba na carini) kad jednom ti taj papir postambiljao, furas ga di god ides, dakle ne moras vise to prijavljivat...


zvuči ko da je baba teška muljatorica Very Happy

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.09.2007 03:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
carr wrote:
dobra stvar je sto (barem je meni tako rekla baba na carini) kad jednom ti taj papir postambiljao, furas ga di god ides, dakle ne moras vise to prijavljivat...


zvuči ko da je baba teška muljatorica Very Happy

zapravo, vjerojatno sam ja krivo shvatio, sad sam nasao papir i dolje pise da se obvezujes u roku od N dana to uvest opet (meni je N=20)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group