Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Trebam crtaca za par logo-a.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
da_bar



Joined: 21 Sep 2007
Posts: 1

PostPosted: 21.09.2007 16:11    Post subject: Trebam crtaca za par logo-a. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radim jedan sajt i treba mi par logo-a, ja nisam dizajner nego samo kodiram ali posto nemam love a sajt je moja ideja sam sam izradio dizajn (koji mi se uopce ne svida ali eto, kad se nema love). Sajt je vezan uz dnevnik putovanja za razlicitim vozilima.
Sad trebam nekoga tko ce mi nacrtati 3 slicice:
1. Logo sajta: Zamislio sam nekakav logotip ko neku crtic slicicu, (karikaturu) u boji na kojoj je cesta sa dvije trake na kojoj se vozi auto sa prikolicom na kojoj je camac i na krovu ima dva bicikla i uz to pored njega na drugoj traci vozi motor (chopper bi rado da je) sa torbama sastrane (kao da je na putovanju), e sad taj logotip bi trebo biti nekih malenih velicina da stane u gornji ljevi kut i da nema rub nego je okolo providan da u pozadini bude banner a slicica preko bannera samo veca (ako me kuzite).
2. Jedan upitnik za ikonu help sa nekom temom vezanom uz vozila
3. Znak ko onaj zuti kad ulazite u neki grad i na njemu pise www.imesajta.com
Population: 1234567890 Ovi brojevi ce se mjenjat po potrebi znaci treba napraviti slikice svih brojeva i da pasu na tablu (znak). Tu je isto frka jer ne znam jos domenu pa se to treba napraviti tak da se lako poslje doda ime.

Uglavnom za ta 3 znakica mogu dat 200kn, znam da je to jako malo ali vise love nemam a i ne cini mi se to puno posla za nekog ko je upucen, tu mozda ima sat vremena posla i dobije 200kn.

Zahvaljujem.
Koga zanima nek mi se javi na private, i to ljudi koji imaju cajta a ne da cekam na logo tjedan dana.

Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 21.09.2007 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ha... nesto si rekao? LeaveMeBe

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group