Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Prison Break SE3

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 26.09.2007 17:53    Post subject: Prison Break SE3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prati tko novu sezonu?
evo ja baš danas skinuo i drugu epizodu, moram pogledat navečer...
Dojmovi, očekivanja, ma znate već što tu treba ić...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 26.09.2007 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Večeras sam baš pogledao i drugu epizodu 3. sezone i sviđa mi se, napeto je i zanimljivo, možda malo previše baca na 1. sezonu jer opet michael bježi iz zatvora. Malo mi nema smisla to što je kompanija išla cijelu drugu sezonu progonit michaela i lincolna da bi ih otjerali u sonu da spase onog whistlera, ali možda bude još nešto dublje od toga...

Čitao sam na netu da je serija bila smišljena samo kao 1 sezona, ali kad su ovi iz foxa skužili kolko je serija popularna naručili je još 2. sezonu pa sad i 3. sezonu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 26.09.2007 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Čitao sam na netu da je serija bila smišljena samo kao 1 sezona, ali kad su ovi iz foxa skužili kolko je serija popularna naručili je još 2. sezonu pa sad i 3. sezonu.

Tako to skoro uvijek i ide sa serijama.

Inace, prva epizoda mi je bila poprilicno losa, no druga je popravila dojam i mozda na kraju i bude nesto od ove nove sezone...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 27.09.2007 04:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skinuto btw. sad se ceka kraj ispita. pa pogleat Smile

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 27.09.2007 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, meni se čini da ova sezona ne bude dobra kao prijašnje, iskreno bih to želio, ali...
teško je ponovit ono

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 27.09.2007 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo da ne bude još i 4. sezona u kojoj oni konacno uspiju pobjec iz drugog zatvora i sad se bore opet na slobodi. damn. d'oh!

lost sam odustao pratit u 3. sezoni jer mi više to nije imalo smisla, stalno napeto a nikad niš ne saznaš... btw. jel gotov lost?

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 27.09.2007 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
btw. jel gotov lost?

U veljaci 4. sezona Very Happy .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 28.09.2007 00:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bezveze mi je 3 sezona.. mislim da ću opet pogledati prvu sezonu Smile

a što se tiče LOSTA, veljača je prerano, treba sačektai još malo da ljudi zaborave i kako se zvala serija Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group