Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
stranica za privatni smjestaj
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 06.03.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je dobra fora sto ti u txtu pise da u Pjecanoj ima - PJESCANA obala. Ha, ha, tome se svi turisti nadaju kada cuju ime naeslja.... (ako nisi znao, nesto malo pijeska je tamo originalno i bilo, a ono sto se moze naci dolje u uvali je naknadno dovezeno - mudraci su mislili popraviti dojam i unistili su originalnu uvalu koja je bila stjenovita i prekrasna...) Daj spomeni u stranicama i lukobran koji se svake godine otkida u komadima i pod kojim cudo da nitko nije poginuo Shocked


stranice su ti neki cisti turisticki prosjek, po fotkama kao da pikiras da ce ljudi vecinu vremena provesti u sobi, a ne na (unistenoj) plazi...
bolje ti je da pofotkas plazu oko Pecine, atraktivnija je i uglavnom prirodna (osim onog stupidnog zabetoniranog dijela).

I pjescanu nisu otkrili kupaci, ako nisi znao, ima i manjih kuca koje su tamo vise od 30 godina, ljudi su tamo isli da bi bili na miru i jer je to nekada bio najjeftiniji teren u okolici Pule... onda su polako dosli monstrumi, unistili obalu i od lijepih kuca napravili polu-hotele, unistili i veliki pojas brnistri uz obalu, totalno satrli prvi red raslinja iznad mora...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kosik



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 6

PostPosted: 10.03.2004 18:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav,
hvala na konstruktivnim kritikama. isto tako hvala na kritikama samo zbog kritika Laughing .
U pricipu napravio sam vise manje sve promjene koje ste mi sugerirali. Sto se tice linkova u mozilli, nadam se da vise ne blinkaju.
Znam za problem mudraca i popravljanja plaze, nisam bas jako cesto u Pjescanoj da mogu uloviti ljiep dan za slikanje polaze, a osim toga zimi zna biti dosta prljavstine na plazi. Slike koje su sada na stranici napravio sam u septembru i nekako sljede putanju od kuce do plaze.

hvala na sugestijama,
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group