Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
google validacija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.06.2007 14:53    Post subject: google validacija Add user to your forum ignore list Reply with quote

čini mi se po nekim validation errorima na google webmastersu da mi google validira site po stranicama koje drži negdje u cacheu. ne može recimo naći contact.html koji sam neki dan promijenila u contact.php - a sve linkove koji su do toga vodili sam zamijenila u ispravne. imam još dvije takve greške koje su ispravljene ali ih i dalje javlja.

mogu li napravit štogod osim da čekam novi crawl?

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
svetac



Joined: 16 May 2007
Posts: 9
Location: Zagreb

PostPosted: 21.06.2007 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nadam se da sam dobro skužil pitanje dakle, ako si u sitemapu to promjenila i u webmaster centralu resubmitala taj sitemap onda bi prilikom crawla google to sam trebal skužit. s time da iz mog iskustva to ne mora bit odmah prvi crawl. a ak ti ostanu indeksirane i stare stranice dakle contact.html a mislim da hoće onda to rješi sa onim site removale-om. s time da nisam baš skužil kaj misliš pod validation error no valjda sam barem malo bio od koristi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 21.06.2007 11:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da sam u međuvremenu skužila kako stvar radi. on si u cacheu drži što je prvi put indexirao. Napravila sam url removal za linkove koji više ne postoje i maknula krive linkove iz cacheanih sajtova. uz to submitala sam i sitemap. valjda će se tako za par dana maknuti one greške koje trenutno javlja

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 02.10.2007 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako do promjene ipak ne dođe...napravi možda redirect... tako da klikom na stranicu koja ti stoji na googlu ipak netko dođe na tvoj pravi contact.php

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> SEO All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group