Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Invest.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mikeyy



Joined: 05 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 01.10.2007 20:07    Post subject: Invest.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me vaš komentar dizajna, preglednosti, čitljivosti, lakoće snalaženja i pronalaženja informacija. Ciljana publika su i stariji ljudi tako da smo pokušali napraviti stranicu koja je lako čitljiva, laka za snalaženje i pregledna.

Neki dijelovi stranice nisu funkcionalni, pa komentirajte ono što je online. Dio dionice će biti online ovaj tjedan, a onda ide na red ostalo.

Volio bih dobiti komentare sa idejama kako šta napraviti bolje ako nije dobro, šta bi možda mogli dodati da poboljšamo itd..

Zahvaljujem.

Financijski portal
Back to top
View user's profile Send private message
Mikeyy



Joined: 05 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 02.10.2007 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još ništa? Da to shvatim kao savršenu stranicu ili me ne žeilite popljuvati? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 02.10.2007 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo par brzih:

* sterilno, jako
* imas cetiri kolone, zasto?
* header je sljuka, zasto bar on pobogu nije malo jaci?
* vijesti nisu dovoljno odijeljene, stavi slobodno neki jaci separator
* posto je header vec prazan, mozes search u njega zaljepit

ima jos stvari...al eto za pocetak

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 03.10.2007 00:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Treba podadit jos dosta, ali ono sto mi je odma zapelo za oko je da je domena odlicna, fakat fino pogodjeno ime
Back to top
View user's profile Send private message
Mikeyy



Joined: 05 Mar 2007
Posts: 5

PostPosted: 03.10.2007 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:

* sterilno, jako

Misliš pre čisto? Tako smo i ciljali na početku, jedini "dizajnerki" elemnt je trebao biti logo. Za sada smo zadovoljni time, ali ako imaš kakvu ideju slobodno.

retro_one wrote:

* imas cetiri kolone, zasto?

Ah, duga priča, uglavnom, tako je, lijevu ću suzit da mogu proširit ovu za vijesti ili desnu sa dodacima.

retro_one wrote:

* header je sljuka, zasto bar on pobogu nije malo jaci?

U headeru je predviđeno mjesto za banner, pošto ono nije popunjeno stoji prazan, vidjet ćemo možda ubacimo neki banner da ne zjapi tako.

retro_one wrote:

* vijesti nisu dovoljno odijeljene, stavi slobodno neki jaci separator

Misliš nešto jače od sive isprekidane linije ili veći razmak?

retro_one wrote:

* posto je header vec prazan, mozes search u njega zaljepit

Search je lijevo u meniju. U headeru je banner tako da nema mjesta.

stripe wrote:

Treba podadit jos dosta, ali ono sto mi je odma zapelo za oko je da je domena odlicna, fakat fino pogodjeno ime

Zahvaljujem, trudili smo se. Smile

Hvala obojici, samo pišite šta vam padne na pamet, pogotovo oko ovih usability elemenata kao razmak na vijestima. Dodan je i veći prored u vijesti radi lakšeg čitanja nakon što su mi na to ukazali.
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 03.10.2007 06:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo ispod headera mi nekako nije čitko - tj. upće nemam volju čitati tako posloženi tekst...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 03.10.2007 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
ovo ispod headera mi nekako nije čitko - tj. upće nemam volju čitati tako posloženi tekst...


hehe kaj ti ovo znači ?? pa normalno da nemaš volju ako te ne zanima Wink...

Nisam preklikao cijeli site da bi vidio dali je sve funkcionalno i popunjeno sadržajem ali evo mog osvrta na HP..

header - raspored elemenata poput sitemap/kontakti i ostalo mi se čini ok ali pozadina mi je ružna ... možda da se još malo poigraš sa tim,
- navigacija, po meni super isfurana, naglašena, istaknuta bojom aktivni tabovi... sve u sve možda i najbolja stvar na site-u... ali me zasmetalo to što ti podlinkovi nisu poravnati sa vezanim tabom a ne skroz desno... npr. kad klikneš na dionice linkovi skroz desno su nekako neprimjetni onako zaljepljeni za desni rub...

- sadržaj... netko je spomenuo zašto imaš ova 4 stupca, slažem se skroz mislim da bi ikonice skroz desno trebale ići gore u razini backlinkova... a vijesti u sredini razvući ...tako da imaš tri stupca...

eto... Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 03.10.2007 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ole wrote:
hehe kaj ti ovo znači ?? pa normalno da nemaš volju ako te ne zanima Wink...

nije do toga - da su umijesto članaka o financijama vicevi isto ih ne bih čitala jer mi je loše nekako odvojeno i ne paše mi za čitanje - ima ono nešto zbog čega se maknem sa sajta čim na njega dođem... to je tek moj subjektivni doživljaj

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group