Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Konfiguracija za Premiere cs3 i HD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
VideoFreak



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 4

PostPosted: 15.10.2007 12:43    Post subject: Konfiguracija za Premiere cs3 i HD Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ljudi!

nadam se da u dobar forum stavljam temu...

zanima me sljedece, radim jednu konfiguraciju na kojoj treba dobro radit premiere cs3 i da se uredno moze editati HD formati kasnije dok budem radil s HD-om

evo zamolio bih vas da prokomentirate ovu konfiguraciju sto je dobro, sto nije...

- Chieftec mediumtower LBX-02B-B-B, bez PS, crno, USB, Fire wire, audio
- DDR2 1GB PC6400 (800MHz), Kingmax - 4 kom (ukupno 4GB dual ch)
- Gigabyte Radeon X1650Pro 256MB DDR, PCIE, TVout, DVI
- DVD+RW/-RW Pioneer DVR-112DBK, Dual Layer, 18x
- Chieftec power supply 650W, EPS, ATX 2.0, 3×12V, Active PFC, AFC, 12cm fan, 6×SATA connectors
- MB Gigabyte P35-DQ6, s775, iP35, DDR II, SATA II, FW, GLAN
- Intel Core 2 Duo E6850 BOX, 2×3.0GHz, 1333MHz, 775-pin, 4MB
- HDD Seagate ST3160815AS, 160 GB 8MB, S-ATA300, 7200 -2 kom (u RAID0 kao work drive)
- HDD Seagate ST3400633AS/ST3400620AS, 400 GB 16MB, S-ATA300, NCQII, 7200 - (System drive/arhiva)

Thnx.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
b.stena



Joined: 09 Aug 2006
Posts: 84

PostPosted: 21.10.2007 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro je, ja bi samo uzeo Nvidia quadro ili ati fire gl grafičku.
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 21.10.2007 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a koliko to košta?

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 21.10.2007 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pitanje najbolje da postavis na forum.pcekspert.com jer vjerojatno ima nekog kome je tako nes trebalo. Savjete koje su meni dali kad sam nedavno uzimao konfu(ne za video vec za grafiku tj. web dizajn) jest bilo da uzmem samsungov T166 hard jer je dosta tih i prezadovoljan sam njime, iako je i segate dobar.
Moje misljenje da uzmes quad procesor q6600 jer daje nesto bolje rezultate od e6850 u aplikacijama koje podrzavaju cetri jezgre dok je u igricama nesto mrvicu sporiji.
Napajanje corsairovo hx napajanje. Kuciste antec ja sam htio uzet p182 ali nisu imali pa sam uzeo antec solo i ovo jeftinije mi je PRE dobro!
Inace i ja sam uzeo 4gb rama samo moram te upozorit da ti windowsi 32bitni windowsi xp prepoznaju od 3.2Gb do 3.5Gb, meni je 3.25 prepoznao, a 64bitni su neprakticni jer je malo programa drivera itd. napisano za njih.
Ja sam uzeo asusovu maticnu p5k s tim da kazu da skoro i nema razlike izmedju njega i gigabyta osim sto je gigi nes jeftiniji. E da i konfiguraciju osim rama sam uzeo u adm.hr trgovini jer su moze se rec najjeftiniji a ljudi su zadovoljni uslugom (ja jesam).
Neznam koja je profi graficka ali ova zadnja serija grafickih x2600,x2900 i 8600,8800 ima podrsku za HD pa jako puno rastereti procesor itd. Uglavnom odi na taj forum posto ja nisam toliko upucen u sve to. Ali priznajem da sam dosta vremena provodio trazeci sve savrsene komponene za moje potrebe. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 22.10.2007 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baci ati u smece molimte.

ja bi i stavio drugu maticnu.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 22.10.2007 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
baci ati u smece molimte.

ja bi i stavio drugu maticnu.

Mislim da je ovo prilično glup komentar. Nikad nisam imao ATI, ali mislim da su cijela kompanija i niz stručnjaka pametniji od jednog čovjeka...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 22.10.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Tristan wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
baci ati u smece molimte.

ja bi i stavio drugu maticnu.

Mislim da je ovo prilično glup komentar. Nikad nisam imao ATI, ali mislim da su cijela kompanija i niz stručnjaka pametniji od jednog čovjeka...


Da, al im je softwer u banani. Definitivno nvidia 8600 gt ili 8800, ako imaš viška para Laughing
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group