Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ZPK stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 14.10.2007 11:29    Post subject: ZPK stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

OVe stranice Zagrebačkog plivačkog kluba sam završio prije negdje 8mj.
http://www.zpk.hr/

Uglavnom članovi kluba žele da se stranice prijave na VIDI natječaj pod kategorijom sport...
Zadnjih par dana sam dodao još neke điđe i preklikao manje više site da vidim da nema nekih potrganih linkova...

Na HP treba dodati još vijesti da to izgleda malo bolje...

ako netko ima vremena nek pogleda malo i javi eventualne greške koje primjete..

Hvala !!! Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Plexihack



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 53

PostPosted: 14.10.2007 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo šta vidm je da se u Operi sadržaj odvaja od Footera (koji je velik) i tekst u footeru ide u desni gornji kut footera.Ono "Miting ZPK" i "Miting Vidra" sa engleskim je bespotrebno jer englez neće to naći ako pregledava hrvatsku stranicu,bolje bi bilo da se napravi kompletni prijevod pa da se na vrh headera stavi odabir.
Onda onaj Info ZPKt i Kako do nas bi stavio u desni stupac,ili napravio posebnu info stranicu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2007 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni isto u Firefoxu puca footer.
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2007 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni isto problem s footerom. Gledao sam malo popis plivača i imaš ih dosta poduplanih. Npr. u kadetima Crnjac Filip ili Maras Stela...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Kaos



Joined: 01 Sep 2006
Posts: 121
Location: Sl.Brod

PostPosted: 14.10.2007 15:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobra, sviđa mi se dizajn i boje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2007 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u FF-u raspad sistema

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 14.10.2007 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe puca footer ... Smile ... uglavnom footer je tako zamišljen i ako zavirite u kod vidjet ćete da je tako napravljeno ... pitate se zašto ??? ne znam meni je tako super izgledalo tad .. + mislio sam jednog dana logotipe manjih sponzora staviti u taj među prostor... što bi po meni bilo cool

no zanima me ovo sa FF-om ... koju verziju koristiš na kojoj rezoluciji ??
nije mi jasno ... meni je sve ok bilo sa 2.0 na gore... ali mi je pucao u 1.5.6 Sad ...
Kak da provjerim stare verzije FF-a ?? dali ima neki plugin ili standalone verzije... il nekaj ??

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 14.10.2007 17:31    Post subject: Re: ZPK stranice Reply with quote

ubaciu sliku u footer, previse praznog prostora...
Back to top
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 14.10.2007 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako si napravio flash effekte? dali si kupio onaj addon za flash ili ima neka alternativa?

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 14.10.2007 18:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jay-S wrote:
ubaciu sliku u footer, previse praznog prostora...

ne kužim ... misliš ono jednu da se nađe... Smile


Kupio ?? Shocked ... našao skriptu koja kroz XML vrti slike.. preradio malo Smile ...

molio bi sve koji mogu da otvore stranicu npr. http://www.zpk.hr/klub.php u FF-u i da mi jave ako se raspada nekaj ... pod to ne mislim na odvojen footer... ako da onda u kojoj verziji ..

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 14.10.2007 18:18    Post subject: Reply with quote

skužit ćeš.. ovako je jadan footer...
Back to top
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 14.10.2007 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Meni isto problem s footerom. Gledao sam malo popis plivača i imaš ih dosta poduplanih. Npr. u kadetima Crnjac Filip ili Maras Stela...


nisam odmah vidio ovo ... hvala hvala... Wink ispravljeno

inače što se popisa plivača tiće šteta je što u klubu ne koriste opciju upisa uspjeha svakog pojedinog plivača Sad ljepše bi izgledalo

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 20.10.2007 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po mom skromnom misljenju stranica je prenatrpana, razmak izmedju slova tj. line height mi je premali, kao vec spomenuto footer mi se ne svidja, kad povecas makar samo 1 losije se vidi a 2 put kad povecas text teski raspad. Osobno mislim da kad se koristi fixni da bi sad vec mogli pocet koristit stranice za 1024px rezu, jer tih 1% koji koriste 800x600 nis posebno ne gube ako imaju taj toliko nevoljeni horizontalni scrolbar a radi toga 99% ostalih su limitirani manjim prostorom, naravno to je sve moje osobno misljenje Smile Na mom 20'' wide-u izgleda ocajno a na 22 i 24 koji postaju popularniji ne zelim ni mislit kako je.
U kodu ima malo ostataka komentara i ima neke prezentacije u htmlu te "Failed validation, 37 Errors".

Pozitivna strane, zaradili ste na tome Smile u vidi top 100 je usla, ja ne odlucujem dali stranica zadovoljava ili ne hihihi Twisted Evil

Ok, totalno sam kritican i posrao sam, i ne kazem da bi ja nesto bolje napravio, uvijek moras radit neke kompromise, ja sam recimo morao nes dovrsit samo da bude "gore" u roku od 3 dana, a poslje krpaj popravljaj ureduj sreduj
Very Happy
Uglavnom sorry sto sam kritizirao previse i ako je zvucalo "svisoka" ali ono to sam ja trazim dlaku u jajetu i zato me frend vise ni ne pita za misljenje jer mu uvijek poserem i ima za radit vise a zaradit ce jednako para sa i bez ispravaka Very Happy

Pozz
Back to top
View user's profile Send private message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2007 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koristim Mozilla 2.0.8 mislim da poslje te verzije nije nista novo izaslo a rezolucija je 1024x768 i evo kako to kod mene izgleda
http://img518.imageshack.us/img518/8408/izgledev6.gif
Mislim da nisi zamislio da ovaj text preskace tamno plavu pozadinu.

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 21.10.2007 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na putu sam pa nisam mam vidio odgovore..
Znam kako site nije validan ... i da ima dosta grešaka te puno prostora za poboljšanja na kojima svakako mislim poraditi ... kad se nađe vremena Wink
Prihvaćam svaku kritiku kao dobronamjenu, ako stvari tako stvarno stoje.. tako da se ne trebaš ispričavat...

Ovo sa FF-om me probija do bola ... i ja koristim najnoviji FF 2.0.0.8 na oba kompa ... na laptopu sve OK ... na desktop kompu sa 19" monitorom isto raspad sistema... nije mi više jasno ... što je najbolja stvar pitao sam dosta ljudi da pogledaju stranice u FF-u i nikome se ne raspada...

Dali je stvar u nekom cache-u illi koji kuki ne mogu otrkit Sad ... probijen baš probijen, Sad

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 22.10.2007 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FF 20'' wide i vidi se ok sto se tice toga.
Ali gle, zato i kazem, prvo validacija, imas krdo "manje vaznih" errora kao sto fali alt itd.

Ali recimo u moru tih manje vaznih koji ti nemogu sj.. layout imas na 139 liniji par gresaka
.
<a href="img/map.jpg" class="iconMap targer="_blank" onclick="window.open('img/map.jpg', '','width=660,height=430,resizable=yes,scrollable=no'); return false;"></a>

tj. vidis da ide class="iconMap <--- fale ti navodnici i jedna takva moze sj... komplet layout Smile onda ti poslje toga pise targer umjesto target. Mozda ti vec ovo rjesi problem, mislim nije validacija bezveze Very Happy

A ako to ne popravi problem ides dalje, dio po dio komentiras kod. A i gledaj da izbacis sto vise prezentacije iz koda, toliko je ljepsi kod ono milina, kad trebas rjesit ovakav problem ustedis si mnogo vremena provedenih zivcirajuci. A i da ne pricam da <p class="middleTitle" style="margin-top:15px;">SPONZORI KLUBA</p> tj. inline stylovi su smrt tj. to se NE koristi nikad, zaboravit ces i nikad vise se neces sjetit, a posto oni imaju najvecu vaznosti mozes promjenit to samo ako gledas u html-u.

Eto ajd javi ako pomogne ovo gore, ako ne nema ti druge sjedit i Shocked bulji u kod dok ne nadjes gresku Smile Koliko sam se ja ispilao sad neki dan 3 sata sam se nervirao itd. kad sam skuzio sta sam pogrijesio sam psovao sve po spisku sam sebi jer sam radi tako neke bezsmislice izgubio 3 sata, a da ne pricam kad sam 4 dana skoro bez sna pilao se da sredim nes u nekom ajax frameworku, na kraju sam prijavio na forumu pa je ispalo da je bug Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
triple



Joined: 03 May 2004
Posts: 128
Location: Mostar

PostPosted: 22.10.2007 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bode oci font u headeru. stavi helveticu Smile

_________________
Pink Bubbles Go Ape
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 22.10.2007 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dbomez hvala na trudu ...ne mogu vjerovat za ove greske... fakat sam kaljav, trebao sam validaciju proć i pogledat pa srediti te stvari davnih dana...

neke sam sad ispravio a ostalo sljedi čim malo vremena uhvatim
ne znam dali utječu na layout... a ne mogu pogledati na mom kompu doma jer sam na putu Sad ..
no ako je nomes tu nek baci pogled sad pa da vidi dali se još raspada kod njega ...

hvala još jednom svima, raditi ću na ovome.. Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group