Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Najbolji koncert

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
psina
Guest





PostPosted: 08.10.2007 12:17    Post subject: Najbolji koncert Reply with quote

Dakle koji je najbolji koncert na kojem ste bili i zašto?
Back to top
20



Joined: 15 Sep 2007
Posts: 12
Location: Bjelovar

PostPosted: 08.10.2007 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

radar ove godine..........zbog qotsa-e Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
psina
Guest





PostPosted: 08.10.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

a jel, valjalo ha.. nisam bila na tome.
bila zadnje na toolu, bilo očekivano.
na kornu prije toga-bilo prejebeno Cool
Back to top
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 08.10.2007 21:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U2 kada je nastupao u Sarajevu, evo sve piše ovdje zašto http://www.thewaver.net/bio/article_2007_09_28_3946.html

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.10.2007 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
U2 kada je nastupao u Sarajevu, evo sve piše ovdje zašto http://www.thewaver.net/bio/article_2007_09_28_3946.html


E netko mi je pričao da je tada Bono otpjevao Dubrovačku himnu slobode, to istina?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 08.10.2007 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Asian Dub Foundation

J****i spektakl zvuka... nema čiribimbe od svjetla, ekrana i sl. p*****ija... samo krvavi sound i letanje po pozornici...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 08.10.2007 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Tommy wrote:
U2 kada je nastupao u Sarajevu, evo sve piše ovdje zašto http://www.thewaver.net/bio/article_2007_09_28_3946.html


E netko mi je pričao da je tada Bono otpjevao Dubrovačku himnu slobode, to istina?


vidis na to sam skroz zaboravio, istina pjevao je to, tačije recitovao Very Happy

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 09.10.2007 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ej da ADF, propustio sam ih Crying or Very sad ne sumnjam da je bilo zakon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 09.10.2007 08:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u2 i mislim da taj doživljaj može nadmašiti samo novi koncert istih. čim opet dođu negdje u krugu od par sto kilometara idem opet - vrijedi svake pare...
nedavno bila na rhcp-u -> papci se pokupili za sat vremena i drugu polovicu koncerta svirali stvari koje nitko nije znao - baš je bio loš feeling nakon koncerta...

još jedan koncert mi je baš u dragom sjećanju - tedi spalato u gavelli pred par godina - ja i prijateljica sjedile na stepenicama, uglavnom super atmosfera jer su skoro svi znali sve pjesme i publika je cijeli koncert onako šoto voce pjevala uz tedija - to mi je bio koncert posebno lijepog ugođaja i jedan od onih koji ostaju u sjećanju

Last edited by jojo on 09.10.2007 10:56; edited 1 time in total

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
psina
Guest





PostPosted: 09.10.2007 10:12    Post subject: Reply with quote

cojones koncert Very Happy =P bend u usponu

nego, off topik-zašto ne mogu bit veći avatari hm? ne vidim nijedan properly pa šteta
Back to top
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 09.10.2007 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

The Bug & Reflector - Kocka, Split (2007)
Giht Shasie - Crtaona, Šibenik (2004)

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Jogi



Joined: 12 Apr 2007
Posts: 10

PostPosted: 26.10.2007 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
Nemesis wrote:
Tommy wrote:
U2 kada je nastupao u Sarajevu, evo sve piše ovdje zašto http://www.thewaver.net/bio/article_2007_09_28_3946.html


E netko mi je pričao da je tada Bono otpjevao Dubrovačku himnu slobode, to istina?


vidis na to sam skroz zaboravio, istina pjevao je to, tačije recitovao Very Happy


Ili ipak ne?

Dubravku je recitirao nastupajuci s Edgeom, Brianom Enom i Pavarottijem nakon pjesme "Miss Sarajevo" u Modeni.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=wX6c5als1lk

A sto se tice PopMarta u Sarajevu. Da me Bog pred smrt pita za posljednju zelju, zazelio bih da na par sati vrati vrijeme i da budem na tom koncertu.
Back to top
View user's profile Send private message
Nomad



Joined: 04 Feb 2005
Posts: 221

PostPosted: 26.10.2007 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvi "Zagreb gori". Uuuh, mlad, lud, ćelav, Haustor zadnji put...
Upravo tražim ako postoji neki video zapis gledljiv na računalu. Imao sam i ja nekad na VHS-u, ali...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 26.10.2007 22:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

the Prodigy - nakon toga mi nijedan izlazak nije bio dovoljno dobar Smile

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 31.10.2007 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u okolici Let3 uglavnom.. i lokalne fešte Gustafi. Laughing al nakon 23 puta postane dosadno.. Laughing

šala.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 06.11.2007 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p4P3r wrote:
the Prodigy - nakon toga mi nijedan izlazak nije bio dovoljno dobar Smile


nadam se da ne misliš na koncert u zagrebu... bio vidio ... hmmm

Super sam se razvalio i fakat OK ... ali od njih sam očekivao puno puno više ..ako govoriš o domu sportova...

Frajeri su došli sa dva tamića opreme, razglas banana... samo dole ispred stage-a si mogao osjetit bass... ali koliko sam skužio mala dvorana doma sportova je banana totalka što se akustike tiče
Trajali su 45 min i pokupili se u sred stvari Sad ... puuuuno više sam očekivao ...

žao mije ko psu što nisam bio na depache mode-u i pearl jam-u u ZG, za to sam čuo da su bili predobri koncerti ... ahhh uvjek se sj...em

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Muzika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group