Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dizajnom spasite otok

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 02.11.2007 16:34    Post subject: Dizajnom spasite otok Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dragi moji,

oni koji pozorno prate natjecaje na ovom forumu, znaju da cesto mogu viditi mene u potpisu. kaze jedan forumaš: "A ja sam se stalno pitao do vraga zar nema pametnijeg posla nego natječaje tražiti po netu"

kako god, sad meni treba vaša pomoć...
ne nudim niti onih 2 000 kuna koje nudi vIDEA, već nudim volonterski posao (meni za ljubav) kojim ćete doprinijeti jednoj plemenitoj akciji na otoku.

od vas tražim da mi pomognete napraviti lipi, privlačan banner koji će prezentirati tu konkretnu akciju.

ukoliko ste zainteresirani, pošaljite mi PP pa ćemo detaljnije o tome popričati.
nadam se da ne tražim puno Smile

osim navedenog, pripremam jednu akciju pod nazivom "od dizajnera, s ljubavlju"... o tome ćete biti obaviješteni kad za to dođe vrime.

ne znam da li se varam, ali na mi3dot-u uvik je neka lipa, topla atmosfera, koja me vraća na forum... čak i (za) nas nedizajnere Smile

čekam vaše poruke...

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 02.11.2007 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlična ideja, ako treba nešto volonterski isprogramirati tu sam Smile

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 02.11.2007 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Embarassed hvala Embarassed
imat ću te na umu.

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 06.11.2007 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajmo ljudi!! Još malo pa nestalo! Uključite se u većem broju! Sigurno od 167 ljudi koji su do sad pročitali ovaj topic, barem njih 67 zna napraviti ovo malo što tražim(o)! Budite dobri:)

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 07.11.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

još nisam počel nosit naočale Rolling Eyes
Back to top
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 07.11.2007 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

JAY-S od tebe više očekujem... Cool

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 07.11.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

hyperactive_anki wrote:
JAY-S od tebe više očekujem... Cool


i ja bi više vremena, pa bi ti onda i bio od pomoći.. ovako Crying or Very sad
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group