Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dizajniramo.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.11.2007 02:33    Post subject: dizajniramo.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hoooj,

evo gotov je http://www.dizajniramo.net ... ili bolje reć umalo gotov...

svjestan sam da ima još dosta posla na validaciji, engleskom djelu, nekim điđama, neke stvari će se još dodati i tak... u glavnom još tjedan - dva dotjerivanja sa naše strane
site će zato još neko vrijeme mirovat ... Laughing
vas bi molio da kažete svoje mišljenje, kritizirate i svakkako malo da bacite oko na layout i dali se raspada u kojoj kombinaciji browsera/rezolucije....

hvala svima unaprijed i posebno se zahvaljujem nel' chee jer mi je dozvolila da koristim njene brushove... thanks Wink ...

by

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 10:33    Post subject: Re: dizajniramo.net Reply with quote

meni se sviđa...
Back to top
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2007 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



Pretpostavljam da ovo lijevo ne bi trebalo biti tako.

Firefox/2.0.0.9

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

ja mislim da bi...

http://www.dizajniramo.net/img/content-bg.gif
Back to top
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2007 11:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To onda meni izgleda kao da se stranica rasula.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Vj3k0 wrote:
To onda meni izgleda kao da se stranica rasula.


i meni... mozda nije trebalo ovako pravokutno započet...
Back to top
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.11.2007 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vj3k0 wrote:

Pretpostavljam da ovo lijevo ne bi trebalo biti tako.


Rolling Eyes nisam skužio na šta si mislio dok nisam dole pročitao što je napisao jay-s ... narafski da je to namjerno... ali nisam razmišljao o tome da bi to moglo izgledati koda se stranica raspaada... Question

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

ole wrote:
Vj3k0 wrote:

Pretpostavljam da ovo lijevo ne bi trebalo biti tako.


Rolling Eyes nisam skužio na šta si mislio dok nisam dole pročitao što je napisao jay-s ... narafski da je to namjerno... ali nisam razmišljao o tome da bi to moglo izgledati koda se stranica raspaada... Question


malo onaj pravokutnik skreši, nabaci gradient il nešto.. skemijaj nekaj...
Back to top
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.11.2007 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trenutno muku mučimo sa validacijom, ispravcima, engelskim,,, i još nekim stvarima koje ćemo dodat..

Pa taj dio ljevo koji se proteže od header-a gore do ispod navigacije nije baš full bijeli vidi se ispod header... možda bi bilo dobro napraviti taj layer malo transparentniji da se vidi bolje pozadina.. budem se poigrao i vidio kak na skici izgleda ..

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
EMI141



Joined: 01 Dec 2006
Posts: 42

PostPosted: 05.11.2007 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daj molim te promijeni , nikako mi ne pase Confused
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.11.2007 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rolling Eyes cvijetak unutar ovog grunge dizajna ...daaa znam ...
vjeruj mi da sam nakon jedno 30-tak skica dizajna bio totalno neinspiriran na kraju pa sam neke detalje dodao tako da ne izgleda preprazno a znam i sam da bi ih trebao drugačije napravit ...

sam da mi sine neka ideja i mjenjam sigurno... Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Kaos



Joined: 01 Sep 2006
Posts: 121
Location: Sl.Brod

PostPosted: 06.11.2007 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EMI141 wrote:
Daj molim te promijeni , nikako mi ne pase Confused

da mjenja samo zato što TEBI ne paše haha
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 06.11.2007 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da... the cvetak will have to go

Quote:
vjeruj mi da sam nakon jedno 30-tak skica dizajna bio totalno neinspiriran na kraju pa sam neke detalje dodao tako da ne izgleda preprazno


potpuno te razumijem, inače cijeli site mi tako djeluje, bez ljutnje molim, ali iskreno nekako mi izgleda sve kao kolaž, puno raznih stilova koji se ne uklapaju baš Confused

inače u takvim trenucima, nedostatka inspiracije i nabacivanje svega i svačega što ti padne napamet je najbolje sve ostavit kako je, prespavat, i nastaviti fresh drugi dan

tzv. effekt de konfuzion, kreneš s jednom idejom, pa u toku ti sinu još desetak ideja potpuno nepovezanih pa od svega uzmeš pomalo pa to na kraju ispadne sve raskupusano

ipak, nej se odmah bedirat džole, onaj grashoper je prva liga, trebali bi ga uzet kao maskotu Smile

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 06.11.2007 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaos wrote:
EMI141 wrote:
Daj molim te promijeni , nikako mi ne pase Confused

da mjenja samo zato što TEBI ne paše haha


mislim da je covjek dobro uočio uljeza Smile ... i iskreno taj desni stupac sam najviše puta mjenjao i na kraju mi je nekak ostao nedorečen... tako da ću još po njemu mjenjat i dodavat stvari ..

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 06.11.2007 09:22    Post subject: Re: dizajniramo.net Reply with quote

trebao si smanjit stranicu "usluge" i podjeliti na više stranica, onda ti se nebi scrollalo i bilo bi super.. ovako se teže snać i ima dosta scrollanja...
Back to top
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 06.11.2007 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da ću na tu stranicu staviti na vrh internu navigacijju sa anchor-ima koji već postoje ... možda bi to korisniku olakšalo kretanje i manje scrolla

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.11.2007 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čestitam, danas si završio na Daily Slurpu
http://www.dailyslurp.com/

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 08.11.2007 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile cool skužio sam kad sam vidio značajan porast posjeta na G. analytics-u ... nažalost to je kratkog vijeka ..
žao mi je kaj je tak brzo izašao ... jer se nadam da ćemo ga ovaj vidkend dodatno upicaniti site... pa da možemo reć da je gotov..

riješili smo neke bugove, favicon, uredili engleski, malo preuredili FAQ,,,, i još neke sitnije stvari ...
nadam se ovaj vikend još neke điđe napravit, arhivu vijesti, tooltipe na nekim ikonama, error stranice ... ahhh lista je podugaćka...

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 08.11.2007 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

libero wrote:

ipak, nej se odmah bedirat džole, onaj grashoper je prva liga, trebali bi ga uzet kao maskotu Smile


ne bediram se Smile ... kad sam rekao da sam napravio 30tak skica to se svodilo na nekoliko kretanja od nule tako da nisam baš natrpavao sadržaj... i od recimo 5-6 dizajna koje sam radio jedino se taj skakavac provlači kroz zadnja tri dizajna... Smile takko da je maskota...
bilo mi ga je glupo izbacit kad sam se dobrano namučio da ga postavim u taj položaj i da izrezuckam nogice Smile heheh ... nije htio stat mirno Smile

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group