Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Moj websajt

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 25.12.2007 02:18    Post subject: Moj websajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav ekipo!

Eto pošto ja zapravo i nisam web dizajner. Programer sam pa trebam mali help ili ti ga hint vas... Trenutačno ubacujem u CMS stranice pa eto recite kako vam se cini sve to skupa...

Domena: www.mydevpage.com

P.s. Sretan božić i sretna 2008 svima!

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Jay-S
Guest





PostPosted: 25.12.2007 12:48    Post subject: Re: Moj websajt Reply with quote

zašt kuvertica na svakom linku... Confused
Back to top
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 25.12.2007 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh... to ti se zove nedostatak inspiracija. Nešto ću stavit samo čekam neš pametno da me pukne. mislio sam napravit nekakvu binary light web 2.0 ikonu ( ono 1 0 npr broj nakošeno ) ili tako nešto... bo... uglavnom dosta toga još čeka inspiraciju. Ovo mi se sada činilo kao zanimjivo Smile

Ok ja čorav kao po običaju... Vidim da sam stavio u krivi forum no.. ok sutra gotova nadam se pa nece bit više kriva Very Happy

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 26.12.2007 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno poradi malo na izgledu stranice. Nije ružna, al nije stranica koju bih zapamtio. Izgleda prejednostavno (ali ne minimalistički).

Sretno!

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 27.12.2007 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam ja ideje za neznam kakav sajt napravit, al da to znam iskoristiti di bi mi bio kraj?(mislim da bar znam neš više o izradi web stranica)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
EX



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 28.12.2007 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj kad vidim ovako razvučen tekst preko cjele stranice.... brrrr

_________________
http://www.exdizajn.com
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2007 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako si samo programer, znači ne baviš se dizajnom i svrha ove stranice je samo da se mogu vidjeti informacije, onda ne trebaš napraviti neki dizajn koji treba oboriti posjetitelja s nogu.

Dizajn je moram priznati ispod prosjeka, baš kao što vjeko kaže: "Nije ružna, al nije stranica koju bih zapamtio. Izgleda prejednostavno (ali ne minimalistički)."

Poradi još na dizajnu.

Uglavnom boje slova su ti loše, vidim tvoju ideju, želiš neku web2.0 shemu, clean & simple.

Ne sviđaju mi se uopće boje, ljubičasta, zalena, plava, žuta. Poradi na nijansama boja. Ljubičasta bi po menio trebala biti jača, tj. svjetlija. Uglavnom probaj sve boje posvjetliti.

Kuverte svakako promjeni, nemoj da svuda bude isto, stavi različite ikone, ovako stranica još više postaje monotona. Webmasters ti bježi u novi red na 1024x768.

Ne sviđaju mi se žarulje u pozadini, možda da su samo siluete bilo bi bolje, znači samo osnovni oblik.

Probaj ako ti se da igrat dodavat web2.0 efekta, znam da je to izlizano ali podići će ti cijeli izgled stranice. Dodaj neke blage gradiente i sjenice i probaj ispod onih boxova napravit odsjaj.

Uglavnom to ti je moje mišljenje, dobronamjerno. Sretno.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 29.12.2007 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EX wrote:
joj kad vidim ovako razvučen tekst preko cjele stranice.... brrrr


bas... Very Happy
ja na 1680 rezoluciji skoro cijela stranica u jednom redu Razz
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 11.01.2008 05:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fala ekipo Smile

Booka je samo sam programer al znas ono ... kad te nešto kopa po očima... Mrzim radit stvari ako nema nikakvog dizajna ili tobože nekog smeća. Prvo mi se svidjela ova ideja oko skoro minimalističkog web 2.0 sajta, onda sam skontao da to nije ni približno tome pa eto....

Napravio sam novi dizajn, stvar se diže tj. radim na tome da to što prije proradi i sad se nadam da je puno bolji ( korisnici IE-a ) malo imajte milosti oko css-a i js-a jer se sa time imam namjeru na kraju svega zezat. FF i Opera mi radi kako spada.

Eto pa komentirajte šta da mijenjam sada dok još radim na mjenjanju svega Very Happy

www.mydevpage.com

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 11.01.2008 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super samo centriraj i one pakete - odnosno poravnaj s ostatkom contenta
i namjesti tekst i headeru tako da ne ide preko koda u backgroundu

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 11.01.2008 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo ne bi trebalo bit.



Firefox/2.0.0.11

Takoder imas prostora na bacanje dolje u footeru.

Valjda su to neke greskice.

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 11.01.2008 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma tu sam u css.u zeznuo par stvari jer sam htjeo to asap dignut pa mi se sad vraca nazad Very Happy imam to i ono dole kao bug-ove a na ie-u ima još par njih.

Odo to centrirat kako spada Smile

EDITED:
Eto mislim da je sada uredu.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2008 08:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još ti jedna stvar bježi, dolje je popravljeno.



Btw. nekak mi se ne uklapa plava boja na tablicama na početnoj stranici. Možda da dodaš neki efekt, malo gradijenta ili nekaj.

Također ako primjetiš na vrhu slike je neki kod.

Firefox/2.0.0.11

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 12.01.2008 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmm... di šta bježi ja čorav Very Happy

Gledao sam tvoju sliku pa ne vidim da išta bježi. Ok trebam malo poravnat meni i product box-ove ako je to to što misliš. Smile

što se tiče tablica stavit ću explode efekat kad je mouseenter i mouseleave status.
Za ovu plavu. hmm... ja fakat nemam prijedloga oko te boje... koju god da stavim mi ne paše i ova mi nekako najbolje izgleda ( ocito nisam pravu boju pogodio Very Happy ) imaš ti kakav prijedlog oko boje?
Gradient... nebim nekako Smile pokusavam izbjegavat stavljat više bg slika.

Kod da to je bilo dok sam provjeravao uri. Nebi smjeo sada bit gore.

Mislim da je ok sada. well css mi se ne sviđa nimalo. sad cu dignut sajt cisto da bude gore i onda slijedi kompletni rewrajt css-a jer ovaj ne zelim imat na sajtu. nije tolika al je katastrofa.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 12.01.2008 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
super samo centriraj i one pakete - odnosno poravnaj s ostatkom contenta
i namjesti tekst i headeru tako da ne ide preko koda u backgroundu


Smile

Oko slogana well bit će pre prazno. trenutačno jedini dio koji je lagano prekriven je jedan kraj bloka i jedno ime varijable stoga skoro da i nije ništa prekriveno..

Moram samo to oko menia riješit nekako... neznam dali da ga ovako ostavim ( kupus ) ili da ga poravnam. to jos razmisljam Smile

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2008 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma joj niš ti ne bježi, ja sam se poludio. Smile

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 13.01.2008 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 19.01.2008 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Niš eto 2 stvari.

Zatvaram sajt. Odlucio sam otvorit obrt tako da sam krenuo radit sajt putem Railsa i PHP-a.
Mydevpage.com ce bit samo redirekcija na drugu domenu koja ce se u narednih ( 2 mjeseca racunam ) dignut iz pepela Smile U koliko stignem zavrsit cu ovaj sajt dok drugi ne riješim, no cisto sumljam.

Admini pls. lockajte topic jer nema ga više smisla imat otvorenim.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group