Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
unnamed

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
smojke



Joined: 10 Feb 2008
Posts: 10

PostPosted: 10.02.2008 21:34    Post subject: unnamed Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam poprilicno nov u radenju stranica, i znam da stranica nije nista posebno...
medutim, imam par pitanja i dobio sam preporuku na ovaj forum...

zanima me, gdje mogu naucit fore da mi stranica izgleda isto u ie6, ie7 i mozilli?

ja sam se prvenstveno okrenuo na mozillu, i htio bih da tako izgleda u ostalima. imate kakav savjet?

css je moj Smile

preporučam pregledavanje u mozilli.

Last edited by smojke on 01.04.2008 11:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 10.02.2008 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema tu nekih fora.
Prvo, pametno bi bilo da site zadovoljava http://validator.w3.org
Drugo..header je drama ..makni taj flash i napravi nešto ful jednostavno ak nemaš bolju ideju.
I nedaj se obeshrabrit sam peglaj dalje...drugi pokušaj će već biti bolji.
Back to top
View user's profile Send private message
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 10.02.2008 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imas totalni raspad u IE6, navigacija ti ne radi, sadrzaj cca 800px ispod headera Wink

vidi

u operi imas nekakav plavi underline u navigaciji Wink

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smojke



Joined: 10 Feb 2008
Posts: 10

PostPosted: 10.02.2008 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a pa bas je pitanje vezano uz to? kako da to s ie6 sredim, jer kazem... kratko sam u tome, i ne uspijevam nista naci. na koji nacin se to u kodu sreduje?

p.s. zasto je header drama? meni se iskreno bas svida Smile

ovo za ie6 sam i pretpostavljao, buduci da imam vistu, ne mogu to testirati... Sad al sam dobio informaciju da je jako lose Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 10.02.2008 23:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gugl Wink

pretrazi po forumu Wink

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
smojke



Joined: 10 Feb 2008
Posts: 10

PostPosted: 11.02.2008 04:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uspio sam neke stvari sredit, al mi nije jasno ovo...

kada pogledate moj site u IE7 drop down je prenisko za par px, u mozilli je ok... u IE6 sam ga uspio namjestiti....

sad, kako da to postignem za ie7? i zato mi u ie6 kada pokusavam doci do linka u dropdown izborniku, kad dodem do contentContainera, ugasi izbornik?

btw. hvala na dosadasnjim odgovorima.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 12.02.2008 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

smojke wrote:
sad, kako da to postignem za ie7?


Code:
<!--[if IE 7]>
<link rel="stylesheet" itakodalje />
<![endif]-->


a za IE6 posebno definiras
Code:

<!--[if lt IE 7]>
<link rel="stylesheet" itakodalje />
<![endif]-->


bar sam ja to tako negdje jednom rijesio, ne znam jel netko od iskusnijih ima bolje rjesenje

mada, jednom mi nije radila ta if IE 7 sema, ne znam zasto, pa je if lt IE8 rijesilo stvar

smojke wrote:

i zato mi u ie6 kada pokusavam doci do linka u dropdown izborniku, kad dodem do contentContainera, ugasi izbornik?


pretpostavljam da bi problem mogao biti u prevelikom paddingu klase .nav li, buduci da ti .nav li a ima manji padding, ili ga uopce nisi definirao...napamet pricam iz bacenog pogleda na sajt Wink

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group