Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Template ili krađa?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 18.02.2008 14:08    Post subject: Template ili krađa? Add user to your forum ignore list Reply with quote

CClenaer

vs.

Defragger

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 18.02.2008 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Probat cu biti smiren ali ovakve stvari kad ljudi ishitreno i bezveze lupaju me jako ljute Evil or Very Mad

Kao prvo niti bi proglasio templejtom ni krađom jer imaju istu pozadinu (druge boje) ali header, struktura(1 vs. 2 column layout), boje slova, strukture headinga, navigacije i ostalih stvari po cemu se razlikuju, zapravo jedino po cemu lice su pozadinska slika i oblik headera (koji ima jako puno drugih stranica).

Onda bi jos dodao samo jednu stvar koja dokazuje da si samo proletila stranicu i odmah brze bolje pisi post na forum a to je da je to jedna te ista firma koja za svoj proizvod ima pojedinu stranicu(pohvalno), cak bi rekao da se i previse razlikuju i da su trebali napravit malo slicnije da imaju svoju prepoznatljivu strukturu.
Ali kad ubacimo u igru i http://www.recuva.com/ onda dodjemo da ipak te 3 stranice ipak imaju neke slicne elemente, ova treca po necemu lici na jednu a po necemu na drugu.
Back to top
View user's profile Send private message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 18.02.2008 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, nisam vidjela da je Piriform Ltd. firma koja sve to radi nego sam naletjela na stranicu i kasnije na drugu i bilo mi je poznato...

Kaj odmah živčaniš Mr. Savršeni Koji Ne Radi Nikad Greške

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 18.02.2008 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cozmika wrote:
Ok, nisam vidjela da je Piriform Ltd. firma koja sve to radi nego sam naletjela na stranicu i kasnije na drugu i bilo mi je poznato...

Kaj odmah živčaniš Mr. Savršeni Koji Ne Radi Nikad Greške


Koka, ovo je forum plagijati... Rolling Eyes
Ne optužuješ nikoga samo zato što ti se "učinilo" a da pritom nisi pogledala malo detaljnije...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 18.02.2008 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok, na prvi pogled se čini kao krađa ili template.

Nisam mislila da ću u roku 10 minuta slučajno naletjeti na 2 stranice neke firme koje rade programe i da svaki prog ima svoj websajt... get it

Malo sam žurila ali sumnjam da sad svatko ode čitati ono što je napisano malim slovima
Može ova tema pod lock, please?

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 18.02.2008 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daleko od toga da sam savrsen i da nikad ne radim greske, cak stovise ja sam savrsenstvno nesavrsenstva i stalno radim greske i tjesim se time da se na greskama uci Very Happy

A nisam pozivcanio odmah nego vec 50 put vidim da ljudi nesto pokazuju pod "plagijat" samo zato jer "lici" na nesto. Sve je vise stranica i postoje "pokreti u umjetnosti" i normalno da neki lice na druge, ali me ljuti sto to daje povoda nekima da optuzuju.

Prije nego optuzimo nekog trebali bi par puta razmislit... Da neciji posao pati jer se nekome nesto "ucinilo", posao od kojeg ljudi zive to mi je onak malo bezveze. Sad


Imam neku stranicu koja lici na neku drugu, ja mislim da ovdje stavim link da bi me ekipa na forumu pokopala posto se ovdje plagijatima proglasavaju i neke stvari sto nemaju veze s drugom. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group