Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Rasteritacija Pantone-a

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 04.03.2008 16:01    Post subject: Rasteritacija Pantone-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molim odgovor na sljedeće pitanje.
Trebam jedna kartogram dati na tisak u PANTONE 7412C. S time da moram pojedine županije pobojati u različitim ni jansama navedne pantone boje, ovisno o nekim vrfijednostima koje se odnose na doticu zupaniju.
Moram spomenuti da to radim u Corelu X3.
Trebaju mi 4 nijanse.
Mogu li zadovoljavajuće nijansiranje postici jednostavnim smanjenjem tint opcije?
Jedan mi reće da kad nijansiram najsvjetliju podlogu sa 25% tint da će fleha biti precrvena a ne u nijansi pantonea koju sam naveo.
Ne znam dal sam se dobro izrazio u vezi mog problema ali ako jenetko voljan pomoci moze pisati ovdje ili na maks@inet.hr

Zahvaljujem svima
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 04.03.2008 19:34    Post subject: Re: Rasteritacija Pantone-a Add user to your forum ignore list Reply with quote

instruktor-39 wrote:
Molim odgovor na sljedeće pitanje.
Trebam jedna kartogram dati na tisak u PANTONE 7412C. S time da moram pojedine županije pobojati u različitim ni jansama navedne pantone boje, ovisno o nekim vrfijednostima koje se odnose na doticu zupaniju.
Moram spomenuti da to radim u Corelu X3.
Trebaju mi 4 nijanse.
Mogu li zadovoljavajuće nijansiranje postici jednostavnim smanjenjem tint opcije?
Jedan mi reće da kad nijansiram najsvjetliju podlogu sa 25% tint da će fleha biti precrvena a ne u nijansi pantonea koju sam naveo.
Ne znam dal sam se dobro izrazio u vezi mog problema ali ako jenetko voljan pomoci moze pisati ovdje ili na maks@inet.hr

Zahvaljujem svima


ak ce biti tiskano s pantonkom onda ce sve biti ok, ali ako ce tiskar mijesati boju ili tiskati iz colora onda bi moglo biti svega

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
instruktor-39



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 96

PostPosted: 04.03.2008 21:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fala suncek, valjda ce tiskat s pantonkom al budem im napomenuo za svaki slucaj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group