Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Fkn Indijci

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zubic Villa



Joined: 15 Dec 2007
Posts: 33

PostPosted: 18.03.2008 23:59    Post subject: Fkn Indijci Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bas sam imao nesto "viska" posla i trebalo mi ljudi za odredjene projekt i krenuo ja potraziti neke freelancere. Javilo mi se nekoliko ljudi iz europe i iz indije, iz europe su cijene bile uglavnom preko mog budjeta za te projekte iako bi i ja sam trazio vise manje toliko da radim za nekog u EU a dobio sam i neke ponude iz Indije. Eh sada, bilo je super ponuda sto se tice cijene a i neki portfoliji su bili dobri. Bilo dobrih webova. Ipak niti jedan web od toga nije potpisan od strane njih sto mi je jasno ako rade za druge kao FL. Ipak salju mi neke svoje sajtove koju su napravljeni bas tim CMSom kojim bi mi trebali raditi neki projekt i sajt ono vecina linkova ne radi, sve izgleda kao da je zapusteno, katastrofa. A sto je najgore vise njih tako, dali su oni idiot ili me samo neki pokusavaju navuci da nesto platim i tako izvuku pare?

Bit ce ovo zadnje, anyway htio pitati dali ovdje ima tko sa kakvim iskustvima sa njima i gdje najbolje potraziti freelancere na webu, da imaju kvalitetu i da su ipak unutar hrvatskih budjeta? (nemojte reci Hrv jer sam vec trazio ljude za to sto mi treba - Drupal i tesko ih naci)
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 19.03.2008 00:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto nije bas konrektan odgovor pa se unaprijed ispricavam..
Sto se tice indijaca nemam direktnih iskustava al sam neko vrijeme pratio malo projekte na freelencerskim sajtovima te iako nisam se prijavljivao ni nudio poslove tamo moram reci da sam dobio utisak da su skoro svi indijci fusheri. Mnogi ljudi su tamo poceli trazit iskljucivo ne indijske "suradnike" za outsourcanje jer ili su bili prevareni (manuta lova) ili su napravili drasticno los posao pa su po 2-3 puta znali ponovo nudit projekt. Osobno nebi nikad isao kod indijaca.
Neznam, probaj potrazit u srbiji, mislim da bis tamo mogao proci povoljno.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group