Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Misljenje
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 21.03.2008 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uf... Al ste ga zbrutalili. Kaj nebi ja jos malo. Very Happy

Uglavnom eto kao developer ne kao dizajner kazem da ovo nije sajt kakvog jedna firma treba imat. Boje ti se ne slazu, koristis totalno zastarjele metode, sajt se ocitava pun klinac, xhtml validated kao i css nije, Uglavnom sajt mozda i nije toliko los no eto... Po meni ovo nije sajt za pro firmu ili bilo kakvu. Sorry zbog ovoga pitao si misljenje, ovo je moje.

To sto je netko od vas spomenuo da o ukusima se ne raspravlja. I tako to sve usko i siroko povezano sa time... Pa frajeru eto zbog toga i zbog takvih klijenata mi hrvati nikad necemo imat kvalitetan web. Nitko se ne sluzi standardima, 90% ljudi nema pojma niti za XHTML 1.0 niti za css eto za sada 2.1. Svi sad briju samo na taj google i PR te pozicioniranost. Kada im se kaze ajde da malo posemantiziramo sajt... aaaa... e to ce me kostat. Pa dal se ikad itko pitao dali slucajno to googlu sta znaci. Tj google bolje pozicionira divove nego li tablice zbog samog omjera elemenata i contenta. Uglavnom poanta je bila da shit sajtovi uvjek ostaju shit sajtovi. Sajt po meni moze biti pozicioniran kao no1 na svijetu po dizajnu no ako on nije semantican i ne koristi tkz. standarde to je smece od sajta ili ti ga shit.

"Sto se tice dizajna nije prilagodjen sadasnjem trendu, ali mora li biti? " = DA ako ti kao i cijela hrvatska ( except.. oni koji imaju isto misljenje Very Happy ) imate namjeru ikad uci u svjetski rank po tom pitanju! Inace zaboravite.
"Ali dizajn je dizajn, to je vise umjetnost dok je nacin izrade tehnika" = Dizajn je jedan od najbitnijih faktora web stranice jer korisnik ne vidi serverside dogadjanja. Dizajn spada pod WYSIWYG! On kao takav mora kako biti kick ass. Sta je tebe navelo da kupis bilo kakav proizvod kojeg nikad nisi kupio dali podsvjesno ili svjesno.. E pa stari moram te razocarat... DIZAJN Smile

Uglavnom ovo koliko i ima veze sa ovim postom toliko i nema. Napisao sam ovo iznad jer sam vidio par keyworda koji mi idu na zivce pa eto. Isprika svima no koji put nemorem prste stabilizirat Very Happy

Uglavnom za dizajnera, well stari vidi se da si pocetnik, zbog toga ti koliko i spadas toliko i ne spadas u ovu ekipu, ipak nemas znanja pa eto i wish you best luck i da jednog dana postanes vrlo dobar majstor. Al odkud vam pade na pamet da bez pitanja vlasnika stavljate da se komentira sajt.... to mi neide u glavu.

p.s. ovo oko ciganovica... pokidao sam se lol!

Eto kome drago kome krivo, morao sam nesto istipkat Very Happy

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 22.03.2008 13:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NEVIO grozan si...

nevio wrote:

To sto je netko od vas spomenuo da o ukusima se ne raspravlja. I tako to sve usko i siroko povezano sa time... Pa frajeru eto zbog toga i zbog takvih klijenata mi hrvati nikad necemo imat kvalitetan web. Nitko se ne sluzi standardima, 90% ljudi nema pojma niti za XHTML 1.0 niti za css eto za sada 2.1. Svi sad briju samo na taj google i PR te pozicioniranost. Kada im se kaze ajde da malo posemantiziramo sajt... aaaa... e to ce me kostat. Pa dal se ikad itko pitao dali slucajno to googlu sta znaci. Tj google bolje pozicionira divove nego li tablice zbog samog omjera elemenata i contenta. Uglavnom poanta je bila da shit sajtovi uvjek ostaju shit sajtovi. Sajt po meni moze biti pozicioniran kao no1 na svijetu po dizajnu no ako on nije semantican i ne koristi tkz. standarde to je smece od sajta ili ti ga shit.

"Sto se tice dizajna nije prilagodjen sadasnjem trendu, ali mora li biti? " = DA ako ti kao i cijela hrvatska ( except.. oni koji imaju isto misljenje Very Happy ) imate namjeru ikad uci u svjetski rank po tom pitanju! Inace zaboravite.
"Ali dizajn je dizajn, to je vise umjetnost dok je nacin izrade tehnika" = Dizajn je jedan od najbitnijih faktora web stranice jer korisnik ne vidi serverside dogadjanja. Dizajn spada pod WYSIWYG! On kao takav mora kako biti kick ass. Sta je tebe navelo da kupis bilo kakav proizvod kojeg nikad nisi kupio dali podsvjesno ili svjesno.. E pa stari moram te razocarat... DIZAJN Smile



..al slažem se s tobom Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 22.03.2008 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma mani se ti Html-a i CSS-a, divova, izrade koncepta u Photoshopu, PHP-a, SQL-a, SEO-a, SEM-a, usability-a, user friendly postavljanja elemenata, proučavanja psiholoških utjecaja boja na korisnike i općenito odabira paleta. To su samo gluposti koje su tzv. profi web dizajneri izmislili kako bi izmusli velike pare od glupana...

Samo ti daj po Dreamw...Frontpage-u...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
antares



Joined: 29 Feb 2008
Posts: 4
Location: Pula

PostPosted: 25.03.2008 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile ...a ne znam...meni nije:-)...ali vjerojatno se mnogima svidja:-)...nekome je lijep i Colina
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group