Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
windows vista ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SANDRA24



Joined: 19 May 2006
Posts: 42
Location: ZAGREB

PostPosted: 05.11.2007 10:58    Post subject: windows vista ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

da li se netko služi windows vistom?
da li postoje kakvi problemi vezani uz vistu?
...do sada sam koristila windows xp, sad bi se prebacila na vistu ....vidim da postoji 4 vrste ...jel ova ultimate najbolja ili ...?

hvala
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 05.11.2007 13:17    Post subject: Re: windows vista ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

SANDRA24 wrote:
da li se netko služi windows vistom?
da li postoje kakvi problemi vezani uz vistu?
...do sada sam koristila windows xp, sad bi se prebacila na vistu ....vidim da postoji 4 vrste ...jel ova ultimate najbolja ili ...?

hvala



po mom misljenju s vistom ti se nikam ne zuri... sacekaj SP1, pa sacekaj da se otklone sve djecje bolestije i onda kreni na nju ...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 05.11.2007 13:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cekaj ti radije SP2 Smile

ili jos bolje cekaj Windows Vienna Twisted Evil

izaci ce za godinu, dvije.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 13:25    Post subject: Re: windows vista ? Reply with quote

suncek wrote:
SANDRA24 wrote:
da li se netko služi windows vistom?
da li postoje kakvi problemi vezani uz vistu?
...do sada sam koristila windows xp, sad bi se prebacila na vistu ....vidim da postoji 4 vrste ...jel ova ultimate najbolja ili ...?

hvala



po mom misljenju s vistom ti se nikam ne zuri... sacekaj SP1, pa sacekaj da se otklone sve djecje bolestije i onda kreni na nju ...


ak mislis koristit 4gb rama stavi si vistu... nemas razloga za vistom, vjeruj mi... sacekaj kako kaze "suncek"...
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.11.2007 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stabilna je, ja imam 3gb u masini (amd 3200+, lanparty d) i sve radi super. Za aero da ti radi kak spada trebas jacu graficku malo (recimo iznad nvidijine serije 6600 ili radeonke 9600) ali ako ne zelis lako iskljucis.

Radi sve super i ne rusi se (Business verzija), ja sam imao problema s jednim driverom (realtek chipset za zvuk) al sam to nasao i sve radi ko zmaj.

Jedan note - PRVA STVAR koju trebas napravit je iskljucit User Account Control, to je razlog sto svi whineaju na netu, ono sto moras klikat Approve, Accept i to, osim toga, OS je odlican.

To da nemas razloga - vjerojatno nemas, but then again - win2k je puno stabilniji od XPa pa svi koriste XP. Meni je prijelaz bio izi, sve sam si drivere pripremio i sve je proslo ko suza i ne stavljam XP opet. Sto se tice SP1, to stoji - ali vise iz razloga sto jos nije sav softver kompatibilan (onaj sto komuniira s periferijom najvise, przilica, usb stik softver ...) nego zbog sigurnosti i bugova, updejta se svako malo sa novim stvarima tak da nemas problema po tom pitanju (IMO).

FH, FW, FL (mx04) i PS AI (cs2) provjereno rade dobro, niti jednom nije zacukala ijedna.
Back to top
View user's profile Send private message
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 05.11.2007 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
cekaj ti radije SP2 Smile
ili jos bolje cekaj Windows Vienna Twisted Evil
izaci ce za godinu, dvije.


I onda za nju čekaj SP2, a do onda će u planu biti nešto treće... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jay-S
Guest





PostPosted: 05.11.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

onda opet čekaj to treće.. i ostani na xp zauvijek Laughing
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.11.2007 16:13    Post subject: Re: windows vista ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

SANDRA24 wrote:
....vidim da postoji 4 vrste ...jel ova ultimate najbolja ili ...?

hvala


morao sam morao sam morao sam morao sam morao sam Embarassed

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 05.11.2007 16:15    Post subject: Re: windows vista ? Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
SANDRA24 wrote:
....vidim da postoji 4 vrste ...jel ova ultimate najbolja ili ...?

hvala


morao sam morao sam morao sam morao sam morao sam Embarassed




Laughing dooooobar

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
VideoFreak



Joined: 15 Oct 2007
Posts: 4

PostPosted: 03.12.2007 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bolje jos pricekati s vistom... ja ju imam na 3 masine i nigdi ne radi kak bi trebala - jos je dosta bugovita...

istina da je tehnoloski naprednija, al ima tu jos dosta posla oko ispravljanja bugova... evo jedan bug koji zadnji put kad sam gledal jos nije bio ispravljen je problem kod tv-out na graf. karticama s nvidia cipom - s nvidia driverima slika na tv-out izlazi crno-bijela... zadnje oko toga sam nasao da je bug u OS-u a ne u driverim... eto to mi je prvo palo na pamet... ali imas jos (nazalost) tona sitnica koje treba M$ sredit...

preporuka - ostani na xp bar do sp1

_________________
RealWorld
Back to top
View user's profile Send private message
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 03.12.2007 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupio sam novi lap i dobio Vistu sa njime (kapitalisti-nisu prodavali mašine bez OS-a).
Sam OS bez i jedne aplikacije gutao je cca 800 MB RAM-a - kad sam to vidio u Task Manageru sve daljnje mogućnosti me nisu ni zanimale...
Prvi sljedeći korak: formatiranje i instalacija XP-a. Smile
Moj topli savjet je da pričekaš još i uživaš u svim blagodatima dobrog starog XP-a....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 03.12.2007 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovde isto novi laptop sa vistom. sve radi kao sat. super i brzo i kvalitetno i ne rusi se...
doduse, ne radim grafiku na njemu nego samo programiram, office i web stuff.
sa memorijom je OK i sve radi kako triba.

vistu sam probao staviti na svoje "veliko radno računalo" no - tu se Adobe CS3 malo pobunija, pa PDF/Acrobat, pa još neki programčići (kako je navedeno prije) i tu sam se vratio na XP i čekam Vista SP1.

tako ... ovisi za šta ti triba. Možeš i nemoraš Smile
Back to top
View user's profile Send private message
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 20.03.2008 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam prešo skroz na vistu i radi mi sve super.
Blue screen sam vidio samo jednom.
Mreža radi odma radi brzo i radi uvjek.
Radi mi photoshop cs3 i sve cs3 bez ikakvih problema.
Jedino šta ne radi a da mi treba je IE6 (ironije)
Za web dizajnere kojima trebe ie6 microsoft prelaže pokrenite xp u virtual PC
To je prejadno ali nije da nemogu bez toga.
Uglavnom za programe od autodeska trebaš instalirat service pack da rade.
I pazi ironije opet za Visual studio treba service pack isto da radi na visti.
Sve mi ostalo radi šta sam probo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 02.04.2008 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo vec neko vrijeme na visti i sve radi super. corel 14, photoshop CS2... ma ne znam, sve radi OK. ja imam 64bitnu, a kolega 32bitnu vistu i do sada nismo imali problema...

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group