Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dugo ucitavanje stranice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 02.04.2008 22:52    Post subject: Dugo ucitavanje stranice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, problem je sljedeci. Imam hosting kod jedne domace firme (necu sad navodit koja je, ali ako bude treba, reci cu). Naime, postavio sam gore CMS Joomla, i sve 5, osim kaj se stranica ponekad ucitava uzasno sporo (10 sekundi da uopce pocne nesto radit), dok je ponekad ucitana skoro odmah (rijetko). Pokusao sam to rijesiti sa osobom zaduzenom za njihove servere, i pokusao je sve i nista. Sad je rekao da ce prebaciti hosting na drugi server, ali mi se ne javlja vec par dana, a stranica se i dalje ucitava sporo. Da li mislite da je kriv hosting ili pak nesto u vezi joomle (u sto sumnjam)?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 02.04.2008 23:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vec jedno 10-ak dana imam problema sa sajtom koji radimo jer je hosting kod jedne domace firme, necemo navoditi koje (za sada) i navodno im je otiso raid controler ili kak se to vec zove.

kod te "domace firme" ja nikad ne bih uzeo hosting jer stalno imaju problema (u zadnje vrijeme sve vecih) ali je klijent od prije hostan kod njih. kad sam sajt digao na svoj hosting sve radi normalno, kod njih ne radi gotovo nikako.

eto mozda se radi o istoj "domacoj firmi" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
papitto_venga



Joined: 24 Sep 2006
Posts: 30
Location: Split

PostPosted: 03.04.2008 06:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A jebem ti, pa zašto ne navodite imena???

Zbog vas dvoje te firme sigurno neće propast, ali ukoliko nečiju uslugu smatrate kvalitetnom ili nekvalitetnom uvijek je dobro čuti tuđa iskustva, zar ne?

_________________
--
Jebeš mozak koji nije labilan.
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 03.04.2008 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

papitto_venga wrote:
A jebem ti, pa zašto ne navodite imena???

Zbog vas dvoje te firme sigurno neće propast, ali ukoliko nečiju uslugu smatrate kvalitetnom ili nekvalitetnom uvijek je dobro čuti tuđa iskustva, zar ne?


Stvar je vrlo jednostavna, ne želim popljuvati firmu zbog toga jer imam više sajtova na njihovom hostingu i svi rade ok, samo me ovaj muči sad. A zanimljivo je što se taj isti sajt u kasnim večernjim satima učitava brzo, što znači da je kroz dan nekakvo opterećenje. Zato pitam ovdje ako je netko slučajno imao sličnih iskustava sa joomlom, pa da mu je stvarala ovakve probleme, ali očito je stvar u serveru. Ako neko zna nešto više, neka javi.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 03.04.2008 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

papitto_venga wrote:
A jebem ti, pa zašto ne navodite imena???

Zbog vas dvoje te firme sigurno neće propast, ali ukoliko nečiju uslugu smatrate kvalitetnom ili nekvalitetnom uvijek je dobro čuti tuđa iskustva, zar ne?


imas imena ovdje http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=10498
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 04.04.2008 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nitko ništa, osim nas dvojice? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group