Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Otok Vis

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 31.01.2008 19:38    Post subject: Otok Vis Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.otokvis.net/
Back to top
View user's profile Send private message
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 31.01.2008 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neloša stranica Very Happy

Čudno mi ovaj flash radi, tu i tamo zatrza.

Zašto su neki dijelovi na eng tipa Read the rest of this entry » ?
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 01.02.2008 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, i meni flash trzne ponekad.

Dijelovi su na eng. zato jer nije preveo do kraja taj wordpress 2.3.2 koji koristi kao CMS.

IMO, stvarno ne vidim zašto micati <meta generator> od wordpressa, kad već dobiješ tako
moćan cms i to potpuno besplatno... I bez toga se odmah skuži da li je wordpress ili nešto
drugo (ako baš netko hoće saznati, saznati će što vrtiš ispod htio ti to ili ne).

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.02.2008 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trza prelaskom preko linkova (npr navigacije) - btw imam stvarno brzu vezu

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
vdarlic



Joined: 07 May 2007
Posts: 77
Location: Split

PostPosted: 01.02.2008 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Je, i meni flash trzne ponekad.

Dijelovi su na eng. zato jer nije preveo do kraja taj wordpress 2.3.2 koji koristi kao CMS.

IMO, stvarno ne vidim zašto micati <meta generator> od wordpressa, kad već dobiješ tako
moćan cms i to potpuno besplatno... I bez toga se odmah skuži da li je wordpress ili nešto
drugo (ako baš netko hoće saznati, saznati će što vrtiš ispod htio ti to ili ne).


Ne znam zasto trza. Dosta sam je testira i nigdi nisam primjetia takav slučaj.

Nisam maknia <meta generator> od wordpresa nego se on ne vidi jer je samo dodan kao iframe stranici i to samo ovaj dio gdje se prikazuju vijesti, znaci bez headera, footera, glavnog izbornika i svih ostalih stranica.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 01.02.2008 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vdarlic wrote:
Nisam maknia <meta generator> od wordpresa nego se on ne vidi jer je samo dodan kao iframe stranici i to samo ovaj dio gdje se prikazuju vijesti

Op, stvarno... nisam skuzio da je iframeu. Moje isprike.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 01.02.2008 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vdarlic wrote:
Ne znam zasto trza. Dosta sam je testira i nigdi nisam primjetia takav slučaj.

Meni je zatrzavalo samo dok se ucitavalo... mozda se malo pokolje sa rendanjem iframea.
Ne bih brinuo previse na tvom mjestu Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 01.02.2008 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definiraj si background u sadrzaju jer ljudi kojima je background radne povrsine (npr. u win exploreru) definiran u drugoj (kao meni u sivo) - ta boja se aplicira tamo gdje nema definiranog nikakvog backgrounda na stranicama...
u IE naravno. FF to ne sljivi.

dizajn ti je malo nekonzistentan: s desne strane imas zaobljene rubove + gore u flashu, a s lijeve i za content ne.

inace je pristojno.
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 11.04.2008 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a pa da , i flash galeriju si maznio.... desni klik

Na kraju ispada da si samo poslagao elemente i malo prekopo css , ali u svakom slučaju
respect ( kad malo bolje razmislim zašto bi izmišljao toplu vodu ... )

E ali svakako imam pitanje za tebe , daj mi reci kako si rješio onu galeriju?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.04.2008 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ninja wrote:
a pa da , i flash galeriju si maznio.... desni klik


desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.
prije nego sto mlatnes neku glupost, stani na minut i razmisli
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 12.04.2008 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.

pa to sam i htio reći...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 12.04.2008 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
ninja wrote:
a pa da , i flash galeriju si maznio.... desni klik


desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.
prije nego sto mlatnes neku glupost, stani na minut i razmisli
Rolling Eyes


ninja wrote:
desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.

pa to sam i htio reći...


uuuu it's getting hot

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 12.04.2008 17:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

segen wrote:
:cosmos: wrote:
ninja wrote:
a pa da , i flash galeriju si maznio.... desni klik


desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.
prije nego sto mlatnes neku glupost, stani na minut i razmisli
Rolling Eyes


ninja wrote:
desni klik i sta? link na proizvodjaca galerije.

pa to sam i htio reći...


uuuu it's getting hot



haha.,,, segen se uzivio Very Happy

@ninja,, mislim da si htio reci da je maznuo galeriju, bar si to napisao, a i kolko sam skuzio napisao da je sve od negdje kopirao i samo nesto promjenio.. zato sam i rekao da malo razmislis prije nego napises nesto
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 13.04.2008 12:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne razumijem u ćemu je tvoj problem.... to je template od wordpressa kojeg je izmjenio a header mu je flash galerija koju je isto posudio . Šta sam ja sad krivo napisao?

Bez uvrede ,ali mislim da si me krivo razumio.

Last edited by ITS on 13.04.2008 12:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 13.04.2008 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobro dosta sada!

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 13.04.2008 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slažem se... sorry s moje strane , nisam aludirao na ništa!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.04.2008 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ninja wrote:
Slažem se... sorry s moje strane , nisam aludirao na ništa!


samo na kradju Very Happy al boze ako gazda topica ne reagira,, niti ja nemam potrebe..
sorry i od mene,, sta radi pms zenama,, a sta radi tek muskima Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 13.04.2008 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo nervoza! hahahhah a je.... sorry! nisam htio reći da je ukrao....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 13.04.2008 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bravo dečki, bravo, sad još pusa za kraj.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.04.2008 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

segen wrote:
bravo dečki, bravo, sad još pusa za kraj.


moze, samo znas da nece biti tako dobro bez tebe Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 13.04.2008 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i'll be back

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group