Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Evo jedan moj...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 17.04.2008 13:40    Post subject: Evo jedan moj... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam da ima pun k... za popraviti ali eto da i ja nešto stavim!

www.uaos.hr

Ako vam se da, komentirajte...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 17.04.2008 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Animacije su mi sve prespore i neuglađene. Navigacija mi je prekruta, ono šta visi bi trebalo malo bolje animirat.
Movie ti se ne scale-a nego ima fixnu rezu i meni na 1152x864 dodaje još scroller. Napravi fullscreen ako ništa drugo.
Grafika je nekako....hm...ne idu mi oni scrolleri sa ostalom grafikom. Zašto mixaš scrollere? Glavni font mi je totalni promašaj.

Izvedba je dobra.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 17.04.2008 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma problem je u mom računalu ( barem mislim ) svi swf fileovi ćim se radi o velikoj rezoluciji
se uspore za popizdit ...
Što se tiće fonta to se u potpunosti slažem i to ću promjeniti ćim ufatim malo vremena...
E što se tiće onih scrolera za tekst to ti je u biti importiran swf koji je povezan sa admin panelom ( pošto sav tekst mogu sami obnavljati preko admin panela ) e to bi isto trebao popravit , ali sam ljen ko konj!!!
Bio je full screen , ona luda kombinacija flash 8 pa mjenjanje neke pizdarije u njegovim postavkama da dobiješ full screen. Pošto sam formatirao komp morao sam instalirati nanovo flash pa mi se to više nije dalo radit , a exportirao sam main swf! ( zajeb)
U glavnom najveći problem je moja ljenost!
Hvala ti na kritikama!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 17.04.2008 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da samo da napomenem kako je umjetnike jako teško zadovoljiti , totalno su posebni .
Oče jedno pa drugo... zamraćio sam sto puta dok sam to radio!

Imao sam button za full screen , ali ja bih htio da mi se odmah otvori u full screenu.
Pomagaj! ako možeš...

Hvala unaprijed...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 17.04.2008 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na Enter stavi da ti se sajt otvara u FS-u i to je to.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 18.04.2008 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zasto flash?

Animacije su ocajne, muzika nema loop/fade (blasfemicno, ipak je rijec o temi Edward Scissorhands), dizajn je los.

Suma sumarum:
Ponovo.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 18.04.2008 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A šta da ti kažem ... loše je šta da radim , morat ću ponoviti! kad me jeb... ovo moje računalo.
Sve što je malo zahtjevnije ne ide!
Flash zato jer nisu htjeli klasićni site...
Hvala na kritikama!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 18.04.2008 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni na 1680x1050 se intro centrira i imam sa strane praznine bijele, a kad kliknem na ulaz onda mi se sve pomakne lijevo i iste te praznine se sve premijeste dakako na desnu stranu. potpisujem i ostatak, pa tako da i glazbeni fade in i fade out ili sinkronizacija ne bi bila loša Smile

btw: kakvo ti je pravdanje to sa računalom? Rolling Eyes Razz

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 18.04.2008 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala, hvala!

Radim na kanti .... 256 ram itd... ne znam možda sam ipak ja u banani... ( vjerovatno Smile )
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group