Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.qtim.hr - agencija za nekretnine

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
noobara



Joined: 05 May 2008
Posts: 2

PostPosted: 05.05.2008 00:36    Post subject: www.qtim.hr - agencija za nekretnine Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!

Evo i ja cu izgubiti nevinost Smile

Prvi post,prva malo 'konkretnija' stranica od mene...Prije toga samo školske stvari koje sam uglavnom radio jer sam morao,bez previse truda.

Radi se o agenciji za nekretnine koja djeluje na području Rijeke i šire okolice,s fokusom na najam stanova ...Svjestan sam da manjka još podosta fajn-tjunanja, link za kontakt upravo radim, ali sve mi se čini da nekako presporo napreduje Smile

Pa slobodno rešetajte Wink Evo i linka:www.qtim.hr
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 05.05.2008 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A cuj slikan a "o nama" je koma i gubim se totalno, kuzim efekt sta zelis postici ali ponekad radje pojednostavit nego isfurat nesto sto nije razradjeno do kraja. Isto ove natuknice nema nikakvog razmaka izmedju pojedinih natuknica, to mi full fali.
Kod izlistavanja nekretnina nekako mi fali da kliknes pa me odvede samo na stranicu o toj nekretnini a i preskromni su detalji o nekretnini.
Formu za pretragu ljepse slozit, jednake duljine da su polja, stavit razmak izmedju redova i to dosta jer ispod toga imas previse prostora, smisli nesto ubaci al da se ne smanji stranica na 10% visine od ostalih a i osobno bi mi vise odgovaralo da se moze odabrat mjesto u drop down-u nego da se upisuje i neznam, nekako mi fali neka "pocetna" stranica, al dobro mozda je to samo moj ukus Smile Sto se tice samog dizajna, lijep, cist, ugodan oku, lijepa crvena boja, ne prekompliciran, jednom rjecju simpa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
noobara



Joined: 05 May 2008
Posts: 2

PostPosted: 05.05.2008 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na odvojenom vremenu i korisnim savjetima! Dizajn nije moj nego od moje cure,nacrtala mi ga u photoshopu, tako da za nju thumbs up! A ja ću još neko vrijeme trošit vrat, kičmu , oči i živce na ovaj sajt Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group