Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
par stvari

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 20.05.2008 09:20    Post subject: par stvari Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam web dizajner itd, dreamweaver poznajem površno

Skinio sam free predlozak stranice, promjenio zaglavlje u ubacio text koj mi treba i jos neke sitnice sastrane sve to mogu i nema problema

ali posto sam pocetnik imam par pitanja krajnje pocetnickih pitanja, pa eto bar da mi date smjernice sta trebam nabaviti jer znam da se takve sgtvari nemogu samo tako objasniti...


Znaci prestajem kuziti tamo kad moram napraviti da mi LOGIN sa passwordom radi, za to trevba neki sustav? i databaza? jel mi moze neko malo pojasniti ? hvala

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.05.2008 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a joj možda bi bilo pametnije da kreneš s izradom statičnog sajta (bez loginova, baza i sl.) ili da odeš na neki servis tipa bloger pa samo modificiraš dizajn po svome guštu...
po mojem mišljanju malo si predaleko zabrazdio za početak Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 20.05.2008 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svoj blog sam odavno predizajniro i cak sam ih imo par vodio razne stvari na njima i vise se ne sjecam si du, koliko je to davno bilo.

Svoj site prvi sam vec izradio pa eto ako bas zelite mozete vidjet to smece
www.ofp-clan.com

posto za takvo nesto (klan site) treba ipak malo vise odlucio sma se da napravim novu

zasad to izgleda ovako


znaci znam da me nemozete sve nauciti da ja to obavim nit se ikome to da...samo mi dajte smjernice i strucne nazive pa ja idem to probat probit kako tako.

Last edited by LUKAvac on 20.05.2008 11:28; edited 1 time in total

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.05.2008 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemoj ovakve slike komprimirati u gif... digni gore jpg ili png

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 20.05.2008 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
nemoj ovakve slike komprimirati u gif... digni gore jpg ili png


to sam stavio, bilo mi je prvo pri ruci, evo sad je odlicna kvaliteta slike pa mozes pogledat kako spada.
to je samo promjenjeni tamplate

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.05.2008 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je www.ofp-clan.com puno bolja verzija...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 20.05.2008 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
meni je www.ofp-clan.com puno bolja verzija...


jel ovaj banner gore popaljen ili mi se samo čini????

http://www.templatemonster.com/website-templates/14592.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 20.05.2008 14:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2greeneye, ja sam platio 60dolara taj templejt, stovise kupio sam 2 jer je brat miso da zna koj treba kupit pa kupio krivo LOL

jojo, razlog zasto radim novi site je zbog funkcionalnosti






evo recimo kad ja upisem pod index warovi odnosno matches neki rezultat, htio bi da mi se on pojavi na svakom indexu sastrane u recent maches tablici....
ili svaki novi NEWS da mi se naslov pojavi u ovoj ljevo tablici
to su sitnice ali ovo glavno je teesko (meni) za ulogiranje...

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 20.05.2008 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najbolje onda vidi što pokreće slične sajtove kako bi ti htio. ako se ne varam postoje servisi za to tipa GGL - tako da se ne zamaraš vlastitim cms-om...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 20.05.2008 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E fino onda ! nisam bio siguran , a znam da sam već vidio negdje!
Sorry
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 21.05.2008 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako da mi se, ovisno o klikanju na sadrzaj menija, mijenja samo sadrzaj unutar jedne celije (glavne centralne) na glavnoj stranici, a ne cijela stranica? tako da kada netko klikne npr na members, a bio je na home, ne mora na kompletno novi html file, nego samo da se promijeni sadrzaj u glavnoj - srednjoj celiji tablice?

ili kad jednom upisem podatke na jedan index, da se one pojavljuju na svim indexima... a samo se centralna celija mjenja...

_________________
HC7 ; GO CLICK!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group