Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HocuPosao!com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sinds



Joined: 03 Jun 2008
Posts: 4

PostPosted: 03.06.2008 21:52    Post subject: HocuPosao!com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima,

evo da se i ja odvazim, pa kud' puklo da puklo... stoga ne stedite tipkovnicu Smile

www.hocuposao.com
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 03.06.2008 23:21    Post subject: Re: HocuPosao!com Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Meni se ne sviđa ono, objavi posao, klikni ovdje, nekako ružno i predebelo izgleda...
2. Glavna navigacija se nekako ne vidi, možda da je probaš bolje naglasiti... da je uočljivija...
3. Kako napisati dobar CV? - tamo ti je ostao hover od linkova...
4. Sadržaj mi se sviđa, lijepo i pregledno...
5. Možda da u footeru staviš veći padding-top...

btw, možda ti je bolje da google staviš dok ćeš imati više sadržaja, da ti ne rasteže stranicu bezveze... toliko od mene...
Back to top
View user's profile Send private message
sinds



Joined: 03 Jun 2008
Posts: 4

PostPosted: 03.06.2008 23:27    Post subject: Re: HocuPosao!com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
1. Meni se ne sviđa ono, objavi posao, klikni ovdje, nekako ružno i predebelo izgleda...
Slazem se.. samo nedostatak inspiracije
Quote:
3. Kako napisati dobar CV? - tamo ti je ostao hover od linkova...
Ides... ni skuzio nisam Smile
Quote:
btw, možda ti je bolje da google staviš dok ćeš imati više sadržaja, da ti ne rasteže stranicu bezveze... toliko od mene...

Zapravo nije ni da racunam na neku zaradu... vise me zanimalo kako stvar radi.

Hvala svakako na odlicnim savjetima i primjedbama.
Back to top
View user's profile Send private message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 04.06.2008 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema su tu sto puno komentirati dizajn i izvedba:
http://www.jobber.ro/

Svejedno puno srece sa projektom.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 04.06.2008 08:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:
Nema su tu sto puno komentirati dizajn i izvedba:
http://www.jobber.ro/

Svejedno puno srece sa projektom.



a joooooooooj mila majko , pljas !!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 04.06.2008 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a u k... Laughing

bit će da je stvarno falilo inspiracije... ma sve je to za ljude, ajmo dalje Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 04.06.2008 08:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakva razotkrivaljka!!! mislio se provući , ali ne , s desnog boka dolazi špic napad..... mi3
trči prema golu , pogledava , puca , i ljudi moji dali je to moguće čiste rašlje

mi3 : sinds 1-0

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 04.06.2008 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za?udo, meni ?ak izgleda bolje.
________
Digital vaporizers

Last edited by rasljenka on 17.03.2011 19:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 04.06.2008 09:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
kakva razotkrivaljka!!! mislio se provući , ali ne , s desnog boka dolazi špic napad..... mi3
trči prema golu , pogledava , puca , i ljudi moji dali je to moguće čiste rašlje

mi3 : sinds 1-0

Laughing


a o cemu vi tu lupetate?
da li ste kliknuli na lijepo istaknuti link na sajtu, dolje desno, CMS:jobberBase
da li ste kliknuli na link Design:SindsNet gdje lijepo pise da je baza projekta Jobberboard CMS.
Ne vidim u cemu je problem ?
Back to top
View user's profile Send private message
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 04.06.2008 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
green-eye:: wrote:
kakva razotkrivaljka!!! mislio se provući , ali ne , s desnog boka dolazi špic napad..... mi3
trči prema golu , pogledava , puca , i ljudi moji dali je to moguće čiste rašlje

mi3 : sinds 1-0

Laughing


a o cemu vi tu lupetate?
da li ste kliknuli na lijepo istaknuti link na sajtu, dolje desno, CMS:jobberBase
da li ste kliknuli na link Design:SindsNet gdje lijepo pise da je baza projekta Jobberboard CMS.
Ne vidim u cemu je problem ?


taman sam to htjeo napisati Very Happy

sinds@ svaka cast na samo inicijativi, samo guraj, nego...
probaj uraditi nesh nevezano za ove dijagonalne patterne, mislim ono cista boja,.,. nesh tipa jobber, ali maro na cro fazon, crveno plavo.-- koji kvadratic i tak.., pozz
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 04.06.2008 10:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
kakva razotkrivaljka!!! mislio se provući , ali ne , s desnog boka dolazi špic napad..... mi3
trči prema golu , pogledava , puca , i ljudi moji dali je to moguće čiste rašlje

mi3 : sinds 1-0

Laughing


isprike.... nisam vidio!!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sinds



Joined: 03 Jun 2008
Posts: 4

PostPosted: 04.06.2008 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok.. mislim da sam i ja duzan ispriku, mozda je trebalo navesti par podataka.

Dakle CMS na kojem se vrti stranica je jobberBase (Autor: Filip Cherecheş-Toşa) i to je jasno naglaseno i na stranicama i na mom blogu.

Sam CMS je doradjen ali samo u administraciji i u podatcima koje pise na bazu, tako da i dalje Copyright ide Filipu.

Ali s obzirom da se ovaj forum bavi dizajnom, zanimalo me Vase misljenje o bojama, rasporedu, itd..

Hvala svima na komentarima.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group