Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Package: Web Designer; Subpackage: Zdravo seljacki :D

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 22.03.2008 00:34    Post subject: Package: Web Designer; Subpackage: Zdravo seljacki :D Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto ekipo nakon vise mjesecne potrage mogu rec da sam spizdio lagano na zivce.

Sad se obracam kao sto subpackage kaze zdravoseljacki vama dizajnerima.

Ja sam developer, samnom je jos 2 developera, striktas itd... te seo guru.
Mi NEZNAMO crtat. Ja sam probao pa eto vidite na www.tuxide.com sta sam napravio. Koliko je i lose toliko i nije al defakto je smijesno. Znaci ja developer !== dizajner Very Happy

Mi svi skupa radimo besplatno po ovom pitanju tj. radimo za bolje sutra open source projekat kojeg ce te i vi kasnije moci koristit i to besplatno. Projekat je brutalano tezak sofisticiran i polomit ce pol toga sto sada postoji ako ga se dovrsi ali bez dizajnera nazalost mi to ne mozemo napravit u smislu da se izda kickass web rad ide. Znaci trazimo jednu dobru dusu koja ce nacrtat ali samo nacrtat do 10 templatea u narednih godinu dana od toga ce 70% njih biti na istu shemu samo ce se mjenjat content i leftside panel. Isto da nam napokon stvori netko hebeni logo vrijedan spomena. Ovo je sve sto mi trebamo od dizajnera prije nego li se izda pod release projeakt! Trazi se hebna dobra dusa kojoj nije samo lova i lova u glavi vec osoba koja zeli barem malo pomoc ljudima i open source zajednici. Projekat je na svjetskoj razini a ne samo za nas hrvate tulipane.

Od mase njih nitko ali ama bas nitko nije htjeo pripomoc i odvojit 5 hebenih sati u mjesec dana a mozda i manje da se nesto napravi. Stoga ovdje molim netkoga da meni kao osobi pomogne jer fakat vec sam lud od ovog dizajniranja. Lomim se sa cijelom arhitekturom, u planu je preko 2000 klasa a vrijeme gubim doslovce na crtanju necega sto ce opet kad dizajner vidi doslovce se pocet smijat.

Znaci ovo je projekat zbog kojeg ce se jednog dana otvorit firma na novom zealandu jer se ja tamo selim, osoba koja pomogne ce imat mogucnost poslije da bude netko i nesto sa strane svega jer ovaj projekat je preogroman, prepotreban svjetskoj zajednici da nebi uspio. + ko god da zna o cemu se radi dali hrvat ili ne kaze kad ce to biti gotovo. Love ce biti poslije od dosta toga al fakat sada da imam ma platio bi ( no nemam toliko ) koliko god treba da se napravi to samo onda to vise nije open source projekat za mene vec placeni a to ne zelim jer poanta ovog projekta nije to vec nekakva druga.

Eto jebemu... Ak netko hoce fking helpat nek se pridruzi ak ne recite da odem trazit nekakvog santia iz indije da to on onda umjesto pro designera rijesi jer ja sam na rubu zivcanog sloma.

Eto hvala i pozdrav.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 22.03.2008 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko vidjeh na forumu da je rijec o cms-u. mislsim da ti tu ne treba neki hebeni dizajn. kazes da imas content i leftside. cemu onda neko jace dizajniranje.

kakva vrsta templejta ti treba. dao si informacije koliko je heben projekat a nisi dao vise informacija o cemu se radi tacno.

navlakusa da ti se ode na sajt i da se prosurfa da bi doznao o cemu je rijec.

TuxIDE in the shortest meaning, it is Web CMS IDE system. It builds complete CMS system in Frontend and Backend meaning as a project which you are able to set on any domain or any subdomain. What is the best thing, it is released under GNU GPL.

http://forum.tuxide.com/viewtopic.php?f=9&t=4

dodaj ovo na svoj zahtjev da ljudi znaju odmah o cemu je rijec. dusha uvijek ima koje ce da odvoje 5 sati mjesecno. a radi dobrog cms-a svakako ako ce da ustedi masu vremena dizajnerima. sto da ne i ako je jos opensource.


sretno sa novim zelandom Very Happy

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 22.03.2008 01:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
koliko vidjeh na forumu da je rijec o cms-u. mislsim da ti tu ne treba neki hebeni dizajn. kazes da imas content i leftside. cemu onda neko jace dizajniranje.

kakva vrsta templejta ti treba. dao si informacije koliko je heben projekat a nisi dao vise informacija o cemu se radi tacno.

navlakusa da ti se ode na sajt i da se prosurfa da bi doznao o cemu je rijec.

TuxIDE in the shortest meaning, it is Web CMS IDE system. It builds complete CMS system in Frontend and Backend meaning as a project which you are able to set on any domain or any subdomain. What is the best thing, it is released under GNU GPL.

=> stari opis i stari naziv. Malo sam to bolje napisao i objasnio.. Ovo nece bit CMS.

http://forum.tuxide.com/viewtopic.php?f=9&t=4

dodaj ovo na svoj zahtjev da ljudi znaju odmah o cemu je rijec. dusha uvijek ima koje ce da odvoje 5 sati mjesecno. a radi dobrog cms-a svakako ako ce da ustedi masu vremena dizajnerima. sto da ne i ako je jos opensource.


sretno sa novim zelandom Very Happy


Da trebao sam no vec sam spalio na zivce. Onaj ko je zainteresiran pomoc pri open sourceu ce saznat jer ono na forumu je jedan manji dio. Sustav je nesto puno vise od onog napisano. Kao senior php developer kazem da je ovo kickass projekat. Uzmi u obzir da znam koristit, da radim sa njima ili sam radio sa brdo frameworka i cms sustava i ni jedan nije ni priblizno ovome po ideji. U svemu po tom pitanju ti treba brdo znanja a i vremena da bi nesto napravio, e eto ja imam ideju kako to srezat u startu i stvorit nesto di ce jedan totalni pocetnik to puno brze savladat i to da nezna php da se razumijemo. Cilj ovog projekta je maknut ideju o prckanju po kodu, po serveru sa mozga pocetnika, nas i dizajnera. Valjda vam je ovo dovoljno da se zainteresirate Smile

Pitanje. Uzmi dreamweaver, aptana ili zde ili pak eto zato sto je ide photoshop. Sad to transformiraj online ( uljepsaj dozla boga ) i onda mi reci dali mi treba kickass dizajner. Drugo dizajn ne mogu ovako objasnit, ima puno segmenata koje treba takodjer rec a za to cu napravit sam ovdje cijeli 1 page tako da to nema smisla. Isto tako treba pro logo napravit a i dizajn jer nemam namjeru da se ide sa sustavom sa napol dobrim dizajnom a to sto ti kazes ne treba nesto e pa kompa ja ni to neznam kako spada napravit Very Happy Dobijem viziju i onda je izgubim dok radim dali radio sablone ili ne izgubim se kompletno u photoshopu i tako je svaki puta, nisam stvoren za dizajnera nazalost. + sa bojama se uvjek zajebavam sto stvori ovo prije i tako u krug lol.

Dao bog da ovo zadnje istina jer ja razmisljam kompletno hrvate izbacit iz igre ako se netko ne javi. Do sada nije a i ako je nakon rijeci open source i nema love bi nestao koliko god da je dobar ili los projekat.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Josephe



Joined: 19 Sep 2007
Posts: 31
Location: Over the rainbow!

PostPosted: 31.03.2008 06:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nevio...

evo baš unatrag do nedavno jedno 3 godine sam bio u develop atmosferi (karantenskoj praktički lol) i razumijem te apsolutno (ustvari mi smo je naručili da pojasnim). Opseg zadaća je nezamisliv, znam da je i bolesno teško, pomoć u tim situacijama je ikakva zlata vrijedna (osobito ak se pojavi čista i bistra glava među 4 iscrpljene do zadnjega atoma), al pobogu čemu to trpat na Hrvate - sami ste se na to odlučili kao i mi. To je vaš projekt.

Sam pristup koji imaš prema svom rodu je jasno odbojan da bi itko uletio u tvoje žarište - čemu da ti "tulipan" dizajnira sajt? Very Happy A znaš i sam da su vremena teška i da neki ljudi teško nađu novaca i za benzin da dođu do neke destinacije, a kamoli još da rade džabe i mole da se skupi 15 kuna za cigare i još na kraju nađu parking kaznu na prozoru zbog koje danas po hercegovačkom šerifu Bandiću ideš i u zatvor. Kritika o "rvackom u kuwac drustvu" ti je okej al si na krivoj adresi.

To ti je, nažalost, realno stanje u hrvatskoj IT industriji. IT development je samo naooooooočigled lagan posao, a bome i dizajn. Vidiš, osjetiš i sam.

Sumnjam da ti nitko ne želi pomoć, ali svatko bi barem htio da ih se i zamoli usput. Posebice neki Slovenac kaj ne? Smile

Kao tata jednog kikass projekta moraš bit sabran i znat da će doć trenutak da će se i to riješit kad završite s programiranjem. I znaj da će ti templatei uzet još bar 5 mjeseci a ne 5 sati na kraju - ako to radite kikas.

I nadam se da nisam u pravu...

**********
ps: dizajneru ti tvoj (lets win another CMS-es worldwide) cilj niš ne znači - barem im objasni da trebaš 10 skinova... a ak vam je problem prenest mašinu na "nečiji" apache da dizajner osjeti framework stisni print screen i kopiraj to u fotošop pa uploadaj bar otprilike da vide. tulipane Very Happy

A ako baš hebeno zapneš javi se meni za jedan...

Good luck Razz
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 31.03.2008 08:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smile

Ma nitko nis ne trpa na Hrvate. Ja sam samo rekao sta je i zdravo seljacki "Zamolio" nekoga te taj netko se javio i ja sam mu zahvalan. tj. imamo dizajnera. Nije bila bas molba al da se razumijemo bila je samo nisam rekao zamolio bi.

Tulipane sam tako prozvao iz milja ne iz "loseg" smisla. Je da razocaran sam u Hrvatsku, firme, neslogu, neizorganiziranost, nezainteresiranost, usporedivanje sajtova sa jabukama.. "Ocete 10 KOMADA web stranica", podplacenosti, itd.. bas to sto si rekao to samo izgleda lagan posao i jos kad me se cudno gleda kad kazem svoju satnicu onda popizdim. Eto da to cu javno priznat da mi se kenja po tom pitanju i da se selim ca od ovuda jer koliko god da mi je ova zemlja i ljudi koliko god da su mi dragi ja nemam namjeru cekat jos 10 godina da hrvati pocnu razmisljat kako spada o informatici. Primjer je samo ovo sa paypalom ... Mos slat nemos primat... Bem ti vladu i te jarane u vladi. To sve treba smaknut sa vlasti i deportirat iz HRV jer samo sramote narod. Ovo s porezima, manipulacijom je preslo sve granice. I onda se cude sto ljudi rade "na crno". Neka rade. Cak stovise nek svi tako rade kad je na vlast gamad koja ni K ne razumije. Sami starci.

Tako da da... ja sam totalno nezadovoljan. No.. sta je tu je. Bit ce bolje, no kad bude ja cu bit u +12 zoni tako da me cisto vise briga oce li nes bit bolje ili ne.

Nece ne dizajn toliko vremena oduzet. Ima pun klinac toga al brijem 2 mjeseca max da ce biti integracija templatea u sustav. Dizajner ima cca 10-ak tipova layouta za napravit i ostalo je sve na istu shemu samo na drugo pakovanje. To je sto se tice frameworka. Tu dolaze jos front paketi tj. frontend layoutsi al za to to morem i ja napravit. Sustav je tako dizajniran da sam uzeo MVC i malo ga "rastelao" i napravio extend samog pattern-a tako da ce ubacivanje templejta bit vise nego li jednostavno. Ja od dizajnera sto sam htjeo je da se stvori tih par stvar kroz narednih godinu dana i to je zapravo to. Ak treba sta napravit, pobogu toliko znam dizajn da taj psd mogu ja izmjenjat ili stagod da dobijem layout za neki page.

Ja sam puknuo featureve samog sustava. Dizajn nisam jer eto kao sto sam rekao onaj ko je zainteresiran ce me pingat, ja cu vratit response i sve ce mu bit jasno. No to se rijesilo napokon i definitivno veliko hvala tom tipu. Cim sam rekao IDE znaci da ce ih bit. Valjda je logicno da ako kazem ide da se zna o cemu se prica i o kolikom se poslu radi. To nije sajtic za nekog tipa iz kamogod koji treba 3-4 pagea + pa necu bas javno rec kompletno sve. Neke stvari moraju ipak ostat tajna.

No... nisam ja nis toliko lose mislio vec sam samo bio malo grub. Isprika za to kao sto sam vec rekao i admini lockajte topic. Rijesila se stvar i dizajner je upao u igru. Smile

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Josephe



Joined: 19 Sep 2007
Posts: 31
Location: Over the rainbow!

PostPosted: 31.03.2008 08:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevio wrote:

No... nisam ja nis toliko lose mislio vec sam samo bio malo grub. Isprika za to kao sto sam vec rekao i admini lockajte topic. Rijesila se stvar i dizajner je upao u igru. Smile


You lucky bstrd LOL Very Happy:

Ma ne gle, nije Hrvatska loša zemlja. Nisu ni ljudi loši znaš. Nisu ni glupi kak pričaju pametnjakovići. Jedino politika šteka. Poduzetnici guraju naprijed, sportaši rade svoje, al cijela politika sve to zasere u jednom danu.

Prema tome, nažalost, dok se sva ova nacija ne počne konstruktivno bavit politikom, i dok će društvo bit pod dojmom da je problem u njihovoj kući a ne na markovom trgu, bit će svjedoci svoje loše sudbine.

Za koju, ironično, nisu ni krivi.

Sretno s projektom Nevio Wink
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 31.03.2008 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy

Aha... kaes nisu .... ok
http://www.24sata.hr/news/clanak/trgovina-interspar-prodaje-usb-stickove-po-kilogramu/56212/?context=naslovnica&web_page_id=main_page

1 od examplova. Ok nisu toliko ovo je vise crna kronika no uleti koji piton svako toliko. Ma o vladi uopce ne treba razgovarat jer sto se mene tice alkaida nek napravi novu metu i nek gadja tamo u 11 u jutro kad su svi na okupu ( ak su ikad oni na okupu. ). Ili oni ili nek se hrvatska ( gradjani ) probudi jer ako ovako nastavi, necemo mi nigdje. Briju o europskoj uniji o nekim protuzvucnim zidinama tu po rijeci a ljudi gladuju. Bogte sta im nije pametnije kupit 150 stanova i to da je svaki po 100 000 eura ( dakle mogu ih 250 kupit ) i dat to ljudima koji fakat ne mogu si priustit zbog bolesti ili cega god da imaju topal dom ( sad zive na cesti ili u stalama di fakat covjek ne moze zivjet. ) nego ili 15mil kuna tamo utrosit u nekakvu zidinu da makne buku "polu autoceste" ( ovo je hrvatska izmisljotina... Jos jedan debilni whatsoever od nase vlade ) ljudima iz tog dijela. To je ok potez i fakat dobar razlog za utrosit pare al brate mili pa prioritet bi trebao bit sasvim nes drugo. Gamad gamad i gamad. Ne samo da su stari vec su i nesposobni ( aka. jubito.. ma mislim... wtf?!? Ministar, netko ko nas vodi, netko ko se brine o nama pa brate di njega na vlast... to je za mene tulipan klase A da ga hebes Very Happy ), lazovi muljatori i gamad jos jednom. Toliko direktan necu bit al samo ruzno za njih. Da barem paypal dozvole pa da ljudi mogu malo zaradjivat preko sajtova.. Al neeee.... Frajeri oce sve kontrolirat... Nema lipe za nas vise neoporezive... Ma bjezim ca od ovuda ASAP! Volim ovu drzavu, ljudi su odlicni. Tu sam rodjen al brate mili bjezim dok me noge nose i to u New Zealand u +12 tj. sto jebeno dalje od ovuda! Tj. sto dalje od balkana a i europe cijele... Goni sve ovo u onu stvar.

Firme ni ne mogu se trudit tj. mogu al uzalud im to sve. Ovi monopolisti ubijaju do kraja ( citaj tcom. E da mi je sefa tcoma samo na 3 minute na samo... uffff! ) Internet je prespor i ako i nije onda je skup ko da nekazem sta. Klijenti su u vecini slucajeva starci koji nisu informaticki apsolutno nikako obrazovani. Onaj ECDL zavrse i izadju van ko trube, sl. dan ni komp neznaju upalit. Sto je razumno i logicko. Di ce osoba od 50 godina bit zainteresirana za informatiku. Je da moze bit ali to su jako mali postotci. U ovoj se drzavi samo nekolicina ljudi trudi da internet i informatika zazivi kako spada. Ok to je super, napredak al to je jos uvjek daleko od onoga sto bi trebalo bit. Firme su isto u 95% slucajeva u debelom klincu zbog te hebene vlade pa tako da ni radnici nemogu bit sretni. Drzava se raspada u vecem smislu. Sve sto se dalo prodat se prodalo. Sad su se na nas okomili jer se racuna da gradjani imaju oko 40 milijardi eura ili dolara ili whatsoever pa eto toliki je dug vanjski pa ajmo sada malo po nama. Tu neke ceste naplacuju vozim se po rupama. Ma naBi.. ih sve na ... Da barem kazem taj paypal malo dozvole. Brijem da bi u prvih godinu dana vec 30ak vecih portala doslo na nase terene i da bi drzava imala ohoho zarade. Sta da sad itko to dize kad nema love od svega toga. Od zraka se ne zivi.

Nije da kukam al brate sta je previse je previse. Fakat vlada je prevrsila svaku hebenu mjeru koju je mogla prekrsit. Sorrite al tematika je zapocela sa ono.. bediranjem pa nek se i zavrsi... Moral sam se ispuhat sad kad sam vidio da stikove na kilogram prodaju. Vise mi se kenja od svega ovoga. Twisted Evil

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Josephe



Joined: 19 Sep 2007
Posts: 31
Location: Over the rainbow!

PostPosted: 31.03.2008 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Al onaj... dobro, al kaj ne misliš da je malo "low blow" sam tak sjest na avion za New Zeland?

Mislim to mogu i ja sori. Al tko će živjet tamo hebate s tim gorkim okusom u podsvjesti? S onim tipa "pametan pobjeg'o iz lijepe zemlje zbog noršalantne budale". Patetično. Wink

Pa kaj kažeš da mi sve to rasparčamo malo u paramparčad? Very Happy ak me iskreno pitaš sumnjam da bi bili usamljeni Wink

ps: meni je ista ideja pala na pamet, al ak me idiot istjera iz zemlje onda sam mislim stvarno luzer..
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 31.03.2008 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy

Da ako ides ca od ovuda jer ti se neda tu bit zbog vlade. Moj odlazak ima malo vise toga i razloga. Recimo par stvari... Imam iPhone, i sad zelim saznat neki obliznji restoran, procitat komentare i eto vidjet dal cu ici u njega.... Upisi Croatia restaurants... probaj onda Auckland restaurants... Pa vidi... Eto javlja gresku pa eto upisi u google
Zagreb web pa onda Auckland web. To ti je primjer.

Pa recimo to ovako... Zelim NE ZIMU! Smile Inace mrzim zimu i hladnocu pa eto Auckland je takav da za nase standarde brat bratu 9 mjeseci si u kratkim rukavima a ostalo onako lagano. Ak se desi da je hladnije ( prosjecna najniza temperatura je 15 stupnjeva ) eto onda nes obuces. Ok pada kise dosta tokom godine. Well, u Rijeci je sada skoro mjesec dana a defakto bes prestanka padala kisa. Stoga isti drek drugo pakovanje.

Pa recimo ovako, zelis nac dobar posao? Imas znanje? Oks, no problem. Ak si snalazljiv u roku par dana radis ko developer tamo ( gledam za sebe ). I to su place od 50 pa do 110 tisuca dolara ovisno o tvom iskustvu ( godisnje place ). Pa eto trudis se da napredujes. Neces morat pitat za to i tlacit, sami ce ti ponudit i to i bonuse i stajaznam sta sve ne.

Ljudi paze na cistocu. Nema smeca. Nema nasilja. Sve zeleno. Je kuce su im ko barake od montaznih dijelova pretezito drveta koliko sam ja shvatio al brate to izgleda ko zmaj dole.

Placas malo vece socialno.. Ok no problem. Frajeru ti zapnes negdje u grmu ako treba helic dolazi po tebe. Slucajno si ostao bez para, dole zivis. Mozes se obratit drzavi koja ce ti pomoc. Pa.... Sta jos. Eto ostao si bez posla.. Dobijes pomoc od drzave da prezivis dok ne nadjes novi posao. A to nije 800 ili 900 kuna ili koliko god. To je puno veca svota love od koje fakat mozes nekako prezivjet. Znaci zbrinut si koliko toliko.

Internet, neusporedivo brzi. Firme ovdje je situacija takva da ima vise firmi a manje klijenata. Tamo je to obrnuto. Cijena faking domene je dolje 60$. Ovdje 60kn.

Os koristit paypal? Nema problema. Do mislim 1500$ se racuna da je to tvoj extra cash kojeg mjesecno mozes zaradit a da ti drzava ni lipe ne uzme. Porezi su banalni naspram ovdje. Racunaj da sa 1500$ mos platit mjesecno stan dole bez ikakvog problema ili jos gore, mozes iznajmit na 1 tjedan vilu a ne stan. Ok aj to probaj ovdje sa 1500 kuna napravit. Racunaj da dole developer ima oko 5k$ placu. Ok manju/vecu u startu al nakon godinu dana brijem da mozes doc do toga. Stoga to ti je isto ko da imas 5 milja kuna a litra
benzina te kosta 1.3 kune a kruh oko 1.5 kuna. Da dodam da na kupovinu auta nema poreza? Tj. da su tamo najjeftiniji auti vjerovatno na svijetu?

Oces primjerice se bavit prodajom stvari na netu preko kartica. Nema problema. Mozes bez ikakvog razmisljanja uzet jer te drzava u dug nece stavit kao ni bankarske kuce u koliko nesto krivo krene.

Znaci za mene kao web developera ovo = raj na zemlji! + sto ima hebeno predivne plaze i otocice u okolici. I tako dalje da ne nabrajam jer ima toga malo poveca lista.
Ok ima i losih strana. Nije sve bajno naravno. No ako ovo usporedis sa nama i nasim standardom. Nisam siguran da se ima sta vagat ako me razumijes.

Ja idem ca iz razloga za boljim standardom i mogucnost napredovanja sa svoje strane. Ciljevi su otvorit dolje firmu. Sorry al standard u hrv meni ne pruza takve stvari. Stoga... Ak sam pipi i ovo izgleda ko chicken shit e jbg.. tak je kak je al ja sigurno necu cekat da na vrbi zasvrbi kako bi nes postigao u svom zivotu. Da bi nes postigao treba mi samo paypal ( Ideja i ovako i onako imam na bacanje ) a ni njega nemam pa eto...

Da... Ja sam se razocarao totalno. 4 godine sam nesto pokusavao em projektima ( pa bi skontao da apsolutno nema smisla ) em radom za druge em stajaznam sve ne... Razocaran sam do kraja. Meni hrvatska nece falit. Falit ce mi ljudi i moja familija. No to me bas briga. Instalirat cu im skype pa cemo se gledat svaki dan. Cak mozemo i na virutalne kave ic okolo. Videjet cu se sa njima kad se vidim. Best frendovi idu samnom stoga idemo nas 3 dolje i cisto me zaboli Smile

Kuis spiku Very Happy

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Josephe



Joined: 19 Sep 2007
Posts: 31
Location: Over the rainbow!

PostPosted: 01.04.2008 05:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevio wrote:
Videjet cu se sa njima kad se vidim. Best frendovi idu samnom stoga idemo nas 3 dolje i cisto me zaboli Smile

Kuis spiku Very Happy


A malo da.. Tj. dosta sunce ti tvoje lol Very Happy

Ok al nemoj onda cvilit kad i mi dođemo tamo svašt si tu napiso po forumu i sad mi kolega već vrti brojeve od Luft(ot)hanse haha! Već mu se puši iz cipela kak mu se ide vun Very Happy

Btw vidiš i mi ti se moramo selit zbog prodaje - barem finacijskim dijelom. Naša produkcija nije open source ustvari, i sad nemremo praktički lagano radit sa svijetom iz Hr. Mislim nekak možemo, al koliko bi gubili mjesečno bolje da se ne zna.. vjerovatno jednu stančinu u Pragu.. A kak ja da objasnim nekom iz Kanade da ovdje lova "nemre sjest sam tak" Very Happy I da to nije pametno zato kaj je netko ovdje hoče smislit neku foru da je čapi (kao npr jedna kvazi-"vlada" lol) koja ni sama ne zna kaj bi sa sobom i kojoj je to ovdje, umjesto razvoja društva i privrede - glavni hobi lol?

Fakat. Javi kak je u Zelandu pa možda tam napravimo i rvatcku četvrt Smile
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 01.04.2008 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mos radit sa svijetom kao firma bez problema odovuda. Kad je porez u igri e jbg kao i pohlepne banke... Isto tako imate moneybookers primjerice koji mozete koristit u tu svrhu. To jos VLADA nije uspjela srezat mater im! Postoji Western Union koji ubija isto s kamatama koliko se sjecam. Ima nacina no paypal se hoce al... jbg...

Dolje ima hrvata pun drek. Cak stovise na ulazu u neko selo, grad stagod nisam siguran ti osim welcome i nesto na njihovom pise i dobro dosli Smile Ima hrvata dolje. Ak bog da vizu cu dobit u narednih 8-9 mjeseci jer se viza ceka PUN klinac. Pa tako da sl. godine, prasim ja dolje punom parom bez jakne Very Happy Very Happy

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 05.06.2008 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Samo obavjest da se nakon ove halabruke nebi mislilo da se odustalo.

Projekat je promjenio ime u corefeeder te je na corefeeder.com lokaciji.

Brijem jos cca 4 mjeseca izrade

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group