Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Firefox 3 za guinessa

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 18.06.2008 07:20    Post subject: Firefox 3 za guinessa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poziv na obaarnje rekorda u "najdonwloadiranijem" softwareu u roku od 24h.

vamo ajmo -> http://www.spreadfirefox.com
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.06.2008 07:28    Post subject: Re: Firefox 3 za guinessa Add user to your forum ignore list Reply with quote

ček, ček... Cool

jel valja to šta? Rolling Eyes jel rade add-onsi?


Firefox downloads:
579137807


omg
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 18.06.2008 08:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja san stavija priko starega i pripozna mi je sve pluginove koje san ima ( samo dva doduše ali ... )

radi mi ok sa lokalhostom, pripozna je bookmarkse...


računam: idemo oborit ovaj rekord, pa sutra bude li problema lako je prominit. No sumnjam da će bit jer ovo nije beta. FInal je release, plus ova "pompa" ... moralo bi bit OK Smile
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 18.06.2008 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd vidjet cemo, necu sad nista dirat na poslu jel nemogu prdnut kolko posla ima... kad dodem doma instalirat cu to cudo, nadam se da mi nece shebat add-onse inace cu se killnut... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Podrug - e1



Joined: 15 Apr 2005
Posts: 316
Location: Solin

PostPosted: 18.06.2008 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogu virovat da ga je skinilo više slovenaca nego hrvata ...

http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord

BTW... mislim da ti je onih 500 miljuna sveukupno download. na ovoj drugoj stranici se vidi koliko ovoga skida. do sada više od 6M ljudi.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 18.06.2008 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prepoznao measure it, iako beta nije. Collorzilla nije prepoznao. Web Developer prepoznaje od samog početka, Google RSS Reader prepoznao, Tečajnu listu prepoznaje. Samo mi smeta što još nije prepoznao Otvoreni Radio live...

BTW: Sad sam radio site za FF3, inače nisam pro, ali gg je, čak sam kasnije morao hackiratio css za FF2. Znači FF3 je kompatibilniji.

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 19.06.2008 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Samo mi smeta što još nije prepoznao Otvoreni Radio live...

Postavljena je nova verzija:

http://www.globaldizajn.hr/Widgets%20&%20Extensions
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 19.06.2008 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Savršeno, now, my FF3 is compleate!

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
zeka_rs



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 38
Location: prijedor

PostPosted: 19.06.2008 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

od danas je na mom compu - sve je vec receno na predhodnim postovim - mene samo nervira linija sa adresama sto je onoliko velika kada pocnem ukucavati nesto i sto mi izlisava linkove a rijetko kada pravu adresu stranice - budem se privikao na to

_________________
Ko putuje sam, putuje brze
Back to top
View user's profile Send private message
1knap



Joined: 23 Mar 2004
Posts: 18
Location: LJ, SLO

PostPosted: 19.06.2008 18:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zeka_rs wrote:
mene samo nervira linija sa adresama sto je onoliko velika kada pocnem ukucavati nesto i sto mi izlisava linkove a rijetko kada pravu adresu stranice - budem se privikao na to

i mene je to nerviralo ali sada mislim, da je to dobar fičr. Ali ako ti previše smeta, ovde ima rešenje: Lifehacker - Power user guide to FF3
Back to top
View user's profile Send private message
speed_cro



Joined: 06 Jul 2008
Posts: 4

PostPosted: 06.07.2008 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Preporucam da ga skinete jer je stvarno odlican browser,ja ga koristim vec godinu dana i nisam pozalio Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group