Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
amaterski flash ili ne?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 17.03.2004 18:04    Post subject: amaterski flash ili ne? Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo ljudi, recite što mislite o ovom webu? je li amaterski ili ne? obratite pažnju na zvuk na mouse over.. poznato?

ja mislim da je, samo trebam to dokazat jednoj osobi, jer mi ne viruje! Laughing

evo linka: http://www.sms.hr/hrv/index.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 17.03.2004 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne kuzim sta ti znaci ''amaterski''... Amaterski mi je "Untitled Document" u naslovu! Koncepcija sitea mi i nije tak losa, ali je lose izvedena.
Sound mi je poznat.. al ne kontam odakle.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 17.03.2004 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne toliko amaterski.. Laughing
sound je iz gotove flash ponude..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
aspirine



Joined: 26 Dec 2003
Posts: 49

PostPosted: 17.03.2004 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm teško bil ja mogao reći jel ovo amaterski, budući da nisam baš u flashu Confused .

Al da, "Untitled Document" je amaterski, a sound prilikom rollovera sam čuo već stoput Cool .

Peace.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 17.03.2004 20:49    Post subject: comment Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije mi bash spica, iako mi sajt ne djeluje amaterski, fali nesto, nemam dojam da je radjeno u flashu,
nekako mi djeluje nepotpuno (ne sadrzaj), kao da si/ste odustali od neke vece/kompliciranije zamisli,
nekako mi je lose izbalansirano, stavi da se po defaultu ucitava povijest/ili vec nesto, samo da se ne ucita ova
animacija i onda prazno sve ostalo.

Just an opinion... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.03.2004 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se cini kao da je netko bio na dobrom putu da napravi nesto impressive ali se na pola puta nesto desilo i stalo. Po meni zvuk na rolloveru nije toliko bitan, istina da bi mi bilo draze da cujem nekakav drugaciji sound a ne ovaj "defaultni". Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 17.03.2004 21:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sound je mislim iz library-ja iz flasha , switch small plastic
ili slicno , nemojte me drzati za rijec , a po meni sajt nije trebao biti
u flashu , samo moje misljenje Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 17.03.2004 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sound je od icq typing, bar isto zvuci
a slozio bi se sa filacom, ko dobar draft izgleda al ono, staticki mi je ok, pojavljivanje tak-tak

mozda jos nisu gotovi hence the untitlet? neznam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 17.03.2004 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Untitled Document
2. pozadina - sigurno su mogli snimiti maslinu (dobro ne sada) al sigurno postojio neki stock sa maslinama Very Happy il nesto.

Inace mi mi meni dobro izgleda, ali kada je animacija na pocetku.. hmm

Cijeli sajt mi je tako negdje, između.. nedefiniran..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blind*dragon



Joined: 05 Jan 2004
Posts: 46

PostPosted: 17.03.2004 23:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site djeluje kao prezentacija !!!

---> izvedba za www site = amaterska
--->izvedba kao prezentacija = ok

_________________
blind dragon
Back to top
View user's profile Send private message
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 18.03.2004 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slika u pozadini (maslina) je definitvno lose kvalitete; zvuk je meni ovdje nepotreban na roloveru; i iako ne izgleda lose, nije bas za web koliko za prezentaciju (to se slazem)

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 18.03.2004 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Visina losa, ja na 17" moram skrolati. Obrati paznju na to. Ostalo, osim fonta, jako dobro. Bar se meni svidja. Font je uzasan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group