Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Agencija za nekretnine

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 15.03.2004 22:30    Post subject: Agencija za nekretnine Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.dalmatianvilla.com


komentari of course Very Happy

Last edited by fulspectrum on 15.03.2004 23:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 15.03.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Si siguran da je ovo prava adresa ?

Koliko vidim, tu nema ničega osim informacije o registriranoj domeni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 15.03.2004 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh, sorry bez s -dalmatianvilla.com, zamisli lapsusa Laughing

Ma, stvar je funny jer je firma "Dalmatinske Vile" a na engleski bi naravno bilo villas (a domena villas je bila zauzeta) , pa eto ... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 15.03.2004 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za moj ukus mozda su buttoni (over) ona zuta boja melo prejarka, prežuta pa se u principu teže vidi na čemu si kad točno dodješ na link. Inače mi se jako svidja.
Back to top
View user's profile Send private message
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 15.03.2004 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da i to sam kasnije primjetio malo je teže skužiti one gornje linkove USLUGE, PRIVATNI SMJEŠTAJ itd.. Možda da dodaš samo glow na slova
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 15.03.2004 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za boju botuna,hm, na svakom monitoru je drugacije, meni je narancasta, stavit cu neku web safe, primjetila sam na nekim LCD-ovima da malo bode oci.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 16.03.2004 14:08    Post subject: buttoni Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja imam klasicni monitor i boja je žarko žuta tako da se ni slova ne vide
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.03.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oooh pao je text na prvoj strani nisi vise spamer Wink

cool cool sve na mjestu!

ps. savjet: probaj dati onom folderu "dv" ime dalmatia ili nesto slicno, steta je ovako Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 16.03.2004 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi je bas lijepo, ok!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 16.03.2004 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
oooh pao je text na prvoj strani nisi vise spamer Wink

cool cool sve na mjestu!

ps. savjet: probaj dati onom folderu "dv" ime dalmatia ili nesto slicno, steta je ovako Smile


a, sta cu, morala sam nazad u legalu Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
veronique



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 49
Location: RI-ZG

PostPosted: 16.03.2004 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slatko jako...jedino mi je font "dalmatian villa" malo necitak, nije mi bas...

ali sve ostalo jako super Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 17.03.2004 16:23    Post subject: boje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam dali si promjenila boje,ali one su mi na dva monitora i dalje žarko žute boje.

Inače je koncept odličan. Svaka čast, jako mi se svidja
Back to top
View user's profile Send private message
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 17.03.2004 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam mjenjala, imam toliko posla oko update-a nekretnina da ne stignem.
Hocu, jednog lijepog dana Laughing
Inace, bas mi je to zanimljivo, nekima je kricava boja, nekima nije.
Mogla bih napraviti anketu, da vidimo koji monitori krice Wink

Hm, a mozda tebi nije uzalud nick Zuti Razz ...zezam se.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 17.03.2004 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lepi skroz vizualno

funkcionalne primjedbe:
- nema browse (ono, necu trazit i upisivat parametre, ocu vidit sve kaj ima pod kuće i browsat next, next...)
- prikaz podataka o objektu - novi prozor. to mi saksa. vjerojatno je to napravljeno s idejom da user moze otvori vise objekata pa usporedjivat. s te strane ima smisla al to bi se moglo napraviti i s nekim usporednim prikazom. mislim da bi bolje bilo sve zadrzat u site layoutu.
- i malo mi je nejasna navigacija, kad upises termine pretrazivanja a ne nadje ni jedan rezultat, moras natrag na pocetak (ili ja nisam vidio u kratkom vremenu kaj sam pregledavao, al to znaci da mozda ni posjetitelj ne bu vidio)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 17.03.2004 21:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

funkcionalne primjedbe:
- nema browse (ono, necu trazit i upisivat parametre, ocu vidit sve kaj ima pod kuće i browsat next, next...
=NE ZNAM KAKO NISI PRIMJETIO, KAD KLIKNES BILO KOJU KATEGORIJU, NPR. KUĆE, ODMAH PRVA STVAR KOJA PIŠE PRED TRAŽILICOM JE : "kliknite ovdje za prikaz svih nekretnine u kategoriji kuće", NA DNU PRIKAZA JE NAVIGACIJA PO STRANICAMA.

- prikaz podataka o objektu - novi prozor. to mi saksa. vjerojatno je to napravljeno s idejom da user moze otvori vise objekata pa usporedjivat. s te strane ima smisla al to bi se moglo napraviti i s nekim usporednim prikazom. mislim da bi bolje bilo sve zadrzat u site layoutu.
= DA, TO JE NAPRAVLJENO ZATO, DA KORISNIK MOZE OTVORITI VIŠE NEKRETNINA ODJEDNOM, A DA SE NE IZGUBI SA GLAVNE STRANICE.

- i malo mi je nejasna navigacija, kad upises termine pretrazivanja a ne nadje ni jedan rezultat, moras natrag na pocetak (ili ja nisam vidio u kratkom vremenu kaj sam pregledavao, al to znaci da mozda ni posjetitelj ne bu vidio)
=YEP, VRATI NAZAD, PROGRAMSKI DIO NIJE MOJE DJELO, SAMO DIZAJN.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 18.03.2004 15:49    Post subject: Re: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da sve štima kaj se pretraživanja tiče.

Ja sam nedavno kupovao stan pa sam se u principu najbolje snašao kada su upiti definirani po cijeni. Jel kad bolje razmislis, ok Idem kupit stan, dobro imam koliko muzike (para)? i za to kupujem. Možda (ne sjećam se dali postoji mislim da ne) da definiraš proizvoljnu cijenu. Jel, ja sam naprimjer imao odredjenu cifru s kojom sam raspolagao (recimo 55000 Eura - nisam al ajd) pa onda sam i gledao po tim ciframa.


Ali sve u svemu kao što rekoh vrlo super odlično .
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group