Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.mojajaska.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 16.07.2008 12:35    Post subject: www.mojajaska.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ljudi
Nisam stvarno dugo bio ovdje.
www.mojajaska.com pa mi recite kak vam se čini portal?

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 16.07.2008 13:05    Post subject: Re: www.mojajaska.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobrošao...

zašto logo nije linkan na index?

Previše praznog prostora u headeru... navigacija mi je nekako preobična, možda da središ navigaciju na neki ljepši način...

desni stupac bi pomaknuo na mjesto gdje je sad onaj veliki banner, a banner stavio skroz desno...

sadržaj mi se sviđa kako je odrađen na naslovnoj, ali mi se ovo definitivno ne sviđa (ovaj h1 tag) http://www.mojajaska.com/tz_ploce.html btw na dnu u lijevom kutu viri ti nekakav link...

u ie6 ti je ovaj veliki banner odlepršao skroz dolje, smanji lijevom stupcu width...

footer je preobičan...

daj si još truda oko dizajna, može se to puno bolje...
Back to top
View user's profile Send private message
champjm



Joined: 23 Jun 2008
Posts: 9

PostPosted: 16.07.2008 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zar nisi mogao naći neku php skriptu za vijesti pogotovo ako ćeš svaki dan da pišeš. A banner bi ljepše izgledao kad pozadina nebi bila bijela.
Back to top
View user's profile Send private message
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 17.07.2008 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni definitivno najvi?e smeta ovaj stupac s bannerima (reklamama). Stvara nekakvu praznu bijelu rupu i sve izgleda kao da se je raspalo. Stavi ga skroz desno.

I potpis u footeru stavi ispod bijelog boxa na sivu pozadinu.
________
vaporite solo

Last edited by rasljenka on 01.02.2011 07:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 17.07.2008 08:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rasljenka wrote:
Meni definitivno najviše smeta ovaj stupac s bannerima (reklamama). Stvara nekakvu praznu bijelu rupu i sve izgleda kao da se je raspalo. Stavi ga skroz desno.

I potpis u footeru stavi ispod bijelog boxa na sivu pozadinu.


ili iznad ove reklame dodaj isto kao što je iznad drugih stupaca ono SPORT, SLIKE, ovdje stavi ADS ili REKLAME, i mozda neki border okolo

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 17.07.2008 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ljudi.
Evo da odgovorim na neka od pitanja.
U headeru gdje je sada sve bijelo će se izmjenjivati slike iz okolice grada.
Što se tiće php-a, za sada mi to stvarno ne treba obzirom na to da ja to sve upisujem i obnavljam. Tako da mogu i sa HTML-om.
Logo nije linkan na index jer obični ljudovi nisu navikli na taj nacin ici na home nego preko naslovnica.

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 17.07.2008 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol, pa lakše bi ti bilo da imaš includove, manje bi imao posla... sad kad ces trebat izmjenit nešto, tipa, dodat link u navigaciju, moraš svaku stranicu otvarat zasebno...
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 26.07.2008 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam. U tome je i problem. Kako to mogu riješiti?

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 26.07.2008 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Znam. U tome je i problem. Kako to mogu riješiti?


googlaj...

http://www.google.hr/search?q=%3C%3Fphp+include(%22header.php%22)%3B++%3F%3E&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a[url][/url]
Back to top
View user's profile Send private message
w00t



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 7
Location: Osijek

PostPosted: 27.07.2008 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najlakše ti je probat uklopit taj svoj dizajn u neki CMS, googlaj CMS, nadi sto ti se svida i to je to Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group