Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web Dizajner
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 02.08.2008 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrv0j3 wrote:
ja kao osoba koja nudi posao ako ocu mogu napisat svasta... jer ja sam taj koji daje pare i koji odlucuje...


alaaa, koji stav! Kao ti mi hraniš obitelj i ja ovisim o tebi, moš mislit. Možda ti misliš da je to u redu tako, al tko prihvati taj stav, sebe je unizio debelo.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 02.08.2008 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jasi wrote:
Nemesis wrote:
hrv0j3 wrote:
najzalosnije sto je po meni pljuvala jedna osoba koja u svom profilu ima kao vlastiti sajt jedan jako jako jadan i siromasan sajt...


Jasi, mislim da si ovo ti! Very Happy hehehehehe


hehe nisam Very Happy al hvala kaj misliš da sam to ja... baš si frend... Mad Confused Cool


ma vjeruj mi, jesi Very Happy Very Happy
Ma samo te podjebavam, nemoj zamjerit...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 02.08.2008 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
jasi wrote:
Nemesis wrote:
hrv0j3 wrote:
najzalosnije sto je po meni pljuvala jedna osoba koja u svom profilu ima kao vlastiti sajt jedan jako jako jadan i siromasan sajt...


Jasi, mislim da si ovo ti! Very Happy hehehehehe


hehe nisam Very Happy al hvala kaj misliš da sam to ja... baš si frend... Mad Confused Cool


ma vjeruj mi, jesi Very Happy Very Happy
Ma samo te podjebavam, nemoj zamjerit...


ma nije bed... Cool
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 02.08.2008 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje, katastrofa si Very Happy idi sa foruma

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 02.08.2008 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrv0j3 wrote:
...ja kao osoba koja nudi posao ako ocu mogu napisat svasta... jer ja sam taj koji daje pare i koji odlucuje... ja ne vidim razlog zasto bih se ja morao brinut oko toga da ostavim dobar dojam.. pa ne placate vi mene Smile ...


hrvoje nisi ti neznalica samo kaj se tiče dizajna već i pristupa poslu. tvoj stav je komičan i uvredljiv u najmanju ruku.
Back to top
View user's profile Send private message
germy



Joined: 17 Mar 2006
Posts: 17
Location: Zadar

PostPosted: 02.08.2008 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam iznad toga da se svadjam po forumima.. prerastao sam to... ako netko bas zeli rado cu mu dat svoju adresu pa neka dodje reci sta god zeli...

UUUUU šora...

_________________
guilly my rukka
Back to top
View user's profile Send private message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 19.08.2008 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Funny topic...

Tip je rekao oke stvar, ja hocu to a ostale ko vas hebe.

Kad gledate, ak u 1 dan mos napravit dizaj i izkatat stvar onda i 800 kn je jako dobra dnevnica no mi hrvati smo si sami krivi za to. Sami sebi smo skocili u stomak i sad nema smisla kukat vec poduzet nesto po tom pitanju.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Lilly



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 5

PostPosted: 01.09.2008 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dizajn je profesija kao i svaka druga. Neznam zašto je čovjek zaslužio da ga se popljuje tako brutalno, nudi vam posao. Lijepo piše da je cijena niza za manje zahtjevne projekte, a viša za zahtjevnije. Sta tome fali?
Sami ste si krivi ako vam treba tjedan dana da slozite jedan layout pa vam ponudjena materijalna kompenzacija ne odgovara.
Bas me zanima da se provede anketa, koliko deklariranih dizajnera bi imalo adekvatnu likovnu i tehnicku naobrazbu, kvalitetu, iskustvo, referencu...
Mogli bi pokazati malo postovanja prema covjeku koji je utrosio svoj rad, trud i novac da bi netko od vas od toga takodjer mogao zivjeti.
Sigurna sam da postoje kvalitetni dizajneri koji shvacaju da su dizajneri po profesiji, a ne zato sto su bogom dani. Zato Hrvoje, ne uzrujavaj se.

_________________
Živi bili - pa vidjeli.
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 01.09.2008 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

treba napraviti zakon protiv ovakih likova. Problem je što u našoj branši svatko smije prodavati usluge dizanja, i onda se pojavljuju ovakvi koji nemaju pojma niti skalu vrijednosti, pa onda profesionlacima ruše cijenu. Kaj bi bilo kad svatko ko se odlući da ljeći ljude mogo postati doktor.

Naravno iznimke potvrđuju pravilo. 800 kn za site i development... samo ovdje toga ima

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 01.09.2008 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lilly wrote:
Dizajn je profesija kao i svaka druga. Neznam zašto je čovjek zaslužio da ga se popljuje tako brutalno, nudi vam posao. Lijepo piše da je cijena niza za manje zahtjevne projekte, a viša za zahtjevnije. Sta tome fali?
Sami ste si krivi ako vam treba tjedan dana da slozite jedan layout pa vam ponudjena materijalna kompenzacija ne odgovara.
Bas me zanima da se provede anketa, koliko deklariranih dizajnera bi imalo adekvatnu likovnu i tehnicku naobrazbu, kvalitetu, iskustvo, referencu...
Mogli bi pokazati malo postovanja prema covjeku koji je utrosio svoj rad, trud i novac da bi netko od vas od toga takodjer mogao zivjeti.
Sigurna sam da postoje kvalitetni dizajneri koji shvacaju da su dizajneri po profesiji, a ne zato sto su bogom dani. Zato Hrvoje, ne uzrujavaj se.


Draga Lily,

razumijem i podržavam to što staješ u obranu čovjeka, no čini mi se da Ti je zbog načina komunikacije na topicu (lame) promaklo nekoliko stvari, pa ću rekapitulirati.

Gospodin koji traži "šljakere" ovakvim načinom komunikacije nije uložio svoj trud i novac da bi netko od nas od toga mogao živjeti nego sasvim suprotno, ulaže svoju bahatost i tuđi prekovremeni rad da bi netko od "nas" mogao raditi za premalo para.

Jako je mala vjerojatnost da je moguće postići iole dobar rad za to vrijeme/novac, osim ako je satnica 20-ak kuna. Dakle, gospodin ruši cijene web industrije, i još se bahati time svojim načinom komunikacije (notorno neuvažavanje communitya kojemu se obraća, a od kojega živi očigledno).

Što se tiče naše kvalitete, refernci i iskustva, to je, s obzirom na dosadašnji tok topica manje bitno (iako ih se ja npr. nemam čega sramiti).

Ovakva reakcija ne proističe iz manjka poštovanja ljudi s foruma koji bi možda htjeli raditi nešto nego iz manjka poštovanja čovjeka koji piše oglas prema njima, i nema veze s bahatošću.

Lilly wrote:
Mogli bi pokazati malo postovanja prema covjeku koji je utrosio svoj rad, trud i novac da bi netko od vas od toga takodjer mogao zivjeti.


Iskreno, meni je ova rečenica čak pomalo uvredljiva. Ja sam uložio nekoliko godina znoja, gladovanja i cijelonoćnog rada kako bi netko drugi uz mene mogao živjeti od tog posla kasnije i nikad mi nije palo na pamet tako se obraćati ljudima, niti sam ikome nudio takve "sjajne uvjete".

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 06.09.2008 18:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma mi smo si sami krivi za ovo sve.

Kao prvo web kao takav je previse abstraktan sam po sebi u nas hrvata. Hrvat kad lupi u nesto kaze to je to... Ostalo ma to ne vrijedi. Sami smo stvorili sliku toga da je web pizdarija. Tipa kako mozes napravit dizajn, skatat dizajn, napravit xhtml css, poslagat pageve, ubacit content ako je neki manji web i u 1 dan sve to napravit pa onda ti kaze pa kako tako puno ( 3000-4000kn ) za tako malo rada.

Kao sto je rekao gore adrian da hebi ga nitko ne gleda da je tu ulozeno evo primjer mene sto vjerujem da je masa ljudi ovdje takodjer preko 7 godina prakticki aktivnog developmenta, surfanja svaki dan, testiranja, ucenja, pisanja koda, pa opet ucenja i tako dan za danom po 4-5-6-7-16 sati na dan.

To sto recimo mi "IT-evci" primjerice znamo 5-7 jezika ili znamo dizajnirat ko manijaci e pa jebi ga ekipo to smo si fakat sami krivi sto pokusavamo dobit posao posto poto pa time sami sebi skacemo u stomak i rusimo cijene da sajt kosta recimo 1000 kn izrada + setup na hosting.

Sa druge strane ako imas 4 ovakvih sefova i svaki ti da mjesecno recimo 4 sajta to onda dodje do ogromne cijene. Da sljaker postajes, samo radis radis radis tipkas ko manijak al zaradis preko 10 000 kn. Oke daleko od toga da po meni to je totalno nemoralno prema samom sebi i spustanje na jos nizu razinu nego li jesi jer bi zapravo za isti amount posla u minimalnu ruku trebao zaradit 30 000 - 50 000kn a ne 10.

Sa trece strane opce ekonomska situacija u hrvatskoj je ne u banani vec u TOTALNOJ banani s toga sta se cudite kad frajer kaze 800 kn za 2 dana posla ( maheri to skidaju u 1 dan u vecini slucajeva ako stvar nije prekomplicirana. ). 400 kn dnevnica je lijepa zarada kad gledate da jednoj tamo koja radi u plodinama za 400 kn treba a skoro 5 dana da to zaradi. Ne skoro vec tjedan dana ili ti ga 7 dana rada ona radi za 400kn. Pa ja bi se prije ubio nego imao 8kn sat. Nepristajem na manje od 50kn sat a kamo li 8kn. Brijem da je masa ljudi tu ko i ja po tom pitanju-oke mozda ne masa ali siguran sam da ima takvih. Ja cu radje sam svoj projekat radit ili samo sjedit, citat nove stvari i testirat. Legendarna poslovica: bolje gladan lezat nego gladan radit.

Nije da ne razumijem nikog adrian sa tobom se totalno slazem te prakticiram navedeno sto si rekao.

Lilly i tebe kontam no "web development", "web design" nije posao kao svaki drugi. Nemos usporedjivat izradu sajtova sa zbukanjem, farbanjem, radom na recepciji tj. opcenito poslovima u kojima ne koristis kreativnost, mozak i ostale stvari. To je posao slican managerima te ostalim "visoko rankiranim" poslovima u kojima mozak moras koristit svaki dan stalno. Ti i vecina "IT-ovaca" sebi nemoze priustit radit, doc doma mozak na pasu jer ima neki problem sa nekom recimo skriptom koju mora rijesit i koja ga muci. Ako to odbaci rijesavat nakon posla postoji mogucnost da zakasni sto rezultira breakom deadline-a a sto takodjer rezultira mogucim otkazom ili ti ga sigurnim u koliko se to cesto ponavlja. To niti jednom poslodavcu ne pada na pamet da njihovi radnici doma razmisljaju i vjerovatno rade na nekom tasku koji ce im pomoc u otklanjanju problema kojeg ima u firmi tokom radnog vremena. To bi ja nazvao prekovremenim radom. Neki poslodavac bi rekao pa ko ti kriv no sa druge strane ja ga saljem u rodno mjesto iz razloga sto dok njega i njegov problem nisam upoznao ja ovo nisam imao namjeru znat ili ti ga ucit. To kosta simple as that Smile

Slazem se sa time da ako netko hoce radit za 800 kn jer mu ili trebaju pare ili neznam sta. Neka radi. Isto tako se slazem da ne treba blatit ljude ako daju takve oglase kao ovaj da ili uzmi ili ostavi tj. totalno brutalisticki - otvoreno - realan oglas. No ne slazem se sa svrstavanjem web releated joba u kosaru sa "poslovima" jer web zahtjeva i stvara em kao prvo nakon nekog vremena naocale, pati kicma pati tijelo pati sve zivo i nezivo. Nemas socialnog zivota nemas apsolutno niceg tako izrazeno jer prokleti PC pojede sve to. Svaki posao koji radis radis ga sa 100% posvecenosti inace fusaris. ( da se razumijemo postoji posao koji ide instinktivno kao glacanje robe ili metlenje nekakve radione a postoji web koji je rijetko kada instinktivan. ) Problem kad te muci muci te i ne prestajes razmisljat dok ga ne zavrsis. Pa.. .nisu svi stvoreni za taj job jer da jesu svi bi bili informaticari. Postoji difference izmedju wanna be i pro IT-ovaca. A i za zbukat ili prodavat sendvice ili cistit ti ne treba da svaki dan citas o tome, stalno budes u toku dogadjanja jer se "metla" svaki dan 222 puta upgrade-a i ka tome ostavljanje znoja, svakotoliko glavobolje od previse mozganja i izbijanja svojih granica razmisljanja, te minimalno 3-4 godine ali ono aktivno - aktivnog rada stjecanja iskustva na polju i to samo odredjenom da bi mogao "uzet fraton stavit melte i udri rodjo po zidcini" xD haha. Sve te godine, sve muke, svo znanje ulazi u cijenu svakog posla + izrada projektnog plana + milestones + deadline + 2.222.222 stvari koje moras napravit kako bi poslodavcu mogao rec deadline je tada. Ak te stvari kao projektni plan, milestones itd... ne radis onda ili si neka uber duber freakcina ili si samo pocetnik koji ce tek naucit tu gresku da to mora radit ako hoce biti siguran u recen deadline.

Nemoj mislit nista lose, samo pricam tj. chatam bez nekakvih emocija. Vise bi se reklo da serem stoga Smile hehe peace-love-unity-respect hihi xD


No poanta svega:
- ajmo malo kukat al s razlogom jer odbijamo stalno poslove.

Onda kada nigdje vise nebudes mogao nac da ti "majstor" skrese sajt za "800kn" onda cemo mi pocet diktirat cijene. Do tada samo lupamo u praznu slamu i ispadamo gadovi prema poslodavcima jer smo previse srditi i adekvatno tome egoisticni.

Uf nakon posla ( postavljam knauf okolo po domovima mladih teta koje me sopaju sokicima xD ), morao sam malo vratit tipkanje uz kafu.

Kome milo kome drago. Nakenjao sam toga previse.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 07.09.2008 04:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sigurno je pao koji gemišt pa si se otvorio! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 07.09.2008 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevio wrote:

A i za zbukat ili prodavat sendvice ili cistit ti ne treba da svaki dan citas o tome, stalno budes u toku dogadjanja jer se "metla" svaki dan 222 puta upgrade-a


Applause

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 07.09.2008 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
sigurno je pao koji gemišt pa si se otvorio! Laughing


buhahahahhaa... Nije ali je koja pivica xD haha! Kvragu al sam ga nawc-ao gore.

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Lilly



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 5

PostPosted: 08.09.2008 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, ne, krivo ste me skuzili. Nisam ja za rusenje cijena. Naprotiv Wink , nego je stvar u tome da nitko nije u cijenu weba uracunao sve ostalo...trosak dok se posao ugovorio ( tel, benzin, neciji radni sati..), pa trosak razvojnog okruzenjja (hardver + legalni softver), trosak vodjenja posla i poslovanja kao takvog (legislatura, knjigovodstvo..)
Sto se mene tice, cijena developanja je debelo podcjenjena u poslovnom svijetu, a lagano precjenjena tj nepravilna u struci. Mislim, morate priznati da se mnogi deklariraju kao dizajneri, a nebi im dala ni da mi dizajniraju naljepnicu za zimnicu. S druge strane, ima ih koji su dovoljno dobri da cijena nije u pitanju.
Po mom skromnom misljenju, sveukupna mikroklima u ovom bizu je nezavidna, prvenstveno zbog povrsnog pristupa od strane managera koji odlucuju o tome koliki ce se budget uloziti u web, u odnosu na ono sto se od tog weba ocekuje. Tako ce manageri (izuzimamo nepotizam, korupciju...) ocekivati cudesa za novac koji je jedva dovoljan da pokrije trosak developanja. Jednostavno oni ne razumiju i nece nikad razumjeti da se web ne developa po drag and drop sistemu i tako dugo dok ih svaka njihova intervencija po webu ne opali po djepu, ispastati ce sve iz branse. I poslodavci, firme, developeri i sto je najvaznije kvaliteta prizvoda.
Sad ispada da sam kontradiktorna na prvi post. Nisam za da se rusi cijena, ali mislim da je covjek koji nudi posao rekao da su navedene cifre pocetna cijena. Ja neke dizajne koje sam vidjela po hr webu nebi platila ni toliko....pa ga s te strane i razumijem.
Rusenje cijena ima jos jedan naziv: konkurentnost. A rusenje kvalitete i rusenje standarda zbog losih gospodarstvenih uvijeta je druga stvar.
E da, i sto se tice bahatosti stanovitog poslodavca, to bas nije pohvalno. Ja sam komentirala samo cinjenice, ne nacin na koji su bile prezentirane.

_________________
Živi bili - pa vidjeli.
Back to top
View user's profile Send private message
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2008 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo je opet....

you should be publicly baned from this site and lose your internet privileges 4ever because just by looking at a website design you insult it.

Last edited by raytech on 08.09.2008 17:39; edited 1 time in total

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2008 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lilly wrote:
Ja sam komentirala samo cinjenice, ne nacin na koji su bile prezentirane.


Lily wrote:
Mislim, morate priznati da se mnogi deklariraju kao dizajneri, a nebi im dala ni da mi dizajniraju naljepnicu za zimnicu.


Zašto ne? Ionako ti nije bitan dizajn, nego sadržaj.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 08.09.2008 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lilly wrote:
Ne, ne, krivo ste me skuzili.

Misliš: krivo sam se izrazila?
Smile

Lilly wrote:
Nisam ja za rusenje cijena. Naprotiv Wink , nego je stvar u tome da nitko nije u cijenu weba uracunao sve ostalo...trosak dok se posao ugovorio ( tel, benzin, neciji radni sati..), pa trosak razvojnog okruzenjja (hardver + legalni softver), trosak vodjenja posla i poslovanja kao takvog (legislatura, knjigovodstvo..)

Ne kužim, tko to i gdje nije uračunao?

P.S. Kad se ovako izraziš, onda je manja šansa da će te (iliti tvoj komentar) netko napadati... iako, nikad ne znaš, jebiga. Laughing

raytech wrote:
you should be publicly baned from this site and lose your internet privileges 4ever because just by looking at a website design you insult it.

Ovo inače redovito radi pola ljudi na forumu, a i bez toga, bio bi red da se na mi3ju smire strasti. Iz previše predbacivanja ništa kreativno ne nastaje...[/i]

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2008 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dude it was a joke...

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 08.09.2008 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Use more smileys next time, dude. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lilly



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 5

PostPosted: 09.09.2008 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tko kaze da etiketa za zimnicu nije bitna?! Smile Tko bi htio u spajzi drzati zimnicu s ruznom etiketom??

Quote:
you should be publicly baned from this site and lose your internet privileges 4ever because just by looking at a website design you insult it.


ladies first Wink.

Ja se npr. nisam uvrijedila, a dobila sam dosta eksplicitnu pljuskicu (above).

No bilo kako bilo, stanoviti gospodin koji je potaknuo ovu raspravu i dalje ima kadrovskih problema, a neki dizjaneri i dalje sjede doma i nadaju se boljoj ponudi.
Cini se kao da obje strane imaju o cemu porazmisliti.

_________________
Živi bili - pa vidjeli.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group