Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Statično? Dinamično?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 10.08.2008 01:08    Post subject: Statično? Dinamično? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napraviti statičan sajt nije neki probem ali što ako klijent želi dinamičnu stranicu? Što mu/joj ja mogu ponuditi?

Svoj CMS nemam jer ne baratam toliko znanjem php-a. Da li da predložim Wordpress (ili nešto takvo...). To bi značilo da bi trebala naučiiti raditi dizajn za to... Huh... Imate li kakve prijedloge? Što se inače radi? Kako vi radite kad netko od vas zatraži dinamičnu stranicu?

Hvala i pozdrav

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 10.08.2008 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovisi što klijent smatra dinamičnim...
Ako je u pitanju samo neki CMS, ja bi ti preporučio da uzmeš WP jer je strašno jednostavan.
Naravno, ako ne znaš PHP bit će ti u početku teško, ali nisam ga znao ni ja pa sam za dva dana raskupusao cijeli WP i shvatio kako funkcionira. A nije baš da sam neki genije... Smile

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 10.08.2008 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm Very Happy ajd ovako Very Happy ojjj jesam danas nesto raspolozen nenadjebivo Very Happy

www.planetluc.com, tam imas poprilican broj korisnih skriptica koje ja recimo i dan danas znam utrpati sarenom klijentu Cool recimo news skriptu cesto za tisicu eura predstavim kao giga mega ultra cms, a cak ne koristi mysql Very Happy pozz Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.08.2008 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.planetluc.com/en/ Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 10.08.2008 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klompa wrote:
hmm Very Happy ajd ovako Very Happy ojjj jesam danas nesto raspolozen nenadjebivo Very Happy

www.planetluc.com, tam imas poprilican broj korisnih skriptica koje ja recimo i dan danas znam utrpati sarenom klijentu Cool recimo news skriptu cesto za tisicu eura predstavim kao giga mega ultra cms, a cak ne koristi mysql Very Happy pozz Very Happy


Prva liga, moj duboki naklon.

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 10.08.2008 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cozmika wrote:
klompa wrote:
hmm Very Happy ajd ovako Very Happy ojjj jesam danas nesto raspolozen nenadjebivo Very Happy

www.planetluc.com, tam imas poprilican broj korisnih skriptica koje ja recimo i dan danas znam utrpati sarenom klijentu Cool recimo news skriptu cesto za tisicu eura predstavim kao giga mega ultra cms, a cak ne koristi mysql Very Happy pozz Very Happy


Prva liga, moj duboki naklon.


ako imas kosu i pogled, duzna si mi za ovo vopi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 10.08.2008 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Demittt, nekaj je zmrdno! Napravim kak piše u readme i cijela strana mi je s php tekstom ispunjena... Zaštooooooo

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 11.08.2008 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cozmika wrote:
Demittt, nekaj je zmrdno! Napravim kak piše u readme i cijela strana mi je s php tekstom ispunjena... Zaštooooooo


Eh da li ti dam savjet, ili pak da te ostavim da se mučiš i uživaš u carstvu ne znajnja Very Happy

demittt fcklica readme Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Cozmika



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 292
Location: Somewhere in my World

PostPosted: 11.08.2008 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Savjet would be nice Very Happy

_________________
www.cozmika.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 11.08.2008 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cozmika wrote:
Savjet would be nice Very Happy
u zamjenu za onih par cifrica preko koje mogu dobiti ono pozitivno halo kako si Very Happy

a sad stvarno, bez mene ne mozes, samo to sada jos ne znas Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group