Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
iMac i flash 8
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 14.08.2008 10:46    Post subject: iMac i flash 8 Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo da vam kažem da je Osijek kanta, zapravo cijela Slavonija... nemogu Macaru kupiti nigdje! Poludio sam ... u glavnom u ponedjeljak dolazim u metropolu po svoju pilu! hahahha nemogu dočekat! e sad pitanje :
Dali neko ima iskustva sa iMacom 20" i radom u flashari 8, pošto sam pročito negdje da jedino radi kako spada cs3-kom ili sam u krivu ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 14.08.2008 14:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što je to flashara? Tvornica za proizvodnju flaša?

Nisam do sad radio u flašari na iMacu.

Inače, Adobe Creative Suite za Windowse neće raditi na Mac OS X-u, a ako imaš licencu
za CS2 upgrade je nešto povoljniji nego full licenca.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 14.08.2008 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Što je to flashara? Tvornica za proizvodnju flaša?


Dobre fore sipaš, baš si super....

hvala ti na odgovoru, ali bolje da ne odgovaraš ako si nadrkan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 14.08.2008 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
maratz wrote:
Što je to flashara? Tvornica za proizvodnju flaša?


Dobre fore sipaš, baš si super....

hvala ti na odgovoru, ali bolje da ne odgovaraš ako si nadrkan...


dobro ti je i rekao, i ja sam pomislio isto, samo nemam muda ko maratz Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 14.08.2008 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta van je svima proša godišnji pa ste svi nadr*ani (da ne budem prost) ?!?!
@Cozz: Vidim new "web tu o look" sajta, napokon fotke, ueeeee!

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 14.08.2008 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
Dobre fore sipaš, baš si super....

Ma daj prestani, vrag jedan :)

Ozbiljno, ne shvaćam pitanje da li će ti raditi Flash ili CS3 ili ne znam šta. Jedini razlog
što mi pada na pamet zašto to pitaš je da već imaš licencu za CS2 ili neki raniji Adobe
paket, pa ti je šteta to ne iskoristiti.

Ukoliko je predmetna taktika instalacija nelegalnog softwarea, pitanje je također trivijalno
— logika nalaže da ako već kradeš, ukradi najnoviju verziju.

Jasno je da u potonjem slučaju, iako ne tvrdim nužno da je to neprilika u kojoj si se i sam
našao, osobe koje plaćaju software ne nalaze zadovoljstvo u konstruktivnoj diskusiji,
te na to također trebaš biti spreman.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 03:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd zajebancja u stranu... ima tu nešt što zboriš, moram priznat da me je malo prpa svičat se na maca čisto zbog aplikacija s kojima sam se služio, ništa drugo... strah me je da ću morati isipat još brdo para samo da bi pokrenuo neke stvari koje sam koristio prije . Ipak sam početnik u svemu tome pa sam zato pitao to što jesam... , lako je tebi. Ti si to odradio i sad kontaš da si boga za muda uhvatio . Ali ja trebam pomoć , a ne da mi kenjaš tu ko nekom srednjoškolcu. Radim večinu u flashu ... pa ako imaš neki normalan odgovor to prihvačam, a ostala sranja zadrži za neke picoše. respect... znam da se kontaš u sve to ali mi najmanje treba sad da mi neko sere jesam napisao flash ili flaš. jebote, putujem u drugi grad da kupim računalo , a ti me jebeš šta ti znaći flashara.... bez ljutnje ali mi je pun ku... takvih sranja. Iz tvog profila kontam da si ozbiljan i da kontaš pun kurac stvari. S toga bih te molio profi odgovor , a ne da sipaš neke jeftine fore za osmi razred ! nadam se da ćemo se sresti u živo
i popričati , a ne ovako preko smrdljivih tipki... budi pozdravljen...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 03:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
green-eye:: wrote:
maratz wrote:
Što je to flashara? Tvornica za proizvodnju flaša?


Dobre fore sipaš, baš si super....

hvala ti na odgovoru, ali bolje da ne odgovaraš ako si nadrkan...


dobro ti je i rekao, i ja sam pomislio isto, samo nemam muda ko maratz Smile


A tebi je maratz idol vidim... kakva su ti muda kad dođe do prave diskusije?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 03:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ugledaj se na martzova muda.... možda su tvoja mala?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 15.08.2008 06:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Zeleno oko, mogao si to sve reći bez psovki...

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.08.2008 11:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
:cosmos: wrote:
green-eye:: wrote:
maratz wrote:
Što je to flashara? Tvornica za proizvodnju flaša?


Dobre fore sipaš, baš si super....

hvala ti na odgovoru, ali bolje da ne odgovaraš ako si nadrkan...


dobro ti je i rekao, i ja sam pomislio isto, samo nemam muda ko maratz Smile


A tebi je maratz idol vidim... kakva su ti muda kad dođe do prave diskusije?


jebena diskusija Smile
imam maratzov poster na zidu, a i na stolu mi njegova fotka
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.08.2008 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haha to green, skidam ti kapu....
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.08.2008 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
imam maratzov poster na zidu, a i na stolu mi njegova fotka

a uskoro ću ti poslati i podložak za miša.


green-eye:: wrote:
ne da mi kenjaš tu ko nekom srednjoškolcu
jasi wrote:
haha to green, skidam ti kapu....

Uglavnom se srednjoškolci izražavaju nepristojno na javnim mjestima, odrasli znaju da sve
što se piše na forumima Google pokupi i omogućava budućim poslodavcima ili klijentima
da bolje upoznaju potencijalne suradnike.

Prije nego što nastavite, razmislite da li bi sami angažirali osobu koja se ovako izražava
po forumima.

Nema brisanja, neka ostane pisani trag.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.08.2008 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svašta... Razz
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sorry svima na psovkama.....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2008 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma green eye je samo nervozan što će bit laksi za 12k u pon Very Happy

anyway od jučer sam i ja Macovac Very Happy iMac 20-ka.

Ako ciljaš na one na akciji, nema ih više, žena mi rekla da su ih prodavali po 3kom/danu...shop u Maksimirskoj

http://store.apple.hr/IMC-Apple-Store/WebObjects/Asto.woa/wa/stockPageByName?name=iMac

Ostali su ovaj od 10k i 13k za gotovinu a ako ćeš na karticu dodaj na to 5%

Za software se ne brini, sve leti i sve što imaš na pcu imat ćeš i na macu ali puno ljepše i jednostavnije.

Samo naprijed, od jučer sam na njemu i ne žalim ni kune.

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 15.08.2008 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
Sorry svima na psovkama.....


sta je bilo jebach Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 15.08.2008 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
:cosmos: wrote:
imam maratzov poster na zidu, a i na stolu mi njegova fotka

a uskoro ću ti poslati i podložak za miša.


daj i meni nešto gdje su ti obrijane ruke Razz
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klompa wrote:
green-eye:: wrote:
Sorry svima na psovkama.....


sta je bilo jebach Very Happy


ništa... stojim iza svega što sam rekao samo bez psovki.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 15.08.2008 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
klompa wrote:
green-eye:: wrote:
Sorry svima na psovkama.....


sta je bilo jebach Very Happy


ništa... stojim iza svega što sam rekao samo bez psovki.


sereš Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 15.08.2008 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
:cosmos: wrote:
imam maratzov poster na zidu, a i na stolu mi njegova fotka

a uskoro ću ti poslati i podložak za miša.


Može i meni jedan da zamjenim ovaj na slici?


Green Eye, mi3 je definitivno forum gdje dolaze ljudi s područja cijele Hrvatske i šire tako da nemaš pravo izbacivat svoj gnjev (ili manjak kulture???) radi odgovora koji je svrlo sličan tvom pitanju. Moraš shvatit' da ne shvaćaju svi interne fore koje ti možeš "furat" u firmi gdje radiš ili u užem krugu prijatelja.

Pozdrav i više sreće sa sljedećim topicima...

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tristan wrote:
maratz wrote:
:cosmos: wrote:
imam maratzov poster na zidu, a i na stolu mi njegova fotka

a uskoro ću ti poslati i podložak za miša.


Može i meni jedan da zamjenim ovaj na slici?


Green Eye, mi3 je definitivno forum gdje dolaze ljudi s područja cijele Hrvatske i šire tako da nemaš pravo izbacivat svoj gnjev (ili manjak kulture???) radi odgovora koji je svrlo sličan tvom pitanju. Moraš shvatit' da ne shvaćaju svi interne fore koje ti možeš "furat" u firmi gdje radiš ili u užem krugu prijatelja.

Pozdrav i više sreće sa sljedećim topicima...


daj molim te , lijepo sam postavio pitanje. Maratz je taj koji je počeo spuštati, ali ste stali na njegovu stranu.Ne želim dalje pisati na ovu temu i čisto sumnjam da ću ikada više postati na ovom forumu. Naravno da sam gnjevan..... trebo bi šutit ko ljakse ili možda ko svi vi tapšat martza po ramenu i na svaki njegov mig reć "u pravu si , u pravu si"
živili i oprostite što sam bio previše otvoren i rekao što mislim.
sad vas napuštam ....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 15.08.2008 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro green, žao mi je što odlaziš sa mi3ja kao što mi ja žao kad odlazi svaki user koji nije pravio puno problema. Nadam se da ova moja zezancija nije kap koja je prelila čašu. (Jeftina je danas ink jet tinta Smile ).
Što se tiče ovog tapšanja po ramenu Maratza:
Maratz puno zna, forum je mjesto otvorenog raspravljanja pa mu se ne obraćamo sa "gospodine profesore", ali mislim da nekog poštovanja prema ljudima koji puno znaju treba imati. Izuzevši to, možda je baš on trebao biti tvoj budući kolega na poslu s kojim ćeš dijelit 8 i kusur sati radnog dana, aparat za vodu, klimu i još štošta toga. Razmisli kakav bi stav prema tebi na početku svi zauzeli Wink.
Sve je ovo dobronamjerno, a ako nam odlaziš, sretno ti bilo!

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 15.08.2008 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Molio bih Vas da obrišete moj profil sa foruma, hvala.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.08.2008 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
Sorry svima na psovkama.....

Isprika uvažena.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group