Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nudim jednokratan posao nekom zbilja kvalitetnom.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NOXX



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 18

PostPosted: 13.10.2008 12:08    Post subject: Nudim jednokratan posao nekom zbilja kvalitetnom. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebam nekog za izradu stranice ( ma zamisli Smile )

Na kojoj bi se nalazio popis... nekretnina, apartmana, klubova, hotela, agencija i restorana.

Stranica bi bila koncipirana na nacin da svatko moze nakon logiranja ispuniti formular koji sadrzi podatke o njegovom: apartmanu, restoranu, klubu..... i oni se onda automatski objavljuju na stranici.

Isto tako bi se omogucilo posjetiteljima da ocjene. restoran, hotel, klub... u kojem su bili i ostave svoj komentar.

Morala bi sadrzavati interaktivnu kartu na kojoj je pozicioniran objekat koji se ocjenjuje, a bilo bi dopusteno staviti i 3 slike istog.

Nesto slicno (ali samo za restorane) sam pronasao ovdje ...http://www.restoran.hr/

Molio bi samo ozbiljne kandidate i strucnjake da mi se jave na ludibudha@hotmail.com.
Stranica mora biti zbilja kvalitetno odrađena i mora impresivno izgledati pa vas molim da mi na mail posaljete i linkove svojih dosadasnjih radova i ukratko se predstavite. Isto tako molio bi da mi posaljete i okvirnu cijenu vaseg rada i rok u kojem bi bio zavrsen.

hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group