Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.arta-sb.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pozitron



Joined: 19 Oct 2008
Posts: 6
Location: Slavonsi Brod

PostPosted: 19.10.2008 16:34    Post subject: www.arta-sb.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dragi kreativci,

iako stalno bježim od web programiranja i dizajniranja web stranica ovi poslovi nekako me u posljednje vrijeme uvijek negdje stignu i uhvate.

Možete li mi napisati svoje mišljenje na moj zadnji rad..

http://www.arta-sb.hr

Tehnologija koju sam ovdje koristio je kombinacija XHTML, CSS, PHP, MySQL, Flash i Java

Ovo je moj prvi post na ovome forumu,
Lijep pozdrav svima,

Tomislav Čačić
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 19.10.2008 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok

Uh, malo mi je preživčan splash, i taj efekt na slovima navigacije mi je nekako prebrz. Ne osjećam se smireno dok gledam sranice, ja bi samo malo ublažio taj dojam. Probaj samo smanjit framerate pa da vidimo tako.

Inače dizajn sam po sebi mi je onako ok, tekstura crtaćih materijala, splashevi boje... (ali ja nisam dizajner pa nek drugi kažu). Možda bi bilo dobro da se ne moraš vraćat na glavni meni da bi išao na neku drugu sekciju, to je uvijek dobro skratit. Navigacija mi je nekako najnespretnija dizajnirana od svega na sajtu.


P.S. nemaš title tag na svom sajtu www.pozitron.hr. To bi trebalo stavit, ne? Wink

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pozitron



Joined: 19 Oct 2008
Posts: 6
Location: Slavonsi Brod

PostPosted: 19.10.2008 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heheh, da vidi stvarno zaboravio sam staviti Title na svoju stranicu.... Hehhee

Moram još napomenuti da navigacija, odnosno cijela stranica ne radi dobro na svim Internet Explorer verzijama (smećima) starijim od 7.

Toplo preporučam sve osim IExplorera, za sad.

Hvala na komentaru Smile
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 19.10.2008 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I like it... Smile baš je cool site...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group