Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nova špica - red carpet

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 28.05.2007 14:48    Post subject: nova špica - red carpet Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto dobio nalog složiti novu špicu za RC, tjedan dana vremena, bez snimanja, bez ikakvog footagea pa sam složio ovo. moram priznat da sam jako zadovoljan kako je sve to zajedno ispalo.



link na video:
http://www.animadversio.com/files/spicaRC-LQ.mov
(cca 4MB)


komentari?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 28.05.2007 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Po meni odlicno Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 28.05.2007 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opasni su ti afteri danasnji Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.05.2007 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nadprosječno dobro, svaka čast...

btw, jedan maaaali, maaalecki hint: ako već imaš svoj web, i voliš tu i tamo odradit neki fuš - stavi, pobogu, broj mobitela na web...
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 28.05.2007 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlicno! pogotovo u tom roku...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 28.05.2007 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za današnje špice koje se vrte na našim televizijama, i vizualno i tehnički vrlo korektno odrađeno.
Shvacam da ti je rok bio uzasno kratak za tako ozbiljan posao, pa da nisi imao puno vremena niti razmisljat o svjezim idejama.

Koristio si graficke elemente koji su u principu na "odlasku", i post kraftwerk typo. To mi je malo manje sjelo.

Point: Emisija prica uglavnom o glamuru, a na toj špici osim zvjezdica meni fali glamura.

No hard feelings, i dalje mislim da je stvar odrađena odlično, i jasno mi je da što god mi tu napisali, više nema nazad. Ovo je više detalj ako se ponovi prilika, glamura!

P.S.
Treb'o si Sinišu Svilana pitat za hint, on zna! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 28.05.2007 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavi mobitel na sajt ili mejl ili neki vrag.. i sad da mi treba pomoc oko necega izgubim volju kad vidim input field a ne znam mail .... bem ti tajnovitost i borbu protiv spama Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 29.05.2007 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, ajde hvala ljudi na komentarima, dobio sam već par tipova da sam mogao malo poraditi na tom "glamuru"... pa sam stavio glowa na sve Smile Smile

a kaj se tiče mobitela i maila - ne kužim kaj fali input fieldu. ispuniš polja, ja dobijem mail i odgovorim ti. ti onda imaš moj mail. što se pak tiče mobitela, ne vidim smisao da ga stavljam pošto mi se sa sajta javljaju isključivo stranci. a ja bi baš volio raditi u hrv...., zanimljivo, zar ne?

ali evo, ako ima koga tko je zainteresiran za neki oblik suradnje, a smeta mu/joj input field, može mi se javiti na jurka1@gmail.com. eto, nema više tajnovitosti Smile

tubak wrote:
Ovo je više detalj ako se ponovi prilika, glamura!

dogovoreno, pamtim za idući put (ako bude prilike!!) Wink

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LUKAvac



Joined: 22 Jul 2005
Posts: 273

PostPosted: 06.08.2007 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bravo za poso! ja sma maloprije gledo red carpet pa su se oni (ja mislim) u režiji poigrali sa voditeljima pa ih "klonirali"

Špica je stvarno super!
Regards !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tomei



Joined: 09 Dec 2007
Posts: 53

PostPosted: 21.10.2008 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Glupo pitanje, ali ovo je sve After Effects ili sličan program ili?

Inače jako korektno napravljeno, 1/1 kako se kaže Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 21.10.2008 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odlično obavljeno, nema šta. Vidim, koristio si Arsenal-ov vector set, zar ne?

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 21.10.2008 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar uvod, rok nategnut ali si stigao, vuk sit , ovce na broju Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Video All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group