Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
advantis.hr - full flash site

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 05.11.2008 05:08    Post subject: advantis.hr - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napokon je završen full Flash site čija se izrada se iz raznoraznih razloga malo otegnula... no, da prijeđem na ono bitno...

TECH: Photoshop, Flash, XML, PHP
URL: www.advantis.hr

Ovo je prvi sajt koji smo slali stranicama koje dodjeljuju nagrade tj. priznanja, jedna je i pala u ekstremno brzom roku a mi se nadamo da nije početnička sreća i da će stići još pokoja Wink
Komentari, pohvale, pokude?

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 05.11.2008 08:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very nice... samo ziku kloni ili stavi nešto drugo, jel to enigma?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 05.11.2008 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni bi bilo bolje da se izbornici otvaraju već na rollover a ne na klik. i sam content mi je malo mali kad se gleda sa 30''. inače je fora sajt, super struktura i dobro izgleda

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 05.11.2008 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
i sam content mi je malo mali kad se gleda sa 30''

Cool

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 05.11.2008 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2 klika da bi otvorio nešto iz menija Rolling Eyes

inače, motion jako dobar.. dizajn poprilično Wink

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 05.11.2008 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Steta sto linkovi (barem linkovi ako vec nista drugo, tipa naslov ili slika ili nesto) u web potrfoliu nisu klikabilni uopce.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2008 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš je fora.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2008 08:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm, nije loše, al imam par zamjerki...

Odem na reference i tu je samo popis... Zašto nije niti jedna stavka link ili nešto?

Font koji je namjenjen za prikazivanje trenutnog menija mi je loš. Ne izgleda mi čisto, a i odskače od svega. Sve ti je u sredini centrirano, a onda ovo biježi na stranu. Možda da si to nekako drugačije izveo...

Na portfoliu nemaš nikakav popis (ili slider) već moraš ić jednu po jednu stavku da vidiš do koliko ima stavki. Tak da kasnije ćete imati 20 referenci, a mene zanimaju npr samo neke i ja moram sve proć. Možda ti je ovo nebitno, ali samo da kažem svoje mišljenje.

Onda recimo imaš resize. Kada resizeam window (na dosta manje dimenzije), ne izlazi mi slider niti ništa kod novosti. Tak da nemogu vidjeti do kraja najnovije vijesti. Ne znam kako je zamišljeno to kada budeš imao više od npr 6-7 vijesti. Da li će se samo 3 ispisivati ili će biti ih više?

Eto, nadam se da sam malo pomogao svojim mišljenjem.

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 06.11.2008 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moram vam dati sve pohvale za izradu.
jedina stvar koja mi se na uklapa u cijelu priču je logo koji ima "grungy" štih, dok je cijeli site fin, sleek i "čist" ako me kužiš. ali realizacije je - sve pet! (nisam gledao ispod "haube", samo vizualno, subjektivan dojam)

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 06.11.2008 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moje mišljenje: meni izgleda kao nedorađeno....

više se gledalo da postoje neki efekti kod mjenjanja stranica a manje na sam dizajn... mislim da fontovi nisu dobro odabrani... uglavnom, tehnička strana je bolja od dizajnerske

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 07.11.2008 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi thanks na kritikama, velika većina je vrlo konstruktivna... eh da je uvijek tako, bilo bi pljuga napraviti dobar sajt Wink
Evo i par odgovora...

@ VoS
Da, mjuza je Enigma.

@ jojo, budha
Točno, stvar usabilitya, stvarno bi to mogli promijentiti da se menu otvara na rollover.

@ zytzagoo
Radimo na tome Wink

@ Vj3k0
E ovakav feedback sam čekao, thanks. S obzirom da se klijent bavi marketingom na stranici ne želi linkati do dizajna napravljenog oglasa za svojeg klijenta, njegovih stranica jer to smatra besplatnim oglašavanjem, isto tako vidi se da su iz istog razloga opisi dosta šturi - tu su nam ruke vezane. Linkovi u portfoliu će biti (vjerojatno) samo na web-u.
Stranica je napravljena za minimalnu rezoluciju 1024x768, dakle sajt je rađen u dimenzijama 940 x 560 i pri resizanju na rezoluciju manju od te sadržaj se poravnava kao pri 940 x 560.
Ispisivat će se samo 3 najnovije/najbitnije vijesti.
Što se tiče ostalih stvari (slidera na portfoliu, teksta u izborniku) sve stoji.

Ljudi thanks još jednom na korisnim kritikama.

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group