Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tražim posao (naravno, web dizajn)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
surreal



Joined: 20 Nov 2008
Posts: 1

PostPosted: 20.11.2008 13:08    Post subject: Tražim posao (naravno, web dizajn) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar dan dame i gospodo.

Pošto je proaktivno traženje posla uvijek najbolja opcija, odlučio sam postaviti ovdje ovaj mini oglas na forumu koji pratim već dosta dugo.

Kao što sam naslov kaže ukoliko netko traži web dizajnera, bilo honorarno bilo stalno zamolio bih vas da mi se javite na PM.

Moje vještine uključuju;

XHTML/CSS
FLASH
Adobe skup programa za web dizajn (dakle standard: Fireworks, Photoshop, Flash.)

Napravio sam mali portfolio na kojem možete vidjeti neke od mojih stranica:

www.ahdiab.com

Formalno obrazovanje za web dizajnera sam stekao u Pučkom otvorenom učilištu Algebra no svjestan sam kako su to samo osnove te konstantno samostalno učim i trudim se napredovati što je više moguće.

Za sve ostalno slobodno ostavite PM i ja ću vam odgovoriti čim uzmognem.

Puno vam hvala na pozornosti.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Potražnja All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group