Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Da te pitam, da te pitam

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jossaric



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 5

PostPosted: 24.12.2007 10:16    Post subject: Da te pitam, da te pitam Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaki komentar, kritika, savjet a i neka stručna pomoć ili neko zgodno rješenje su dobrodošli... Unaprijed hvala...stranica je još u izgradnji, imajte razumijevanja pošto je ovo prva koju pravimo u flashu
Nemojte obraćati pažnju na naše nebuloze koje pričamo na stranici jer su to za sada samo testovi

www.timeline-studio.com

Last edited by jossaric on 26.11.2008 09:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 24.12.2007 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nelosh flash Smile

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 24.12.2007 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je prvi, predobro je! Zanima me kako se radi ovaj 3d pdf, nisam ovo do sada viđao, ili se to samo meni desilo Confused

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 24.12.2007 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pazi samog Flasha tu nema puno, ono čega ima tu je importirani 3D i video koji je dobar i to je sve šta ovu stranicu podiže onako iznad prosječnog, mada i ovakvih sajtova ima na bacanje i mislim da je malo zastarjela šema.
Svakako treba pohvalit tvoj trud i sve to slaganje u Flashu za prvi sajt. Pohvalno.

Mislim da si sam Flash (nav, gradient i ostalo) mogao bolje izvest u skladu sa videom i 3D-om i malo dizajnerski to izvest privlačnije s obzirom da imaš izvrsne materijale.
Za sljedeći put znaš ili čak za ovaj pa možeš to malo popravit.

Svakako povećaj onaj screen na kojemu su radovi jer ovako se ništa ne vidi, do izražaja jedino dolazi video i ništa više, tako da "content" pati.

Eto toliko savjeta od mene.

Svakako pohvalno!

EDIT: Nemam zvučnike trenutno pa nemam pojma šta se vrti u pozadini Wink

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 24.12.2007 17:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Grafički, Time line header i pozadina su ok, ali donji dio je već odudara.
Taj tv "i ne izgleda baš", uz sve prikazuje prilično nekvalitetne isječke.
Tokom boravka na sajtu naviru elementi šunda (hint rasplesano djevojče).
Ali ima dobrih fazona te tečno radi, što je bitno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 24.12.2007 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imaš jedan bug, i to na svim onim likovima koji izvode neke face ili neke pokrete. Probaj ici brzo lijevo desno mišem preko njih, i skužit ćeš da će animacija zbrejkat i stat i više se ne će izvršavat.

Btw koristim Firefox/2.0.0.11

Inače zanimljiva stvar ovo s plesačicom, ali jako odvrača pozornost s TV-a na kojem su animacije.

Inače, sučelje mi nije intuitivno, teško je snalaženje, i malo mi je nepregledno, ali sve u svemu nije loše za prvi uradak.

Pozdrav,
Vjeko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 25.12.2007 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo da se i ja uključim... Smile ...

Mislim kako vaši radovi govore puno više od ovih stranica..., flash je super napravljen za prvi rad... ali mi je ipak malo sve nedorađeno

Mislim kako puno previše prostora zauzimaju grafika time line i navigacija, ustvari zauzimaju toliko prostora da moram scrollat na svaki sadržaj koji se učita, što mislim da je totalno nepotrebno... (19" monitor)

Ova teta koja densa mi je malo too much, a i totalno se loše klatari ...

Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
jossaric



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 5

PostPosted: 26.12.2007 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, ulovih malo vremena da sjednem za komp. Hvala vam svima na komentarima. Gledam ove kritike i moram se nekako složiti sa većinom. Na mjestu su i opravdane. Naše ciljano tržište su male i srednje firme, a naš cilj je da se njima prezentiramo na adekvatan način. Utoliko i stranica treba da bude najviše galerija radova. Zbog transparentnosti smo se odlučili na shemu u kojoj se točno vidi tko smo to mi, i to je dodatak stranici koji ne bi izbacivali. S time što će taj dio biti prilagođen davanju osnovnih informacija, a trenutne nebuloze koje govorimo su samo tehnički testovi. E sad, shema može biti zastarjela i uvažavam da ovakvih sajtova (možda) ima na bacanje, ali gdje? Ja ih se nisam baš nagledao na tržištu koje nas zanima. Kako god, nama je stalo do toga da se točno vidi tko smo, što smo, koliko nas je...što to radimo...da sve bude argumentirano, bez ikakvog muljanja..., i nismo pronašli adekvatniji pristup od ovoga ( što ne znači da ga nema). A što opet znači da treba eliminirati sve zbog čega "content" pati , i što odvlači pozornost od njega. Sve kritike oko toga su na mjestu (skrolanje, veličina, djevojče...) Za bug znamo ali još nemamo rješenje za njega ( kao ni za galeriju slika koja se otvara u pop up-u, a generirana je iz Photoshop-a, ili DVD-ove, kojih imamo puno više, ali još neznamo kako da ih stavimo, jer su izbačeni iz Encore-a te svi imaju isto ime XML fajla,AuthoredContent, i koliko god ih stavimo učitava se samo jedan, kao ni za...).
Inače, kada imaš 3D model importiraš ga u Acrobat 3D, odnosno u njegov toolkit, odnosno tu ćeš pronaći sve potrebne informacije.
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 26.12.2007 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što se tiče ovog buga za čovječuljka, ako radiš s addEventListenerom, jednostavno ga napravi removeEventListener kad se pokrene animacija, i kad završi ponovo ga omogući.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jossaric



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 5

PostPosted: 27.12.2007 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo par promjena.
Back to top
View user's profile Send private message
jossaric



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 5

PostPosted: 26.11.2008 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo još malo pomjena
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 26.11.2008 09:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice one brother.... meni se jako sviđa kompletan vaš rad... samo nastavite ovako. Za svaku pohvalu!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group