Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Porin Production

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.03.2004 10:58    Post subject: Porin Production Add user to your forum ignore list Reply with quote

admini, ak je za FFA, samo rokaj..

neznam dal je netko gledao sinoć porin (valjda takav postoji), ja sam navrnuo u par navrata dok sam prelamao kanale Smile

sivdjeli su mi se grafički detalji, bar je ovaj put imalo malo dinamike, idu na foru "music awardsa", oni mali ekrani , miču se,, kul prijelazi,, kao da je neki VJ to sve montirao a ne neki mlađak od 5banki.

jel se barem nekom svidjelo Smile ne mislim na izvođače...

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 21.03.2004 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam baš jutros mislija otvorij ovaj topic.. Laughing

baš sam tija komentirat da su se furali na njih.. ali eto.. bar se malo mičemo od dosadnih špica.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 21.03.2004 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo odgledali jedan dio pa na preskoke i zrigali se na grafiku (toliko gadnih fontova i losih fora..jao)...scenografija je izgledala pristojno i, fkorz, dosadno, ali barem nisu svakakve djidje-midje po sceni pobacali (kako vec vole slozit)....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
zrigali se na grafiku

moram se sloziti, onaj motion koji se radio je odvratan. bas me zanima tko je to radio.

scenografija je OK, ali cjelokupna produkcija opet losa.
uvodna tocka po uzoru na takve inozemne - lose uspjelo, kaj su ovi jebote varili? fensi, ne!
voditelj koji zbija sale - lose uspjelo
osvjetljenje - lose
rezija - losa
ono plesanje dok neko peva - prelose
izgled prostora gdje pricaju ljudi ono sa dva mikrofona - prelose
zelja za ekstravagancijom pa terati eni da se 'ljube' - prelose i nemastovito i isforsano

tako, razocaran sam i shvatio sam da nema pomoci. nakon svih organiziranja losih eventa sa strane nove tv, stvarno sam ocekivao nesto vise sa strane htva
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.03.2004 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Swichnuo sam u par navrata na Porin i meni to i dalje izgleda vrlo neprofesionalno. Mješavina sukobljenih ideja scenografa, režisera, ekipa zaduženih za svjetlo, videowall itd...itd....dodajte tome otrcane voditeljske fore i dojam je takav kakav je. Na svu sreću jučer su slovenci dodjeljivali svoju TV nagradu "Viktor". Produkcija savršena, svjetlo koje kemijaju je jedno od boljih koje sam viđao po televizijama. Stage vrlo jednostavan, funkcionalan, ali i efektan. Voditelji su pak priča za sebe no taj "humor" koji je svojstven za takve dodjele furaju uglavnom svi i uglavnom neuspješno. Činjenica jest da su u stanju sa višestruko manje TV kadra napraviti puno kvalitetniji produkcijski posao. Tko zna, možda kada HTV ostane bez trećeg porade na ukupnom dojmu na preostala im dva.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.03.2004 17:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajde da se ogradim dok još nije prekasno Smile)
sviđa mi se promjena,,, no svatko ima svoje ukuse, ja sam svega pogledao kao i 4th na preskokce tak oda se sada detalja svarno ne sjećam, ali ok. mičemo se ne?

sa obzirom kolko su forsali sa tom "dan prije probom" mislio sam da ce bit divota za vidjeti..no,, mozda jednog dana..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Foxxy



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 115
Location: Osijek

PostPosted: 21.03.2004 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ništa novo, ko` i svake godine. Uvijek isto!

_________________
+++ MARINSHE - http://www.marinshe.com - FOTOGRAFIJA - http://marinshe.bloger.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.03.2004 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zaboravih..
@duke: jesi ti to gledao cijeli porin ha? joj joj.... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam cijeli ali prvih nekih 40minutica or so. ja ti volim sve pogledat jer me zanima kak su stvari napravljene, tako da dosta sadrzaja gledam...
volim i C filmove...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 21.03.2004 20:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

misliš na 4 x kiss... aaaaaaaaaaaaaa.. najbolji dio Porina.. Twisted Evil Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.03.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aaaa voliš švedsku produkciju.. super
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2004 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT: šveđani su prvi snimali akcijeske filmove sa magarcima. bet you didn't know that!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.03.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT2: sa magarcima? reci mi da nije ono što mislim...? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 21.03.2004 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek cek cek nemojte mi tak brzo oftopicni postat : )

Kozmose, brate, i ja bi rekla da se micemo negdje ali to nije nuzno pozitivno... Micemo se na foru da je ove godine bilo VJinga, a prosle nije, pa je to kao neki progres. Ja uhvatila samo maaalecki komadic pa ne mogu previse kritizirat, ali kolko sam vidjela to je odradjeno dosta "skolski" a ono sto sam cula od drugih potvrdilo je to sto mislim. Video nije bio woooow ali pretpostavljam da suma novaca izdvojena za to je wooow nakvadrat, pa ako je tome tako onda je video trebao bit wooow na trecu (a nije bio ni blizu woow).

Nego, kad smo vec tu di jesmo, da ne otvaram novi thread (ili je vec bilo?) - storysupernova video je bio... uopce nije bio video, pa me zanima jel onaj tko je time upravljao (namjerno ga ne imenujem VJem) potpisao negdje svoje dragocjeno ime, javno priznao da iza toga stoji?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.03.2004 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brate ha? Razz
naoštrila noževe Smile

to ti je hrt, imaju para, al ono, po meni, prije bi mogla dobiti posao na novoj i napraviti kaos , nego na hrtu. ja sam isto vidio dio, i svidio mi se, očekivao sam ništa, pa sam ostao malo iznenađen, da sam pogledao većinu programa, probably bi se složio sa ostatkom vas.

neznam tko što..
možda probat na njuzima.
c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 22.03.2004 04:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
brate ha? Razz
naoštrila noževe Smile


ne ne to ja u pozitivnom tonu kazem...
"brate" po ogromnom krizu koji nosimo (hint: 2 do zitnjaka : )
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2004 04:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej, ja sam isto onda brat :)
kul
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.03.2004 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
OT: šveđani su prvi snimali akcijeske filmove sa magarcima. bet you didn't know that!

izgleda da nitko ne zna nista o ovome osim tebe. Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2004 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yap, izgleda da sam ja jedini well informed couk odi :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 22.03.2004 12:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad sam cuo da su u sklopu porina koji nisam gledao bili skecevi normalnofobije ?
(shit emisija sa otv-a)
jel netko to vidio ?
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vidio, nekad mi normalnofobija smjesna, ovog puta su pretjerali i bilo je fakat lose... bacali hranu po faci i tak... klasika
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 22.03.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad smo se već uhvatili VJinga: jeste li možda bili na koncertu Beady Belle u Aquariusu ? Na stageu je bilo instalirano nekoliko "remote controlled" kamera koje su peglale po stageu, pa je sve to skupa bilo fino zmiksano, sfiltrano i pucano sa tri projektora. Na trenutke full dokumentaristički (podsjetilo me na jednu snimku koncerta Janis Joplin). Uglavnom, uspjeli su na vrlo simpl način iskemijat odličnu video kulisu...
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 22.03.2004 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
nekad mi normalnofobija smjesna

Question d'oh! Brick wall WTF?!?$!

- znaš reklamu za htnet na otvorenom , PC zaražen i lik iz reklame koji se zove Đuka ..
e pa Đuka jesi ti dobro ? kada ti je to normalnofobija smiješna ?

-nešto nevalja sa tim tvojim novim stolcem.. bacaj to.. Wink

dirljiva prica ..
http://www.vecernji-list.hr/EKRAN/2002/11/15/Pages/selotejp.html
web
http://www.normalnofobia.com/

Last edited by tRC on 22.03.2004 15:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa na pocetku mi je bilo smjesno. sad nije bas
fakat su tolko blesavi da su smjesni nekad
a i nemam novi stolac jos, nisu imali na lageru..

a. i .. nemoram se ja tebi opravdavat. da znas rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.03.2004 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
sad sam cuo da su u sklopu porina koji nisam gledao bili skecevi normalnofobije ?
(shit emisija sa otv-a)
jel netko to vidio ?

Nemoj zezat?? Porin se lagano fura na VMA. Smile Tu i tamo nekakav smjesni skec, ovo ono.. Smile

Ali uglavnom, Normalnofobia je po meni nesto najbolje sto je izaslo od komedije u hrvatskoj u poslijednjih nekoliko godina. Ziher i Streha rule - tko bi se sjetio radit takve stvari!!!!1 Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group