Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
.NET i WEB DESIGNER MAGAZINE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.12.2008 17:19    Post subject: .NET i WEB DESIGNER MAGAZINE Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!
Da li je netko pretplacen na neki od navedenih casopisa? Ja sam pocetnik na tom podrucju i ne znam da li mi se isplati pretplatiti na neki od ta dva casopisa. Kakvi su vasi dojmovi?

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 25.12.2008 19:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zaleti se do algoritma u avenue mallu (preko puta cinestara, na istom katu) pa pogledaj...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 25.12.2008 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Zaleti se do algoritma u avenue mallu (preko puta cinestara, na istom katu) pa pogledaj...


Bio sam i nisu tada imali niti jedan primjerak. Ipak sam se pretplatio na oba dva casopisa, a skodit mi ne moze.
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 26.12.2008 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da li se u Algoritmu mogu naruciti knjige koje oni nemaju u ducanu?
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 27.12.2008 05:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TREECKO wrote:
Da li se u Algoritmu mogu naruciti knjige koje oni nemaju u ducanu?


po mom osobno iskustvu najjednostavnija metoda je amazon.. prvo proci ces cca 2-3 puta jeftinije.. drugo algoritam doci ces do knjige prije nego narucis li preko algoritma.......

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 27.12.2008 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

suncek wrote:
TREECKO wrote:
Da li se u Algoritmu mogu naruciti knjige koje oni nemaju u ducanu?


po mom osobno iskustvu najjednostavnija metoda je amazon.. prvo proci ces cca 2-3 puta jeftinije.. drugo algoritam doci ces do knjige prije nego narucis li preko algoritma.......


možeš li napisati malo više - kaj ti je potrebno za amazon, onda koja kartica, kolko je carina za knjige, s kojeg amazona je najisplativije naručivati. kolko se ćeka da knjige dođu nakon narudžbe. hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 27.12.2008 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_FLYER_ wrote:
suncek wrote:
TREECKO wrote:
Da li se u Algoritmu mogu naruciti knjige koje oni nemaju u ducanu?


po mom osobno iskustvu najjednostavnija metoda je amazon.. prvo proci ces cca 2-3 puta jeftinije.. drugo algoritam doci ces do knjige prije nego narucis li preko algoritma.......


možeš li napisati malo više - kaj ti je potrebno za amazon, onda koja kartica, kolko je carina za knjige, s kojeg amazona je najisplativije naručivati. kolko se ćeka da knjige dođu nakon narudžbe. hvala.


da vidimo... placam s amexom, ali ide i visa i mastercard i diners...
carinu jos nikad nisam platio - sve narudzbe su mi do max cca 95$
... ceka se cca 10 radnih dana
narucujem s "glavnog" - americanskog amazona...


to ti je vise manje to....

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 27.12.2008 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naraučuj s američkog amazona, plati bilo kojom klarticom i niti slučajno ne naručuj pakete u kojima su mješano CD/DVD-i i knjige zajedno... na knjige i časopise nema carine niti PDV-a... meni se jednom desilo da su mi zbog 2 CDa naplatili carinu i PDV i na knjige jer je bilo na istom računu...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 27.12.2008 18:56    Post subject: Časopisi Engleski Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mi u agenciji smo pretplaćeni na:
.NET, Computer Arts i na Computer ARTS Project

.NET - nagalask je na Web developingu, CSS-u, vođenju projekta izrade Web stranica, HTML i općenito svemu što ima veze s Web developingom
Computer ARTS - globalno je fokusiran na Adobe alate, ima odlične tutoriale i uvijek neke kreativne artiste ili dizajnerska studija
Computer ARTS Project - svaki broj je "specijalac" za nešto: Web, dizajn CD Omota, ilustracije i sl...

Uglavnom nama je to najbolja kombinacija, jedino ne znam ćemu Amazon (možda je brže), kada imaš:
http://www.computerarts.co.uk/
http://www.netmag.co.uk/

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel mogu ja kupiti od vas (ili od tebe) brojeve (.NET) 181,182,183?
Pray
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 27.12.2008 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma što ćeš kupovati, poslati ću ti ja... CA i CAP imamo unazad 3-4 godine, .NET tek od ove godine, nekih 5-6 brojeva... sada neznam što ti treba, .net ili CA...

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 27.12.2008 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tek skužih da je .net... javi mi samo koji su to mjesec/godina da vidim da li ih imam...

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poslao sam ti na PM.

Wink
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

11/11/2008 - 183
14/10/2008 - 182
16/09/2008 - 181
19/08/2008 - 180

Reci mi ako imas i reci mi koliko sam duzan!

P.S. Znam da ih je dosta ali mi nisu dali da se pretplatim od broja 180 (odobrili su mi pretplatu tek od broja 184.)
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 27.12.2008 23:34    Post subject: Re: .NET i WEB DESIGNER MAGAZINE Add user to your forum ignore list Reply with quote

TREECKO wrote:
Da li je netko pretplacen na neki od navedenih casopisa? Ja sam pocetnik na tom podrucju i ne znam da li mi se isplati pretplatiti na neki od ta dva casopisa.


Po mom osobnom mišljenju, a pretplaćen sam na .Net, ne isplati ti se kao početniku pretplata na idejan od ova dva. Radije počni od kvalitetnijih web izvora ili pak knjiga IMHO. Ako trebaš preporuku cimni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 27.12.2008 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jurica wrote:
Ma što ćeš kupovati, poslati ću ti ja... CA i CAP imamo unazad 3-4 godine, .NET tek od ove godine, nekih 5-6 brojeva... sada neznam što ti treba, .net ili CA...


mene interesira computer arts. bi li mi prodao neke brojeve od ove i prošle godine? jako me inspirira taj časopis. imam neke starije brojeve.

Last edited by _FLYER_ on 27.12.2008 23:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa u samoj recenici vidis problem xD
Ja sam pocetnik, a pocetnik ne zna odakle krenuti. Zavrsio sam tecaj Web Design-a u Algebri i mogu reci da su me dobro usmjerili. Odlucio sam nauciti (X)HTML i CSS. Photoshop znam, a Flash mi ide dosta dobro. Ja ne znam da li je to pravi smjer na koji se trebam usmijeriti pa zato i zelim neki od casopisa jer zelim vidjeti sto se koristi na web-u. Trebam se usmijeriti na nesto kvalitetno jer ne zelim u samom startu fulati sve (nista novo za mene).
Dobio sam preporuku za CSS Mastery, Ultimate CSS Reference i Everything What You Know About CSS Is Wrong knjige. Kupio sam CSS Mastery i mislim da je jako dobra.

Volio bih imati ovih par brojeva jer ima clanaka koji me bas zanimaju pa ponuda i dalje stoji.
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_FLYER_ wrote:
Jurica wrote:
Ma što ćeš kupovati, poslati ću ti ja... CA i CAP imamo unazad 3-4 godine, .NET tek od ove godine, nekih 5-6 brojeva... sada neznam što ti treba, .net ili CA...


mene interesira computer arts. bi li mi prodao neke brojeve od ove i prošle godine?


Napadamo covjeka...
Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
TREECKO



Joined: 22 Dec 2008
Posts: 72

PostPosted: 27.12.2008 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako te previse trazim onda te samo molim za broj 180 ako imas molim te!
I will pay You Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 28.12.2008 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flayer: javi adresu pa ti posaljem nesto od ca od ove godine i prosle.

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 29.12.2008 21:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jurica wrote:
flayer: javi adresu pa ti posaljem nesto od ca od ove godine i prosle.


napisao sam adresu i poslao ti privatnu poruku.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group