Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web magazin wm.com.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pero9



Joined: 27 Dec 2008
Posts: 2

PostPosted: 27.12.2008 10:39    Post subject: Web magazin wm.com.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Novi web magazin WM.com.hr

Čitajte o web programiranju, web dizajnu, web marketingu

novi dom za sve web majstore

www.wm.com.hr
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 27.12.2008 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemogu se prijaviti Shocked Upišem sve podatke kod registracije, dobijem mail za potvrdu, potvrdim i onda kada sam se na istoj stranici pokušao prijaviti dobijem poruku:
Pogreška: Aktivacijski link ne postoji ili je nevažeći. Za više detalja, molimo kontaktirajte nas.

Weird Confused

Pokušao sam ponovo otići na početnu pa se prijaviti, al opet nakon submitanja dobijem istu stranici, opet nisam prijavljen, i nisam vidio nikakvu adekvatnu poruku koja bi mi rekla šta se događa.

Isto tako, ako mi je javascript mi je disabled, ja se nemogu prijaviti na stranicu, a to je pravo važna stvar...

Mislim da bi trebali prvo srediti stranicu pa onda početi raditi...

Poz

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 27.12.2008 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kada se ide preko ovih tabova vijesti i kolumne, onda se layout cudno ponasa pri izmjeni.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
hrvojeg



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 2

PostPosted: 28.12.2008 14:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
Nemogu se prijaviti Shocked Upišem sve podatke kod registracije, dobijem mail za potvrdu, potvrdim i onda kada sam se na istoj stranici pokušao prijaviti dobijem poruku:
Pogreška: Aktivacijski link ne postoji ili je nevažeći. Za više detalja, molimo kontaktirajte nas.

Weird Confused

Pokušao sam ponovo otići na početnu pa se prijaviti, al opet nakon submitanja dobijem istu stranici, opet nisam prijavljen, i nisam vidio nikakvu adekvatnu poruku koja bi mi rekla šta se događa.

Isto tako, ako mi je javascript mi je disabled, ja se nemogu prijaviti na stranicu, a to je pravo važna stvar...

Mislim da bi trebali prvo srediti stranicu pa onda početi raditi...

Poz
Pozdrav,

evo, dobio sam link preko messengera pa da reagiram. Problem s prijavom ne postoji. Testirali smo 100x to, a i opet sam sada i radi. Što se tiče poruke, mislim da je logično da ako dobiješ istu stranicu (dakle, da ti se header nije mijenjao) ako se nisi ulogirao. Što se tiče JS + login. To smo namjerno tako napravili. Izgleada puno bolje (meni i 80 ljudi). JS na takoj stranici jednostavno treba biti uključen jer se koristi dosta AJAX i općenito JS (pogledaj samo naslovnicu i šaltanje vijesti, kolumni i tutorijala).

Istina, stranica nije do kraja sređena, bit će danas-sutra kad počinju i kolumnisti pisati.

@Zeus - da, jer nije još sve popunjeno. Kad se popuni (kraj drugog tjedna) onda ćeš vidjeti da će biti ok.


P.S.: Navratim kad bude full gotovo pa onda možete i malo bolje recenzije dati, možda i kakav prijedlog.

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 28.12.2008 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Problem s prijavom ne postoji. Testirali smo 100x to, a i opet sam sada i radi. Što se tiče poruke, mislim da je logično da ako dobiješ istu stranicu (dakle, da ti se header nije mijenjao) ako se nisi ulogirao.

Evo sad sam se opet pokušao prijaviti i neide, niti dobijem prijavu da je lozinka pogrešna niti išta (i nebih se baš složio da je normalno da ostanem na istoj stranici bez ikakve poruke nakon pogrešne prijave).

Code:
Što se tiče JS + login. To smo namjerno tako napravili. Izgleada puno bolje (meni i 80 ljudi). JS na takoj stranici jednostavno treba biti uključen jer se koristi dosta AJAX i općenito JS (pogledaj samo naslovnicu i šaltanje vijesti, kolumni i tutorijala).


To što se koristi JS neznači da sadržaj netreba biti dostupno ljudima bez njega. Vi, kao jeda ozbiljan portal (valjda je to cilj) trebate na svojoj stranici pokazati profesionalnost i ozbiljnost u radu kako bi ljudi iz struke znali da stranicu vode ozbiljni ljudi oodmah pri samom pregledu, a ne neko bez iskustva.

U svakom slučaju ja se još nisam uspio prijaviti (možda jesam da i ne znam)...

Poz

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hrvojeg



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 2

PostPosted: 28.12.2008 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

JS ti treba biti uključen jer se logiranje vrši preko ajax-a.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 28.12.2008 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shvatam, meni je uključen JS, koristim FF 2 na win xp-u sp3, kako da znam da sam prijavljen ?

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tubak



Joined: 14 Mar 2005
Posts: 133
Location: Istra

PostPosted: 29.12.2008 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moras dozovliti Cookies za tu stranice! Inace nema logiranja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group