Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Carina i Englezi...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 15.01.2009 22:38    Post subject: Carina i Englezi... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nešto novoga iz EuroART-a, malo stojimo s hrpom novih projekata (lazy klijenti), pa prije njih, molim Vas komentare na sljedeće, thanx:

www.carina.hr - novi Web Carine RH, portalski tip, CMS s više "nivoa" rola itd.

www.sblmachinery.co.uk - britanska tvrtka za izradu strojeva za press, nešto malo flash-a + Cms...

Eto kratko ovaj put Smile

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 16.01.2009 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni su odlična oba, gj Wink!

Btw nekako mi se činio da se carina prilično dugo učitava i mogli ste maknut outline na dropmenijima onim Choose Product Category (na SBL-u) Razz

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 16.01.2009 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i meni carinu dugo ucitava....

inace lijepe stranice Wink

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Viridis



Joined: 27 Jan 2006
Posts: 33

PostPosted: 16.01.2009 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je super su, al se carina stvarno predugo učitava.....
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 16.01.2009 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, predugo se otvara carina....

ok mi je carina i ovaj drugi... al vidim da su vam svi webovi slicni.. mozda radi fonta kojeg uvijek istog stavite... ne znam

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 16.01.2009 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Server fizički nešto šteka u Carini još, nadam se da bi se to trebalo srediti...

Da.. ova dva site-a imaju isti font, to smo mi...nemožeš pobjeći od toga Smile

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 16.01.2009 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U Safari-u ima nekoliko sitnica na carina.hr koje bi trebalo popraviti i oni tabovi (novi sadrzaj, dokumenti...) meni izgledaju jako cudno, ko da se nesto raspalo Smile

Kod SBL mi je malo cudan BG, kao da nijanse ove crvene nisu iste.

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 17.01.2009 01:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako dobro. ogledni primjerci kako koristiti lijepe i nenametljive gradijente, sjene i patterne (brusheve), tipografija, sifr, sve tip top. odlično, kao i ostatak vaših radova.

ako nije tajna, kako se zovu ta 2 fonta koja koristiš na ta 2 sajta u menuima, labelima itd...?

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 17.01.2009 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brzi izbornik vara izgledom, stalno očekujem da će se na :hover pojavit brzi izbornik, ili na klik, a ono ništa... pa onda dobim osjećaj da ne radi js dobro... Smile
djelomično jer ima istu strelicu kao i izbornik jezika.

uglavnom, mislim da tih par alata (print, pošalji prijatelju i sl.) ne treba biti naglašeno izbornikom... ako nisu jasni i pregledni bolje stavit tekstualni label, nego to nazvati izbornikom tako...

inače fino...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 20.01.2009 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na webu imate sliku na kojoj je watermark od iStock photo-a... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 20.01.2009 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima i hvala na kritikama i pohvalama...

jasi: može li link do te slike?
yozzzo: font je Klavika, lepi sans serifni font

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 20.01.2009 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jurica wrote:
Pozdrav svima i hvala na kritikama i pohvalama...

jasi: može li link do te slike?
yozzzo: font je Klavika, lepi sans serifni font


Ne treba ti link, na indexu carine Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 20.01.2009 10:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
Jurica wrote:
Pozdrav svima i hvala na kritikama i pohvalama...

jasi: može li link do te slike?
yozzzo: font je Klavika, lepi sans serifni font


Ne treba ti link, na indexu carine Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 20.01.2009 11:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

thanx... koji smo mi ČiB (Čobani i budale), poslali im sliku, ali nisu još to stavili gore jer je server spoooorrrr.. i sada ih fino pitam da je site negledljiv jer se vuće, a oni kažu da sva ekipa iz Carine surfa preko tog linka Smile hehehehe dakle kada majstor upali emule, malo se teže dolazi do site-a Smile ahahahahaa

Neznam zašto nejdu na komercijalan server, neki normalan...

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group