Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Neki daju otkaze, mi zapošljavamo!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
1ŠEST



Joined: 08 Jan 2009
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 08.01.2009 03:16    Post subject: Neki daju otkaze, mi zapošljavamo! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mi smo zakašnjeli Deda Mraz koji je slučajno dobre volje i odliučio je dodatno nagraditi web dizajnere u kriznoj 2009.! Pitate se kako?!

NOVIM POSLOVIMA!

Javite se svi, Deda Mraz čita sva svoja pisma!
Nemojte biti pohlepni, jer Djedica daruje samo ako ste dobri.

Šaljite svoja pisma, molbe, želje i pozdrave na konzultacije@jedansest.hr

Vaš zakašnjeli Deda Mraz Dancing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 08.01.2009 09:05    Post subject: Re: Neki daju otkaze, mi zapošljavamo! Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol, a jesam se nasmijo Very Happy gl Razz Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
viragomaniac



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 21

PostPosted: 20.01.2009 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
lol, a jesam se nasmijo Very Happy gl Razz Laughing

Nisam u toku. Zasto?

Jedino sam skepticna prema tome sto je firma registrirana u 10. mj. 2008. sto znaci da je jos mlada. Pitanje je kakve planove imaju i da li ce to uspjeti.
Back to top
View user's profile Send private message
1ŠEST



Joined: 08 Jan 2009
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 23.01.2009 02:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Jedino sam skepticna prema tome sto je firma registrirana u 10. mj. 2008. sto znaci da je jos mlada.


Shame on you

A mi smo baš optimistični zbog toga i želimo zauvijek ostati mladi LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
viragomaniac



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 21

PostPosted: 23.01.2009 08:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve ok. Dobro je biti optimistican, ali jos uvijek ne shvacam zasto se jasi tako dobro nasmijao. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 23.01.2009 08:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Možda je gledao Seinfelda dok je postao.. a tko će ga znat Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 23.01.2009 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo, trebali biste maknuti link na flash video sa svog sajta, koji se ne može gledati bez nekih flash video playera u browseru i može ljudima smrznuti komp ako se pokuša otvoriti.
(hvala bogu pa je safari stabilan browser i ne da se srušit lako).
Možete staviti html stranicu sa besplatnim video playerom koji bi prikazivao taj flv fajl.
(http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/)

A drugo, bilo bi dobro da napišete što nudite otprilike, stalno zaposlenje / honorarno / sve, i kakve web dizajnere trebate.

Neki su programeri, html koderi, flash koderi, javascript programeri a neki grafički web dizajneri. Neki su sve u jednom. Jeli.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 23.01.2009 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Prvo, trebali biste maknuti link na flash video sa svog sajta, koji se ne može gledati bez nekih flash video playera u browseru i može ljudima smrznuti komp ako se pokuša otvoriti.
(hvala bogu pa je safari stabilan browser i ne da se srušit lako).
Možete staviti html stranicu sa besplatnim video playerom koji bi prikazivao taj flv fajl.
(http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/)

A drugo, bilo bi dobro da napišete što nudite otprilike, stalno zaposlenje / honorarno / sve, i kakve web dizajnere trebate.

Neki su programeri, html koderi, flash koderi, javascript programeri a neki grafički web dizajneri. Neki su sve u jednom. Jeli.


Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
1ŠEST



Joined: 08 Jan 2009
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2009 03:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Adrian: Dobra ti je prva zamjerka. I mi mislimo da je to bilo loše, ali nismo htjeli ništa popravljati jer smo radili na novom siteu koji možeš vidjeti od danas.

Druga kritika ti baš ne drži vodu jer smo primili puno prijava i svima je bilo jasno što se traži. Usput se zahvaljujemo svima koji su se javili, ali smo se morali odlučiti samo za jednog makar se toplo nadamo da ćemo uskoro trebati još nekog od vas.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 27.01.2009 04:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1ŠEST wrote:
jer smo radili na novom siteu koji možeš vidjeti od danas.
bolje reci prilagodavali template 'Elite XML Website'

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 27.01.2009 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djankey wrote:
1ŠEST wrote:
jer smo radili na novom siteu koji možeš vidjeti od danas.
bolje reci prilagodavali template 'Elite XML Website'


lol bruka
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 27.01.2009 09:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.01.2009 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Novi web je puno bolji. Template ili ne, nije bitno. Mjuza je super. Smile

Što se tiče oglasa, drago mi je da ste našli što ste tražili. Ono su bili prijedlozi btw, ne zamjerke. Wink

Gospodo, zašto ljudi ne bi koristili template? Vi ne koristite tuđe brusheve, skripte, frameworke? Wtf?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 27.01.2009 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Porediš brush i template?
Recimo da jedna od glavnih razloga taj što jedna uzmimo agencija koja se bavi bilo kakvih vidom kreativnih aktivnosti, marketinga ... nebitno koristi template, ja je lično ne bih u opticaj uzeo.
Naročito ne ako nema šta za pokazati, ako je porfolio pun, onda se i progleda kroz prste nekom lošem web sučelju, ali u ovom slučaju template nikako.
Mislim jedini razlog gdje template nije opravdan to je kada ga koristi jedan web dizajner, grafički dizajner itd. za svoju ličnu promidžbu, sve ostalo je sasvim normalno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.01.2009 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trenutno na webu ne promoviraju neki web portfolio jer ga ni nemaju, to je prva stvar.
Druga bitna stvar je da su sad uzeli čovjeka da im radi web, znači da ga dosad nisu imali.

A što se tiče toga na koji način se prosuđuje korištenje templatea na ovom forumu, to je sasvim druga tema. Vidio sam mnogo besplatnih templatea 10 puta boljih od 99% uradaka predstavljenih na ovom forumu.
Zašto jedan takav ne bi bio dobar za klijenta koji zna šta kupuje?
Zašto bi svaki web morao biti rađen ispočetka, "kreativno"?

Ja osobno nisam nikad koristio template osim kao osnovu za svoj html/css (wp), no nemam ništa protiv toga ako se taj template ne prikazuje kao vlastiti uradak. Zar su trebali raditi cijeli web ispočetka, potrošit dva tjedna možda i neznam koliko tisuća kuna na to iako se evidentno ne bave webom toliko još, zato da ne bi slučajno uvrijedili nekoga tko se osjeća kreativnim a kao, isto se bavi webom i marketingom?

To što ti ne bi uzeo njih zbog toga je sasvim uredu, vjerojatno ne bih ni ja za izradu weba da znam da koriste templatea, ali to ne znači bi svi trebali tako razmišljati, niti da su oni napravili nešto loše.

Templatei postoje s razlogom, i to upravo zbog ljudi koji nemaju preveliko znanje da bi radili sve stalno originalno i ručno. Ako ih neće koristiti firme poput ove, tko bi trebao? Klijenti sami? Ili samo klinci / početnici?

Dosta mi je više ismijavanja na ovom forumu, dok su tu bili samo ljudi koji znaju šta rade, gotovo svaki komentar je bio pozitivna kritika. Da nije bio takav, ja ne bih bio tu gdje jesam. Zašto ne bismo pisali odgovore poput:
"Vaš web je lijep i fin, no mislim da nije baš u redu da koristite template a reklamirate izradu weba."?

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 27.01.2009 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tok misli:

1. fin web, svidja mi se
2. zasto tu pise tristopetsto puta mi smo drugaciji, idem bacit oko na radove
3. svidjaju mi se radovi, ovo je neka okej ekipa
---
4. hmm sto template?
5. gle vidi stvaro, idem nazad bacit oko na sajt
6. lijep sajt, bolje nego prije, ali nigdje ne pise da je template
7. pa i niste bas onda tristopetsto puta drugaciji

sto zelim reci?
osobno vise cijenim los autorski rad neko fino prilagodjen template za koji nigdje ne pise da se radi o templateu, i takve stvari oblikuju moj stav prema usluzi koja se na tom webu nudi

templejti su super stvar, ali nisu tvoje autorsko djelo. ako se radi o webu za neku trgovinu, okej, nije bitno.

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.01.2009 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E takav komentar cijenim. Smile

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
base



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 96

PostPosted: 27.01.2009 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

major bug:
gledam video ana i ante i pomiješaju mi se zvukovi s videa i site-a.
ugasim sound na site-u i ugasi se sve..
Back to top
View user's profile Send private message
1ŠEST



Joined: 08 Jan 2009
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 27.01.2009 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne možemo vjerovat kako ste nas iznapadali. Nismo to očekivali, bar ne u tom tonu.
Quote:
Dosta mi je više ismijavanja na ovom forumu, dok su tu bili samo ljudi koji znaju šta rade, gotovo svaki komentar je bio pozitivna kritika.
I mi smo se tome nadali.

Kao što smo rekli, totalno smo novi i nemamo namjeru postati ogromni, nepokretni mastadont.
Zasad nismo pokrili kompletan web development i za to smo se obratili vama.
Do jučer smo imali privremenu stranicu koja nije zadovoljavala, pa smo zato uzeli ovaj template (jer tome oni i služe) i prilagodili ga sebi. Kad ćemo imat više love, naravno da ćemo napraviti stranicu koja će biti krojena po našim zamislima, a složit će ju jedan od vas kojeg smo prije par dana izabrali.

Šta u ovoj priči nije jasno?


@Adrian
ti si definitivno iznimka u prvom dijelu našeg posta Cheers!

@base
tnx, sad smo išli vidjeti i stvarno je tako. Ali ako ugasiš muziku sa sajta prije gledanja video, onda je ok. Imaš ideju kak da to sredimo?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 28.01.2009 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:

Dosta mi je više ismijavanja na ovom forumu, dok su tu bili samo ljudi koji znaju šta rade, gotovo svaki komentar je bio pozitivna kritika. Da nije bio takav, ja ne bih bio tu gdje jesam


Ti ljudi su i dalje tu ili su u kojekakvim poslovima/projektima, ti sad bacaš sve nas kao u neki plan b ili niži rang, daj ....
A slažem se i ja sa tim, ismijavanje nije odgovor na takve stvari ili čak loše radove.
Istina da se pretjeralo, posebno u zadnje vrijeme sa tim stvarima, do duše neke su ekstra smiješne, ali to dobro dođe, bar smijeh.
Ne vidim zašto bi se ulagao trud u nekog kome je teško pregledati forum u potrazi za odgovorima na pitanja koja se vrte iz godine u godinu, a neki opet imaju dovoljno strpljenja i volje da daju upute i te iste odgovore.
Neke primjere jednostavno ne treba ni pregledati, treba ih brisati, a takvih je mnogo u posljednje vrijeme, dakle admini bi trebali malo da se aktiviraju.
Ali da ovo ne bi prešlo u nešto veće (već je van zadane teme) tu stajem Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 28.01.2009 04:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijep sajt, svida mi se, odlicna mjuza.

Lijep web za firmu koja se bavi izradom vizualnog identiteta i grafickim dizjnom, ali ne toliko dobar za firmu koja nudi web usluge i izradu weba. A sad na sajtu nisam pronasao cime se tocno bave i koje tocno usluge pruzaju? Nigdje nema mi smo ti i ti i bavimo se tim i tim i napravit cemo vam vrhunsko to i to. (konstruktivna kritika Smile )

Nemam nista protiv templejta i kako kazem gore super sto su napravili lijep web, pa makar i bio template, ali ako nude web usluge a nemaju niti svoj web onda nije dobro.
Sajt je lijep, al ne mozes sa templejtom nudit izradu weba i govorit da si koliko vec puta drugaciji od drugih. Bez zamjerki.

Nemojte usporedivat gotove templejte i JavaScript Frameworke, u gotovom XHTML/CSS/WordPress ili Joomla ili bilo kojem templejtu nemas ti sta radit nego stavit svoj sadrzaj i linkove. Dok u Frameworku tipa Ext, jQuery... dobijes alate s kojima radis i programiras nesto svoje unikatno prilagodeno samo tvom trenutnom projektu. Tak da nije bas za usporedbu...

A o situaciji na mi3-u... nov sam tu, registrirao se prije godinu dana kad me web poceo privlaciit, a postat i dolazit tu sam poceo prije par mjeseci. Mislim da tu svi jedni druge previse gledaju kao konkurenciju, svi se prave pametni, a kad treba pomoc nigdje nikog. Previse je nepotrebnih komentara i pokusaja da se obezvrijedi tudi rad. Ove lokalne budale tu necu ni spominjat. Ako ne mislis reci nesto pametno i korisno za autora topica onda drzi jezik za zubima i suti. Nitko nista ne komentira, al kad se komentira onda se pljuje po tudim radovima ili eventualno gleda tko je kome mazno dizajn i tko je sta lose napravio. Opcenito je losa atmosfera tu, par ljudi ju dize ali slabo je... Ne znam, mozda samo ja imam takav osjecaj ali to je kako ja vidim situaciju tu.

Otisao sam malo OT, poletili mi prstici Smile Ispricavam se autoru...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group