Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Novi e-rjecnik.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
yoosip



Joined: 29 Jan 2009
Posts: 4

PostPosted: 29.01.2009 17:16    Post subject: Novi e-rjecnik.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijep pozdrav svima na početku mog prvog (ali nadam se ne i zadnjeg) posta na ovom forumu Smile
Evo vrijedna ekipa ljudi sa kojima radim završila je nedavno novu verziju site-a http://www.e-rjecnik.net.
Site je u svojoj osnovi višejezični rječnik koji od ove zadnje verzije ima implementiranu i mogućnost prijevoda tekstova.
Imamo još nekih sitnica i detalja za "ispeglati", ali ono okvirno je gotovo.
Zamolio bih vas stoga sve skupa za poneko mišljenje, komentar ili konstruktivnu kritiku Smile

Unaprijed hvala!
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 29.01.2009 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zasto mi meni ostane zasivljen kad kliknem na neki drugi. Sve sam poklikao i svi su ostali sivi. Nije to bug? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 29.01.2009 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vrlo dobar servis i prevodi cak bolje od google translate.

ovo ide u bookmark svakako. a sajt mi je cist jednostavan za koristenje.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 29.01.2009 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
vrlo dobar servis i prevodi cak bolje od google translate.
.


haha ne može biti bolji od google translate kad za prevođenje teksta koristi google translate

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 29.01.2009 18:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
wxyzrusmir wrote:
vrlo dobar servis i prevodi cak bolje od google translate.
.


haha ne može biti bolji od google translate kad za prevođenje teksta koristi google translate


do mene je Very Happy nisam gledao kako treba ali svejedno. probao sam jedan tekst koji sam bacio na google i na ovaj servis i bolje nekako ovo prevodi. razlog ti neznam reci zato sam i komentarisao da je bolji.

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
yozzzo



Joined: 02 Jul 2006
Posts: 74
Location: Samobor

PostPosted: 29.01.2009 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:


razlog ti neznam reci zato sam i komentarisao da je bolji.


domaće je uvijek najbolje Laughing

vidi se da si dizajner, hehe. da si programer, barem dva puta bi razmislio prije takve usporedbe i komentara. Razz

_________________
DARUJMO.NET - daruješ što ti doma smeta i skuplja prašinu, uzmeš besplatno što ti treba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 29.01.2009 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nekako mi je sredisnji dio stranice (horizontalno gledano) prebijel, prazan

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 30.01.2009 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yozzzo wrote:
wxyzrusmir wrote:


razlog ti neznam reci zato sam i komentarisao da je bolji.


domaće je uvijek najbolje Laughing

vidi se da si dizajner, hehe. da si programer, barem dva puta bi razmislio prije takve usporedbe i komentara. Razz


da jesam dizajner sam nisma programer samo za svoje potrebe heheh :d zar je toliko ocigledno Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
yoosip



Joined: 29 Jan 2009
Posts: 4

PostPosted: 16.02.2009 12:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije me bilo neko vrijeme online pa nikako da odgovorim na topic Smile

Najprije hvala svima na komentarima!

@zeus - nije bug, samo tako definirana pozadina - razmišljamo to malo i promijenit..

@wxyzrusmir - hvala na pohvalama Smile

@dr_Hate - može biti - obzirom da se site konstantno na neki način mijenja, možda malo poradimo još na bojama...

U svakom slučaju ak ima netko još kakvih komentara, ideja, prijedloga slobodno "pucajte" Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group