Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
foto-video-fokus.hr - full flash site

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

OCJENA ZA www.foto-video-fokus.hr
loše
13%
 13%  [ 3 ]
osrednje
43%
 43%  [ 10 ]
dobro
43%
 43%  [ 10 ]
Total Votes : 23

Author Message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 09.03.2009 03:53    Post subject: foto-video-fokus.hr - full flash site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Novi tjedan, novi sajt Wink
Definitivno klijent s kojim je najugodnije bilo odrađivati posao, bez presinga, točan i pedantan - da ih je barem više takvih.
No dosta subjektivizma, da prijeđem na ono bitno...

TECH: Photoshop, Flash, XML, JavaScript, PHP
URL: www.foto-video-fokus.hr

Od sada ću za naše radove stavljati i poll question čisto da pratimo statistiku pa ako vam se ne da tipkati barem glasajte. Thanks Wink

Komentari, pohvale, pokude?

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 09.03.2009 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve pohvale od mene,ali moram ti reći da se većini ljudi baš i ne sviđa muzika u pozadini...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
fixie



Joined: 26 Mar 2004
Posts: 28
Location: planet fof

PostPosted: 10.03.2009 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne diraj Lenona!

Vise bi volio kad bi se u video sekciji filmovi pustali na play nego automatski, da ne kvari tek stvoreni hipi ugodjaj Very Happy
Sasvim je solidan sajt.
Back to top
View user's profile Send private message
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 11.03.2009 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slažem se oko automatskog puštanja videa. Također, kada ugasim muziku i ponovo je upalim, pjesma krene iz početka, umjesto da se nastavi ili nešto. Inače, lijepo elegantno, minimalistički.

Thums up.

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
liftboy



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 297

PostPosted: 11.03.2009 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, da, dobar je, dobar Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 13.03.2009 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se svidja. Bas onako kako ja volim. Za moj ukus doradio bi jos neke sitnice ali ipak to je samo moj ukus Very Happy Sve u svemu jos jedan odlican rad od vas sto sam i naviko Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Kreativa_Studio



Joined: 11 Oct 2008
Posts: 77

PostPosted: 17.03.2009 13:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zahvaljujem na konstruktivnim kritikama i ocjenama...

@ F34R
Vječna dvojba - mjuza ili ne? Klijent ju želi da iskaže osobni stav, ako bude još kakvih primjedbi na mjuzu porazgovarat ćemo da ju po defaultu isključimo.

@ fixie
Na žalost isključivo je traženo automatsko puštanje videa (bacaje sadržaja u oči) da ne zjapi prazno. Izmjene su moguće ali sumjnam sa ovakvom konstrukcijom video galerije, prije nešto slično kao sa galerijom, to bi zahtijevalo redizajn.

@Vj3k0
Koristan info, ovo se može riješiti... i hoće Smile

@ liftboy, bomez
Vječno zahvalni Wink

Još tko?

_________________
Kreativa Studio
on Twitter | on Dribbble | on Facebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group