Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.toboganstudio.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
klement



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 16

PostPosted: 29.03.2009 23:34    Post subject: www.toboganstudio.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav svima

Napravio sam svoje web stranice www.toboganstudio.com i na njima stavio svoje reference, pa me zanima vaše mišljenje, savjeti/kritike.

Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 30.03.2009 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.Meni ovaj T( kriz ) u logu malo 2 much.. nisam stigao gledat dalje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
arija



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 31

PostPosted: 31.03.2009 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Križ u logu malo odskače, iako mislim da bi se možda moderniji font bolje uklopio... Možda bih osobno odabrao drugačije fontove što se tiče teksta na sajtu... Ima nekoliko paddinga koje bi definitivno trebalo popraviti...

Reference nisam stigao pogledati... Maybe later...
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 06.04.2009 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Onaj "t" je loš i treba ga maknuti.
U footeru imaš sličice na validaciju koje odvlače pogled i bolje ih je izvesti kao linkove.

Znam da ima malo materijala ali mi se čini suvišno da se toliki header povlači po cijelom sajtu.
Izgleda da imate samo header, bez sadržaja.
Znači, header srediti i poraditi na sadržaju.

Reference su složene dosta loše. Samo sličice a klik je velika slika. Vrlo mudro.
Treba uz svaku referencu napisati tko, što, s čime, ...Napraviti neki sadržaj. Koliko vidim da radite optimizaciju stranica a niste optimizirali svoj sajt.

Odabir boja je OK mada velika većina dizajn studija uzima crnu podlogu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
klement



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 16

PostPosted: 06.04.2009 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na odgovorima i kritikama.tia bi samo reć da to "t" nisan uopće dorađiva, takav je font, nisan iša zatin. Inače, nisan tia uopće radit neki "veliki" site, čisto prezentacija mene i mojih radova. A šta se tiče referenci, odlučia san ih ne opisiviat, s obziron da su neke rađene i za vježbu, jer početak je uvijek najteži.
Back to top
View user's profile Send private message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 06.04.2009 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni bi bilo ljepše da ih se poreda okomito i da pored svakog bude jedna-dvije rečenice o samom subjektu (firmi, obrtu, udruzi) ako već nema ništa o web sajtu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
klement



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 16

PostPosted: 06.04.2009 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina, al bi bilo glupo da neke stranice imaju opis a da druge zjape prazne Sad btw kakve su ti/vam reference ?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group