Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.gamersbook.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GBRox



Joined: 07 Apr 2009
Posts: 1

PostPosted: 07.04.2009 16:55    Post subject: www.gamersbook.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napravili smo facebook za gamere [/url]http://www.gamersbook.com[url] na kojem dodajemo non stop nove funkcije i prosirujemo ga da postane jedan od vecih svjetskih gamerskih siteova . Volio bi da mi kazete vase misljenje o proizvodu , kako vam izgleda , a isto tako ako imate kakvu ideju kako bi mogli promovirat website u pocetku volio bi da me savjetujete .


Hvala Najljepsa

Ivan[/url]
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 07.04.2009 19:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka čast, otvaranje social networka za posebni tržišni segment, to je definitivno nešto na što treba obratiti pozornost. Ja sam imao tu ideju prošle godine, ali nisam znao php pa nisam reagirao, ali ovo je definitivno nešto vrijedno truda. Pošto više nemam takve ambicije evo par ideja koje su meni pale na pamet:

- social bookmarking tipa digg.com (tako ćeš natjerati druge bloggere da daju pažnju tvojem siteu)
- popis servera s pregledom tko je na serveru (čime je moguće pratiti članove gdje trenutno igraju)
- poseban upload filmova i slika od strane članova (važan je dobar dizajn kod video playera, pogledaj Vimeo)
- sklapanje prijateljstava
- napraviti nešto tipa facebook pages tj. "fan of" stranica, ali samo za igre
- kanali kojima se primaju najnovije vijesti (RSS feed) vezane uz igre, a te vijesti idu ravno korisnicima na njihov dashboard ili nešto

Još jedan savjet vezano uz dizajn:
- carbon background...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 07.04.2009 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se čini da nijedno masovno internetsko odredište nema tamnu podlogu... Confused

Previše je nepregledno i nejasno šta bi me tamo trebalo zanimati, da bih se vraćao.

http://gamersbook.com/en/profile/elite_rebel

Pod hardware - ikone imaju bijelu pozadinu, ružno izgleda, one su presitne (mikroskopske) i ne dodaju nikakvo značenje labelima. Labeli (ne pravi, al nemam bolji naziv Smile ) su mi presvijetli.
"Graphic Card" nije ključna riječ koja me zanima, nego "radeon x1950xt", znači da bi
ovo drugo trebalo isticati bojom i fontom.

LINKOVI - ako netko pogodi od prve što je link na stranici, taj je maher za pogađanje, il ga je posralo... Smile
Svi linkovi moraju imati :hover state, barem underline... A bilo bi vrlo dobro da su iste boje uz to...

Treba Vam možda više sadržaja na stranici profila, na facebooku su ključne bile dating aplikacije, galerije i sl.
Eventi ne bi bili loši. Da možeš pozvat ekipu na gaming session u određeno vrijeme, na skrovitom IP-u, i da znaš tko dolazi tko ne.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group