Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ovo nije slika???
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lucy576



Joined: 30 Jun 2006
Posts: 7
Location: Vinkovci

PostPosted: 03.01.2008 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

savršeno
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
BitchL0rD



Joined: 28 Feb 2008
Posts: 38

PostPosted: 28.02.2008 12:39    Post subject: Re: Ovo nije slika??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
http://www.drublair.com/comersus/store/tica.asp

prosudite sami Smile



lik pika boju sa pikerom sa susjedne slike i onda boja...stari trik novo pakovanje.
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 28.02.2008 15:14    Post subject: Re: Ovo nije slika??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

BitchL0rD wrote:
lik pika boju sa pikerom sa susjedne slike i onda boja...stari trik novo pakovanje.

promaklo ti je da ovo nije crtano na kompu Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
madrasko



Joined: 17 Jan 2007
Posts: 21

PostPosted: 28.02.2008 20:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tip je samo posložio na webu slike kao da je radio od početka ali sliku je uslikao fotoaparatom!!

Obrađivao je tako da je krenuo u nazad tj. koristio je neki od selection tools-a i komad po komad malo sa efektima pa malo sa brushem dok god nije došao do bijelog papira!!!

Vrtio je film unatrag!!!
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 29.02.2008 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

po ne znam koji put, ovo nije rađeno na kompu već airbrushem.

samo zato velika većina nas nije sposobna nacrtati nešto fotorealistično ne znači da nitko na svijetu nije.. zdrava doza skepse je uvijek potrebna, ali sad malo pretjerujete. radi se o tipu koji je radio za
Quote:
Budweiser, Continental Airlines, United Airlines, Proctor & Gamble, Pepsi, Coca-Cola, Nabisco, Neutrogena, Rolling Rock Beer, Rockwell International, McDonnell Douglas, McDonalds, Mattel, USA Today, Turner Broadcasting System, Automobile Magazine, American Legion Magazine Airforce Magazine, American Helicopter Pilots Association Magazine, Texaco, Paramount Theme Park

i uči ljude na radionicama. čisto sumnjam da su mu potrebni tako jeftini trikovi Wink

da, ima fejkera na netu, ali takvi se vrlo lako otkriju... čak su i Enaylu razapinjali po nekim forumima.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
F34R



Joined: 08 Mar 2009
Posts: 30
Location: Metković

PostPosted: 10.03.2009 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow...ovo je stvarno predobro,nemoguće...još uvijek sumnjam...lol....
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 10.03.2009 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

F34R wrote:
nemoguće

ne. nije. da ponovimo gradivo pošto vidim da nekima još uvijek ne sjeda.
Quote:
samo zato velika većina nas nije sposobna nacrtati nešto fotorealistično ne znači da nitko na svijetu nije.

više ništa ne možeš objaviti na internetu da se ne skupi gro individua frustriranih vlastitim nedostatkom skilla koja će na sve zvati "Photoshop!!!111ONE" Rolling Eyes

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
base



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 96

PostPosted: 11.03.2009 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nemoguće...
Back to top
View user's profile Send private message
majana11



Joined: 04 Mar 2009
Posts: 1

PostPosted: 18.03.2009 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je ovo njegovo djelo, nemam rijeci, ali sumnjivo mi je ipak. Ovako nes naslikati mislim da nevjerovatno.Pozzi
Back to top
View user's profile Send private message
Piama



Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2

PostPosted: 20.03.2009 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fantastično. Mislim da uopće nije nemoguće osim što uzima užasno puno truda i vremena.
Back to top
View user's profile Send private message
idemodalje



Joined: 08 Apr 2009
Posts: 2

PostPosted: 13.04.2009 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta reci majstoru svoga zanata-novi Pikaso svaka cast!

_________________
Igrice kuhanja
Back to top
View user's profile Send private message
skomdra



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 71
Location: travoltino

PostPosted: 13.04.2009 12:53    Post subject: Ne dijelim oduševljenje, narode. Add user to your forum ignore list Reply with quote

U pitanju je žešća kompulzivnost. Sjeti me na onu Axe kampanju:

(ako se ne vidi — faraon je napravljen od lego kocaka)
Nisam impresioniran. Poznavao sam na faksu tipa koji je slikao hiperrealistično po promatranju i radi se o takvom hiperrealizmu koji je daleko uvjerljiviji od fotografije. A kad si pogledao izbliza, vidio bi poteze kistom. To je majstorstvo, ovo je, da prostiš, drek. I to se zove fotorealizam, a usporedivo je s onim tipovima koji slikaju transparente iznad kina. Nikad me to osobito nije impresioniralo, to se u našoj branši zove obrtnička izvrsnost bez kreativnosti. U ostalom, veliko je pitanje bi li taj tip znao postaviti modela i uslikati ovaj portret fotoaparatom, za to je potrebno više znanja nego za ovo njegovo pickanje.
I ne bi ništa rekao da @idemodalje nije spomenuo Pikasa, dakle @idemodalje, put pod noge u knjižnicu i prolistaj bilo koju knjigu iz povijesti umjetnosti, pa ćeš vidjeti što je i tko bio Picasso i zašto je on važan.
I da ne ispadne kako sad kenjam kvake, potrudio sam se i pogledao po sajtu što tip radi. Fali mu elementarno poznavanje kompozicije, sve slike su dosadne, impotentne, odaju tehnički um bez smisla za estetiku a većina je žešći kič. Groteskno mi je što tip prodaje postere (cijene se kreću 50-100$) s tim svojim neinventivnim ilustracijama što odaje i da je egomanijak, osim što je kompulzivan. Ne bi nikada prošao kao konceptualni ilustrator za neki igrani film, npr, zato je vjerojatno zaglavio u zanatu i prodaji postera preko neta. Moja preporuka mladim wanabe ilustratorima, zaobilaziti u širokom luku, radije proučavati Normana Rockwella ako želite realizam koji pršti od uzbuđenja i strasti.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group